Mazda 6 Kullanıcıları

ahmetdag

Katılımcı
Aslında aracımın duruşundan,heybetinden,dikkat çekiciliğinden çok memnunum...hele o çift egsoz çıkışı beni bitiriyor...yaklaşık 2 senedir severek kullanıyorum,biraz sıkıldım açıkçası ama maceraya girmeye değer mi bilmiyorum.Şimdi satmak isteyecem 45 civarı teklif edecekler iyice canım sıkılacak,üstüne en az bi 20 koyacaksın ki düşük km li bişeler alacaksın.aklımda 2013 üstü civic var ama,attan inip sıpaya mı binmiş olurum karar veremedim :eek:
Bence maceraya gerek yok abi

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bence aynen öyle olur, D segmentten devam etmek lazım, Mazda olmasın bu kez derseniz Legacy bakın, ya da Accord bakarsınız

Zaten D de devam edecem Allah izin verirse ama bir daha piyasasi yavas,servisi sikintili,aldigin fiyattan daha asagi satacagim bir marka almayi dusunmuyorum.dedigim gibi arabami cok seviyorum,bayila bayila biniyorum ama Allah gostermesin dunyanin bin turlu hali var,acil bise olsada elden cikartmaya kalksan zarar buyuk olur.

Aslinda benim soyle bir dusuncem var,araba konusunda merakim oldugundan dolayi aklimda olan tum modelleri denemek istiyorum... accord,mondeo,mercedes E,bmw 5-7,passat cc,super b,volvo s80 gibi ozellikle buyuk kasalar...yanlis anlasilmasin oyle cok pahali modellerinde gozum yok 50-70 bin fiyat araliginda olanlar.bu modelleride elden cikartmak sikinti oldugundan bizim is hayalde kaliyor iste...

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Zaten D de devam edecem Allah izin verirse ama bir daha piyasasi yavas,servisi sikintili,aldigin fiyattan daha asagi satacagim bir marka almayi dusunmuyorum.dedigim gibi arabami cok seviyorum,bayila bayila biniyorum ama Allah gostermesin dunyanin bin turlu hali var,acil bise olsada elden cikartmaya kalksan zarar buyuk olur.

Aslinda benim soyle bir dusuncem var,araba konusunda merakim oldugundan dolayi aklimda olan tum modelleri denemek istiyorum... accord,mondeo,mercedes E,bmw 5-7,passat cc,super b,volvo s80 gibi ozellikle buyuk kasalar...yanlis anlasilmasin oyle cok pahali modellerinde gozum yok 50-70 bin fiyat araliginda olanlar.bu modelleride elden cikartmak sikinti oldugundan bizim is hayalde kaliyor iste...

Zaman bize ne gösterir bilemeyiz inşallah beklentiler umduğum gibi olur ve o zamana dek guzuyu değiştirmezseniz Şubat ayı içerisinde bakalım ne gelişmeler olacak :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Bahsettiğin araçlar elde kalacak araç değil ki yeter ki temiz olsun, TR şartlarında kolay gider hepsi

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Yaklaşık 3.5 yıl süren Mazda 6(2010) maceram sona erdi.
Allah nasip ederse,yaklaşık bir o kadar sürecek Mazda 6 (2013) maceram başlamış bulunuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yaklaşık bir o kadar sürecek Mazda 6 (2013) maceram başlamış bulunuyor.

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin... İlk satırı okuyunca üzülmüştüm... :) Forumda; ilk Skyactiv M6 sahibi olarak fotoğrafları da bekleriz.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Allah nasip ederse,yaklaşık bir o kadar sürecek Mazda 6 (2013) maceram başlamış bulunuyor.

Hayırlı olsun, sky 6 deyince ağzımızın suları akıyor :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Hayırlı olsun aracınız, fotoğraf da isterük :D

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159

Hayırlı uğurlu olsun. Potansiyel meraklı gözleri de unutmayın lütfen :)

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Teşekkür ederim arkadaşlar.
Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin insallah.
Mondeo,s60,s80,c180,320i ed gitgellerinden sonra tesadüf eseri skyactiv in koltuğuna oturmam sonucunda gönlüm beni Mazda dan koparmaya elvermedi.

271b99f07826e8e0cd78fb6bb20d956f.jpg

Şimdilik bununla idare edin

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Teşekkür ederim arkadaşlar.
Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin insallah.
Mondeo,s60,s80,c180,320i ed gitgellerinden sonra tesadüf eseri skyactiv in koltuğuna oturmam sonucunda gönlüm beni Mazda dan koparmaya elvermedi.

Bu kadar rakip olduğunu öğrenince insan daha bi sevindirik oluyor... :)

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bu kadar rakip olduğunu öğrenince insan daha bi sevindirik oluyor... :)

Bazıları çok çabuk elendi abi.
Kimi kalıbının arabası değil kimi de boyumu aştı.
Evet beyaz renk.
Ayni modelin alınacak olması sebebiyle oluşabilecek mahalle baskısı nedeniyle operasyon büyük gizlilikle yürütüldüğü için fotoğraf çekmeye fırsatım olmadı.
Hanımın bile akşam eve gelince haberi oldu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bazıları çok çabuk elendi abi.
Kimi kalıbının arabası değil kimi de boyumu aştı.
Evet beyaz renk.
Ayni modelin alınacak olması sebebiyle oluşabilecek mahalle baskısı nedeniyle operasyon büyük gizlilikle yürütüldüğü için fotoğraf çekmeye fırsatım olmadı.
Hanımın bile akşam eve gelince haberi oldu

En güzeli olmuş... :) Allah kaza bela nazar vermesin.

TİMSAH

Sessiz

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin . M6 2010 da Lpg kullandınıZ mı ? Kullandıysanız Lpg ile alakalı motorda sorun yaşadınız mı ? Yaşadıysanız ne gibi sorun oldu ve bu sorunu nasıl hallettiniz ?

Üst Alt