Mazda 6 Kullanıcıları

ahmetdag

Katılımcı
DSC_0626.JPG

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
IMG_2859.JPG
Arkadaşlar yeri burası mıdır bilmem ama aracımın değerini en iyi sizler belirlersiniz.Bildiğiniz üzere ufak bir kaza yaptım geçen sene.Bana göre sadece kaput değişmesi gerekirken kaput,sol çamurluk,2 ön far ve tamponu değiştirdi yetkili servis!!!9 bine yakın hasar kaydı oluştu,aracım 2010 model dynamic+ , iç mekan falan tertemiz,komple servis bakımlı,129 bin km de

ozgurlukyolda

Katılımcı
Ekli dosyayı görüntüle 11057 Arkadaşlar yeri burası mıdır bilmem ama aracımın değerini en iyi sizler belirlersiniz.Bildiğiniz üzere ufak bir kaza yaptım geçen sene.Bana göre sadece kaput değişmesi gerekirken kaput,sol çamurluk,2 ön far ve tamponu değiştirdi yetkili servis!!!9 bine yakın hasar kaydı oluştu,aracım 2010 model dynamic+ , iç mekan falan tertemiz,komple servis bakımlı,129 bin km de

geçmiş olsun abi , eger ki farların tırnakları kırılmış ise camlar saglam olsun farketmez mecburen degişmek zorundalar ben senin yerinde olsam eski çıkan farlarını servisten geri isterdim veya o rakam üzerinden indirim yaptırmaya çalışırdım ki nerde baksan en az 400 500 lirası var tekinin fiyatı, ayrıca çamurlukta şişme var orayı servisin ustası halledebilirdi diye düşünüyorum ki ugraşamak istemeyip direk degişime gitmişler. fakat emin ol mazda için 9000 TL hasar kaydi hiç birşey , önceki 99 model mazda 323 aracımın sinyal lambası serviste 200 liraydı stoplar teki 374 liraydı sen düşün 99 model diyorum. Tekrardan geçmiş olsun.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@emirdede Geçmiş olsun, işte servisler böyle böyle hasar kayıtlarını arttırıyor. Ama aracın fotoğraflarının olması çok büyük şans ;) Fiyatı emsallerinde biraz düşük yazman gerekebilir.

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Ekli dosyayı görüntüle 11057 Arkadaşlar yeri burası mıdır bilmem ama aracımın değerini en iyi sizler belirlersiniz.Bildiğiniz üzere ufak bir kaza yaptım geçen sene.Bana göre sadece kaput değişmesi gerekirken kaput,sol çamurluk,2 ön far ve tamponu değiştirdi yetkili servis!!!9 bine yakın hasar kaydı oluştu,aracım 2010 model dynamic+ , iç mekan falan tertemiz,komple servis bakımlı,129 bin km de
Hocam aracı gördüğüm bildiğim için ayrıca üzüldüm. Sizi tanıyan ve geçmişini bilene sorun teşkil etmeyecek bir durum bence. Hatta denk gelseydi ben bile bakabilirdim sizi araca.

Kaskodan değer kaybını da talep edebilirsiniz diye biliyorum ama öyle bir madde var mı, poliçeyi iyi incelemek lazım. Tekrar geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Abi geçmiş olsun.mala gelsin de cana gelme sin.dünya malı insanın ister istemez canı sıkılıyor ama buna da şükür demek lazım.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Geçmiş olsun :(
Yetkili servis veya dışarıda kasko üzerinden onarım yapıldığında çıkan parçalar iş görecek kadar sağlam veya değil kasko tarafından iade olarak alınıyor.İade alınan bu parçalar ihale veya anlaşmalı tüzel kişilere belli bir ücret mukabilinde satılıyor.Yani çıkan parçaları alamazsınız diye biliyorum.

ahmetdag

Katılımcı
Tekrar gecmiş olsun gecen sene kazayı yaptığınızda gelişmeleri yakından takip ettim bu haliyle bile eminim netteki bir cok aractan daha temizdir rengini hic söylemiyorum bile satmayımı düsünüyorsunuz

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Tekrar gecmiş olsun gecen sene kazayı yaptığınızda gelişmeleri yakından takip ettim bu haliyle bile eminim netteki bir cok aractan daha temizdir rengini hic söylemiyorum bile satmayımı düsünüyorsunuz

Aslında aracımın duruşundan,heybetinden,dikkat çekiciliğinden çok memnunum...hele o çift egsoz çıkışı beni bitiriyor...yaklaşık 2 senedir severek kullanıyorum,biraz sıkıldım açıkçası ama maceraya girmeye değer mi bilmiyorum.Şimdi satmak isteyecem 45 civarı teklif edecekler iyice canım sıkılacak,üstüne en az bi 20 koyacaksın ki düşük km li bişeler alacaksın.aklımda 2013 üstü civic var ama,attan inip sıpaya mı binmiş olurum karar veremedim :eek:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aslında aracımın duruşundan,heybetinden,dikkat çekiciliğinden çok memnunum...hele o çift egsoz çıkışı beni bitiriyor...yaklaşık 2 senedir severek kullanıyorum,biraz sıkıldım açıkçası ama maceraya girmeye değer mi bilmiyorum.Şimdi satmak isteyecem 45 civarı teklif edecekler iyice canım sıkılacak,üstüne en az bi 20 koyacaksın ki düşük km li bişeler alacaksın.aklımda 2013 üstü civic var ama,attan inip sıpaya mı binmiş olurum karar veremedim :eek:
Bence aynen öyle olur, D segmentten devam etmek lazım, Mazda olmasın bu kez derseniz Legacy bakın, ya da Accord bakarsınız

Üst Alt