Alınık Otomatik Mazda 626 GF (98-2000)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kalorifer yine ısıtmıyor ki, fotoğrafların birinde bariz olarak belli... :)

32123.JPG

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Cillop gibi bir guzu düşmüş müdür merakı işte ne yaparsın:D

Faturada yazan yer mazda konusunda ne kadar deneyimlidir, ustalıkları nasıldır bilmiyorum, sizin bilginiz var mı?

Eleman kalorifer ısıtmıyordu, burada dilinden anlayan yeri bulamadık, conta yaktığını fark etmedik dedi, sonra malum yere götürmüşler
Yine de bayrak otoda baktırmalı mı yoksa hiç uğraşmamalı mı bilemiyorum şimdilik

Sosyal medya sayfası,

Tabaklar Otomotiv - Mazda Servis

Mazdagaraj usta tavsiyeleri 2 mesaj,

Mazda Usta Tavsiyeleri

Sosyal medya sayfasından tamamen farklı bir dış görünüş,

mazda tabaklar.jpg

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Cillop gibi bir guzu düşmüş müdür merakı işte ne yaparsın:D

Faturada yazan yer mazda konusunda ne kadar deneyimlidir, ustalıkları nasıldır bilmiyorum, sizin bilginiz var mı?

Eleman kalorifer ısıtmıyordu, burada dilinden anlayan yeri bulamadık, conta yaktığını fark etmedik dedi, sonra malum yere götürmüşler
Yine de bayrak otoda baktırmalı mı yoksa hiç uğraşmamalı mı bilemiyorum şimdilik

tabaklar eski yetkili servis , doğrudur .İlk 323üme birkaç bakım burada yaptırmıştık kötülemem ama nedense hiç yıldızım barışmadı bu servisle ,yapılacak olumlu yada olumsuz yorumum yok , bayrak otoyla tanıştıktan sonra bir daha gitmedim tabaklara ne bileyim unuttum bile bu servisi :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yeni düşmüş , ön tarafta ciddi renk tonu farkı var fitillerde bir kaç kusur görünüyor ama düşünülebilir,

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...an-mazda-626-2.0-lpg-otomatik-504550302/detay
Yok abi bu bayağıdır var, tekrar ilana koymuşlar, konuşmuştum Edirne üniversitesinden bir hocadan almışlar takasla
Değişen olarak çamurluk söylediler ama daha ciddi kazası olabilir bilmiyorum, @emytoget murat öyle söylemişti aracın ilanı görünce
O tarafta araca bakacak akraba var ama kazası büyük olabilir diye pas geçmiştim
Olmazsa baktırayım, en azından kafamda soru işareti kalmaz

@hagakure
Şimdi tekrar görüştüm, önceki görüştüğüm kişi izindeymiş başkası ile görüştüm
Kaput ve sağ ön çamurluk değişmiş, tavan ve arka çamurluklar hariç boyalı
2.sahibinden almışlar
Açıkçası kaza durumunu tam bilemediğiz için mesafeliyim, yine de batırmaya değer mi?

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Yok abi bu bayağıdır var, tekrar ilana koymuşlar, konuşmuştum Edirne üniversitesinden bir hocadan almışlar takasla
Değişen olarak çamurluk söylediler ama daha ciddi kazası olabilir bilmiyorum, @emytoget murat öyle söylemişti aracın ilanı görünce
O tarafta araca bakacak akraba var ama kazası büyük olabilir diye pas geçmiştim
Olmazsa baktırayım, en azından kafamda soru işareti kalmaz

@hagakure
Şimdi tekrar görüştüm, önceki görüştüğüm kişi izindeymiş başkası ile görüştüm
Kaput ve sağ ön çamurluk değişmiş, tavan ve arka çamurluklar hariç boyalı
2.sahibinden almışlar
Açıkçası kaza durumunu tam bilemediğiz için mesafeliyim, yine de batırmaya değer mi?

Kaza fotoğrafları olsaydı keşke , yinede bakacak kişi yakın ve müsait ise bakıversin belki çok abartı bir kaza değildir..

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Volvonun bu kasalarına bakılabilir mi?
626 ya göre artısı eksisi nelerdir?
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...vo-s40-2.0-t-lpg-deri-sunroof-513192170/detay

Hep istedipim tarzdaki araçlardan biridir bunlar, zamanında azıcık araştırmıştım. Kullanmadım ama duyduğum, öğrendiğim kadarıyla güzel araçlardır, donanımlıdır fakat +’larından biri de parça fiyatları ve masraflarıdır.
Hatta hep derler Volvo alınacaksa s60’dan yukarısı olmalıdır diye. ;)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Volvonun bu kasalarına bakılabilir mi?
626 ya göre artısı eksisi nelerdir?
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...vo-s40-2.0-t-lpg-deri-sunroof-513192170/detay

Bakılır tabi niye bakılmasın da işte o DA önemli, Volvo nun aynı Mazda gibi bakımlı ve yorulmamışını bulmak lazım. 2004 öncesi S60 larda kronik denmese de şanzıman problemi var gerçi öyle çok abartılı fiyatlar olmasa da onarılabiliyor , S 80 lerde de bu problem var. S40 2.0 larında aynı şanzımanı kullandığını zannediyorum (emin değilim) dikkatli incelemekte fayda var, Ozan daki S40 ufak tefek kozmetik sorunları olsa da açıklamada mekanik sorunu yok denmiş ..
Koltuklar ileri tarihte kaplanabilir ve insanın içine daha çok siner , aşağıdaki gibi olamasada fena durmaz..

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...sahibinden-dusuk-kmli-orjinal-511283876/detay

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Bakılır tabi niye bakılmasın da işte o DA önemli, Volvo nun aynı Mazda gibi bakımlı ve yorulmamışını bulmak lazım. 2004 öncesi S60 larda kronik denmese de şanzıman problemi var gerçi öyle çok abartılı fiyatlar olmasa da onarılabiliyor , S 80 lerde de bu problem var. S40 2.0 larında aynı şanzımanı kullandığını zannediyorum (emin değilim) dikkatli incelemekte fayda var, Ozan daki S40 ufak tefek kozmetik sorunları olsa da açıklamada mekanik sorunu yok denmiş ..
Koltuklar ileri tarihte kaplanabilir ve insanın içine daha çok siner , aşağıdaki gibi olamasada fena durmaz..

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...sahibinden-dusuk-kmli-orjinal-511283876/detay
Araç tır şöförününmüş, sahibini uzun zamandır tanıyoruz, bildiğimiz, bakımlı düzgün bir araba dediler
Koltukları da sormuşlar komple 1500 TL gibi bir rakam almışlar
Dediğin gibi yorulmamış olması lazım
Bilmiyorum biraz kaşıntım tutmuş da olabilir :D

Hep istedipim tarzdaki araçlardan biridir bunlar, zamanında azıcık araştırmıştım. Kullanmadım ama duyduğum, öğrendiğim kadarıyla güzel araçlardır, donanımlıdır fakat +’larından biri de parça fiyatları ve masraflarıdır.
Hatta hep derler Volvo alınacaksa s60’dan yukarısı olmalıdır diye. ;)
Masraf olarak mazdaya göre dezavantajlıdır dediğin gibi Hamdi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Volvo'lara çok baktım, benim hoşuma gidenler istediğim kişiliklerden satılık değildi anlaşamadık, hoşuma gitmeyenler fiyatı uygun olmasına rağmen ilgimi çekmedi... Hamdi'nin bahsetmiş olduğu gibi arıza sıklığı ve parça fiyatları Mazda ile kıyaslanmaz. Arada çok aşırı farklar var. Ayrıca; temiz ve düzgün olanlara sahipleri aşırı yüksek fiyat çekiyor. Çok sevmeme rağmen bu yazdığım kriterler yüzünden Volvo sayfası benim için kapandı gibi. :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Çorludaki kaput ve çamurlu değişen araca akrabamız bu haftaiçi bakacak. Kazası büyük değilse başka bir sıkıntısı yoksa onu değerlendireceğim.

Onun dışında boludaki araç var fiyatı yüksek olan
Mazda 626 2.0 1998 Model 26.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Füme renk - 467537686

İstanbul'daki şu ilan yeni düşmüş, fiyatı uygun sayılır
Mazda 626 2.0 1998 Model 22.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Yeşil renk - 523687017

@hagakure

Bolu daki için Hakan Emre yazmıştı sanırım, İstanbul da olan sahibinden diye vermiş ama yıkamanın olduğu yer hemen yanındaki oto galeriye ait ( gerçi galeri de denmez ama boş alan) plaka 54 sakıncalı gibi..

mazda 626.jpg

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Çorludaki araçtan bilgi gelsin, boludakini hakan ile tekrar görüşeceğim

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Çorludaki araçtan bilgi gelsin, boludakini hakan ile tekrar görüşeceğim

Şöyle bir baktım ama fiyatını hakeden ,temiz 626 ne yazık ki yok olan da yüksek fiyat istiyor. D segmentinde ne yazık ki bilinçsiz satıcılar yüzünden 626 GF avantajlı durumunu kaybetti , fiyatlar 22-28 aralığına çıkınca alıcının karşısına bir çok seçenek çıkıyor..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şöyle bir baktım ama fiyatını hakeden ,temiz 626 ne yazık ki yok olan da yüksek fiyat istiyor. D segmentinde ne yazık ki bilinçsiz satıcılar yüzünden 626 GF avantajlı durumunu kaybetti , fiyatlar 22-28 aralığına çıkınca alıcının karşısına bir çok seçenek çıkıyor..

Abi, ben 17 Temmuz dan beri otomatik mazda bakıyorum ama bize uyanı düşmedi. Temiz olanları pilotluk brövesi olmadan uçuyor diğerleri cacık olmuş içeni yok. :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt