Alınık Otomatik Mazda 626 GF (98-2000)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Alınık araç başlıklarımın hepsi sonuçsuz kaldı. Bunda kararlıyız inşallah :D

Aracı babama alacağız, aynı site içinde oturduğumuz için ana kullanıcı ben olacağım:p Otomatik istememin sebebi babamın daha önce hiç aracının olmaması, pratiğinin zayıf olması. Ayrıca kardeşimin ve eşimin de kullanmasını istiyorum.
İki aile yakın olduğu için geniş araç istiyoruz.

Bütçemiz 25 bin

Ben bir süredir takipteyim, çok acelemiz yok, yavaş yavaş bakıyorum, ama kaçırılmayacak gibi olursa hemen değerlendirebiliriz.

@domestos veli abinin kullandığı spacestar da aklıma yatıyor, ama gönül mazdadan yana, 136lık hb beyaz tadından yenmez :cool:

Şimdilik adaylar bunlar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-626-fiyat-dustu-516656285/detay
Araç sahibi ile görüştüm mazdacı ayhandan almış, 136lık diyor, tcs var diyor ama dijital klima ve yol bilgisayarı göremedim ben, komple boyalı fırınlı boya yapılmış

Diğeri bu, üniversite hocasından almışlar, araç Manuel ve benzin işaretlenmiş ama LPG'li ve otomatik

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...an-mazda-626-2.0-lpg-otomatik-504550302/detay

Spacestar ise trabzonda mitsubishi özel servisinde çalışan birinde, 15 senedir kullanan amcadan almış, son 26 diyor fiyata
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...otamatik-muayene-yeni-yapildi-515009841/detay

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abi alıştı bir ay araba bakmaya verir :D

Bir ay Olsa neyse iki aydan fazla olunca sıkıntı oluyor... :) Bu bir teklifse düşünebilirim. Ama bir hafta bile Arabasız kalmamam gerek.

Şu bir gerçek ki, bir çok kriter ile kıyaslamasa yaparsak, Atılgan, 626'ları tokatlar... :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bir ay Olsa neyse iki aydan fazla olunca sıkıntı oluyor... :) Bu bir teklifse düşünebilirim. Ama bir hafta bile Arabasız kalmamam gerek.

Şu bir gerçek ki, bir çok kriter ile kıyaslamasa yaparsak, Atılgan, 626'ları tokatlar... :)
Yakından hiç görmedim ama aile aracı olarak gayet tatmin edici duruyor abi, parça konusunda mazda ile aynı kulvarda diye düşünüyorum
Bakalım nasip artık,

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yakından hiç görmedim ama aile aracı olarak gayet tatmin edici duruyor abi, parça konusunda mazda ile aynı kulvarda diye düşünüyorum
Bakalım nasip artık,

Donanım, segment, fiyat açısından çok şaşırtıcı verilere sahip. Ben çok memnun kaldım, eşim çok sevdi...

Gönlümde Mazda olması beni düşündürüyor sadece. Nasip... :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
2001 makyajlı kasa, orijinal 100 binde, LPG takılmamış, 136 lık otomatik
İlanlarda yok ama sahıbısı 35 istiyor,
Evladiyelik alınır binilir diye düşünüyorum, bütçeyi aşmakla birlikte o fiyata mazda 6 ve mazda 3 bk kasa bulunabilir gibiyken mantık dışı geliyor
Siz ne dersiniz

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
o fiyata mazda 6 ve mazda 3 bk kasa bulunabilir gibiyken mantık dışı geliyor

Derim... :D :D

Evladiyelik alınır binilir diye düşünüyorum, bütçeyi aşmakla birlikte o fiyata mazda 6 ve mazda 3 bk kasa bulunabilir gibiyken mantık dışı geliyor
Siz ne dersiniz

Haziran ayından önceydi sanırım, makyajlı 626 bulmuştum ve 26 dan aşağı olmaz demişti sahibi, sonrasında ise 323'lerin fiyatları 21'lerden 25'lere çıktı gitti, bende hem bu oynak ve geçerli olmayan piyasaya tepki koymak hem de arabasız kalmamak adına gittim Mitsubishi aldım, donanım ve fiyat olarak 35 bin liralık arabalar ile kafa kafaya yarışır...

Piyasa uçtu gitti, tamam anlarım ama daha bir yıl olmamışken ve Mazda gibi bir markanın 17 yıllık arabası nasıl olur da, 10 bin lira prim yapar?? Her ne kadar gönlüm Mazda'ya dön diyorsa da, bu piyasa ve pilot Mazda sahipleri varken mümkün görünmüyor. ;)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İki ayağımızı bir papuca iki elimizi bir eldivene sokmayın lütfen Abdulkadir ,Veli :D
Niyet varsa Veli ye uygun bir şey bakalım ki Atılgan gider gitmez akşamına kapıya diğeri gelsin :) gözüm kulağım açık araştırmaya başladım. Velinin de aşağıdaki gibi bir şey aklında varsa uuu yansın ortalık :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-2003-model-ocak-vergi-odendi-513194303/detay

İlan hariç her şey bana uyuyor abi, ilandaki yavru da harika ama bütçe ve kullanım amacı için uymuyor maalesef.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
İki ayağımızı bir papuca iki elimizi bir eldivene sokmayın lütfen Abdulkadir ,Veli :D
Niyet varsa Veli ye uygun bir şey bakalım ki Atılgan gider gitmez akşamına kapıya diğeri gelsin :) gözüm kulağım açık araştırmaya başladım. Velinin de aşağıdaki gibi bir şey aklında varsa uuu yansın ortalık :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-2003-model-ocak-vergi-odendi-513194303/detay
İkimizin de niyeti var da bakalım nasıl süreç yürüyecek
Babam da mazdacı oldu başıma :D dün babamla konuştuğumuzda marta kadar bekleyelim dedi, o yüzden acele etmiyorum
Trabzon'daki arabayı kestirmiştim, ilandan kalkmış bile

Bu kasada orjinal jant kapağı yoksa bana hemen ürperti gelir ama yinede fena durmuyor ,

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...mazda-626-otomatik-takas-olur-508621205/detay
Evet jant kapakları dışında fena durmuyor dediğin gibi abi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Siz ne dersiniz
Verilmez o para

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Şu an araçta karar kılmak çok zor, piyasa dengesiz, Allah yardımcınız olsun...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim kriterler biraz çetrefilli... İlk etapta, eşimi razı etmem gerekiyor, ikinci olarak pilot olmamış ve içime sinen otomatik Mazda bulmam gerekiyor, ayrıyetten, arabasız kalmamam gerekiyor... Haaa birde bütün bunların cebime uyması gerekiyor. :) :)

Öpüşme sahneleri olmasın diyen aktris gibi oldu ya neyse... :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ne kadar verilir, 30 a verse normal fiyatından 3-4 bin fazlaya olur ama lpg yok ve 100 bin km'de daha, kaygısız dertsiz bin ne güzel..

Benim kriterler biraz çetrefilli... İlk etapta, eşimi razı etmem gerekiyor, ikinci olarak pilot olmamış ve içime sinen otomatik Mazda bulmam gerekiyor, ayrıyetten, arabasız kalmamam gerekiyor... Haaa birde bütün bunların cebime uyması gerekiyor. :) :)

Abdulkadırin zaten acelesi yokmuş sen araba bakmaya başla bence abi, senin kafa kurcalandı bir kere :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

İkimizin işi de zor abi, hadi hayırlısı :D
Seni böcelendiren nedir abi:p Atılgan dan memnunsun,
Mazda dürtüsü mü diyelim? :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İkimizin işi de zor abi, hadi hayırlısı :D
Seni böcelendiren nedir abi:p Atılgan dan memnunsun,
Mazda dürtüsü mü diyelim? :D

Beni böcelendiren tek şey, Mazda'ya dönme isteği fakat, Atılgan'ı aldığım 17 Temmuz'dan itibaren Otomatik Mazda seçeneği ile arattığım kriterlerin içinde beni Atılgan'ı aldığıma pişman edecek Mazda çıkmadı ne hikmetse... Ya fiyat olarak uçuklar, ya da yazılanlar ışığında araba kendisini göstermiyor...

Atılgan'dan çok memnunum, Allah Naim abiden razı olsun sebep oldu, nasip oldu çok şükür. Alalı 6 ay olacak ve yakıt ile vergi harici yaptığım masraf 100 lira yoktur... ;)

(Atılgan'ı biraz methedeyim de, sen de böcelen)

:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt