Nokian Lastik Hakkında Her Şey

Murat Yılmaz

Hayat Kurtarıcı
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Şirket aracında kullandığım kışlık lastikler bugün resmen şov yaptı. Sabah yaklaşık 15 cm kar olan sokaklardan caddeye çok rahat şekilde en ufak zorlanma olmadan çıktı. Korktuğum nokta sabah yapan kar altındaki buz idi ama hiç sıkıntı olmadı. Tüm yol bitip caddeye çıktığım an minibüs yüzünden ani fren yapınca orada kaldım, ona da yol kenarında bekleyenler omuz attı tek hamlede kurtardı kendini :) adamlar kışlık lastikte uzman, o yüzden yazlık lastikleri de uzmanlarına bırakıp kışlık modellerine yoğunlaşmaları lazım :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Benim Lassa snoways 3 ler aynı sevgiyi göstermedi bana :D sabah erken maaile kayınvalideye geçecek daha sonrasında da eşim ve ben raylı sistemle Kurtuluş tarafına geçecektik.
Gerçekte olan ise sakin bir şekilde o rampadan aşağı indim döndüm yukarı çıkmak için 3-4 hamle ile rampanın %70 i ni tamamladım baktım olmayacak park ettiğim alan yüzü yukarı gelecek şekilde bırakıp sarı siteden 4x4 ilanlarına bakmaya başladım :D:D

55702
55703

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Benim Lassa snoways 3 ler aynı sevgiyi göstermedi bana :D sabah erken maaile kayınvalideye geçecek daha sonrasında da eşim ve ben raylı sistemle Kurtuluş tarafına geçecektik.
Gerçekte olan ise sakin bir şekilde o rampadan aşağı indim döndüm yukarı çıkmak için 3-4 hamle ile rampanın %70 i ni tamamladım baktım olmayacak park ettiğim alan yüzü yukarı gelecek şekilde bırakıp sarı siteden 4x4 ilanlarına bakmaya başladım :D:D

Ekli dosyayı görüntüle 55702Ekli dosyayı görüntüle 55703
Abi pajero da bak, off road da yaparsın, Mustafa'nın da sesi soluğu çıkmaz daha :) :)

Üst Alt