Mazda Motor Yağı Önerisi

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Kutunun üzerınde Autobild, Autocar gibi şeyler var abi sol üst köşede
Hee onu diyorsun sen. O bütün kutularında var. Ben sadece bu model yağ için dedin sandıydım.

Boş bir marka değil tabi ki. Her ne kadar tüm listelere giremese de en iyi yağlardan biri olarak seçilen bir marka. Tabi bu ürünle değil de tam sentetik yağı ile. ;)

10 Best Synthetic Motor Oils (May. 2018) - Buyer's Guide and Reviews
7 Best Motor Oils Reviews 2018: Full Synthetic Brands Comparison

Valvoline'i merak ediyorum bir de ben. Bizim Usta da bu yağdan koyuyor artık müşterilerine. Daha öncesinde de bundan kullanıyormuş da bir ara tedarik sorunu yaşamış. Tam sentetik olanları için bile diğerlerinden ekonomik bir fiyatı var. Araştırmak, incelemek tecrübe etmek lazım... ;)

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
@kadir bu benim arabaya olur mu? Hiç geri vermiyim.
20180528_234515.jpg

20180528_234538.jpg

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Dandiklik mevzusu değil olay. O paraları castrol yağa ben vermem, verilmesini de istemem... Fazladan verilecek paran varsa da Tercih senin. :)
Yok abi Honda castrol koyuyo biz de 5w30 aldok dedik servis yaga x2 yaziyor ama yalnis almisiz halbuki 0w30 olcakmis. Bugun kargoyla geri yollucam da korkuyom patlar diye bakalim . Olmadi Mazdaya koyarim bunu yazin. Patlarsa kargoda para iadesi olmaz

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Yalnız 5 lt fiyatı 180 tl.
Motul 8100 5 40 aldım ben de. Sessizleştiriyor motoru diyorlar.
Eneos 5 40 hyper da alınabilir 120 civarına.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yok abi Honda castrol koyuyo biz de 5w30 aldok dedik servis yaga x2 yaziyor ama yalnis almisiz halbuki 0w30 olcakmis. Bugun kargoyla geri yollucam da korkuyom patlar diye bakalim . Olmadi Mazdaya koyarim bunu yazin. Patlarsa kargoda para iadesi olmaz
Ödül almış yağı burada paylaşıp ödülsüz yağa o kadar para vermek ilginç geldi bana. :)

Üst Alt