Mazda 626 (GD - GE - GF - GW) Jant Lastik Seçimi, Tavsiyeler Ortak Konu

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Tavsiye eder misin yani alayimmi. Önceden olsa alirdim abi ben senden ama daha yeni aldım 626 yı

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Abi o jantlar senin miydi. Nasıl peki tavsiye edermisin? Bi kusuru var mıydı hava kacirma kaynak falan

jantların kusuru yok, daha önce hiç işlem görmemiş jantlar. sadece bazı noktalarda sürtme vardı, o da hepsinde var. orta göbeği orijinal rengine çevirmiştim, eğer boya da atma olduysa o kısımın boyası tazelenir o kadar ;) başka da bir şeyi yok ;)

Lasikler 0 ayarında, biraz pazarlık yap selamımı söyle ve bütçene uygunsa al ;)

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Tamam abi p.tesi pazarlığa başlıcam satılmazsa. İyi denk geldik valla mustafa bey e de teşekkür ederiz tabi iyi tanıdı fotoğraftan. Ben de en çok yamukluk kaynak falan vardır diye şüpheleniyodum şimdi o yönden rahatladım

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Tamam abi p.tesi pazarlığa başlıcam satılmazsa. İyi denk geldik valla mustafa bey e de teşekkür ederiz tabi iyi tanıdı fotoğraftan. Ben de en çok yamukluk kaynak falan vardır diye şüpheleniyodum şimdi o yönden rahatladım

Muhasebeci adamın gözleri keskindir :D @Murat abim dimi :D reflekslerim çok iyidir gördüğüm arabayı ince detaylarına kadar hatırlarım gördüğüm kadarını :) Bu hastalıgım çünkü benim arabama evladım gibi değer verir bakarım arabaların yeri çok ayrı bende :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

Aradığın zaman benim ismimi söyle, hatırlamazsa bu jantları sizinle takas eden kişi beni yönlendirdi de ;) İyi insanlar gerekli güzelliği yaparlar ;)

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Aradığın zaman benim ismimi söyle, hatırlamazsa bu jantları sizinle takas eden kişi beni yönlendirdi de ;) İyi insanlar gerekli güzelliği yaparlar ;)
Tamam abi saolasın. Soylicem mutlaka. Ben ısparta dayım ama. Parayı havale ederim korgolarlar. Guvenilir dimi o yönden.

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Bu jantlara bayıldım bizim kuzuyu çok modelli göstermiş vallahi :) mazdanın hangi modeliniin bilen üstadlar yardımcı olursa sevinirim :)

r6iz4n997f7i

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu jantlara bayıldım bizim kuzuyu çok modelli göstermiş vallahi :) mazdanın hangi modeliniin bilen üstadlar yardımcı olursa sevinirim :)

r6iz4n997f7i
Bu gördüğün bir bütün yalnız marşpiyel ekleri tampon ekleri aracın hatlarının ve boyasının düzgünlüğü jantlar vs. Her araçta aynı etkiyi yapmayabilir :)

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Bence de bu kasaya çok yakışmış

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Abilerim toyota grubu jantlara baktım auris 2012/13 modelin celik jantları hosuma gitti asagıda bizim ge kasaların ve aurisin jant ebatları yazıyor tek fark ge kasanın merkez i 67 mm / auris in ki 60.1 mm sizce cok buyuk bi fark olur mu ? uymama olasılıgı var mı ?

Ekran Alıntıskı.JPG

Ekran Alıntıjsı.JPG

mehmet44.

Sessiz
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - HB
İki hafta once 626 94 model aldım, buna uyacak 15 ve 16 cant ölçüleri lazım, bende 205 55 16 vardı ama uymadı, cikma celik cant ölçüleri ne olur
Bir de ankarada mazda ustası kimi tavsiye edersiniz

Üst Alt