Led mi Xenon (HID) mu?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Dün akşam kullandım en ufak kırpma olmadı. Demek ki soketler dokunulmasa da zamanla temassızlıklar olabiliyor. Çıkarıp taktıktan sonra hiçbir şekilde göz kırpma olmadı.
H11 kısadakilerden birini garantiden değiştirdim.
Şimdi diğeri içinde başvuru yaptım gerekli video vs attım bakalım daha cevap gelmedi.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Geçen eve dönerken istanbuldan gelen 2 araç yolu tıkıyordu (aşırı yavaş gidiyordu) En önde megane arkasında bmw 3 serisi, onun arkasında bir araç, onun da arkasında ben varım kuyruk yaptırdılar. Adam yavaş gidiyor diye en sola yanaşıp selektörleri çaktım, az hızlan bir şeye bakacaksan da çek sağa sor birine modunda. bmw bile yol verdi. :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Geçen eve dönerken istanbuldan gelen 2 araç yolu tıkıyordu (aşırı yavaş gidiyordu) En önde megane arkasında bmw 3 serisi, onun arkasında bir araç, onun da arkasında ben varım kuyruk yaptırdılar. Adam yavaş gidiyor diye en sola yanaşıp selektörleri çaktım, az hızlan bir şeye bakacaksan da çek sağa sor birine modunda. bmw bile yol verdi. :D

Ledler gerçekten korku salıyor :D selektör yapmaya gerek bile kalmıyor çoğu zaman. Geçen soldan gidiyorum, tam ufak rampa çıktım düzlükte insignia orta şeritten sola doğru sinyal yakmasıyla, beni aynada görüp şeridine kaçması bir oldu :D
özellikle akşamları çok eğleniyoruz ailecek :D

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Madem ledler bu kadar etkili D2S için led bulun bakayım :)

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
merceklı halojen benımkıler uzunları bı cakıyom yol vermıyolar poposuna gırıyorum bı sag sol efendı efendı orta serıde gecıyo :D

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Bence sen de geç ledlere. :D
ama sımdı şöyle bır durum var sızın takdınız ledler hakkında bılgım yok pek anlamıyorum zaten elektrık ıslerınden. Özellıkle bu sonradan beyaz ısık takıyorlar ve gece sürüşlerınde arkamdakı arac uzun yakmasa bıle göz alıyor rahatsız edıyor sızınkıler o sekılde mı pekı? Ben baya rahatsız oluyorum sonradan takılan beyaz farlardan
Bıraz arastırıyım da ögrenıyım angel led zenon bızenon nedır hıc bılmıyorum Gecen gün bı passat arkamdan selektor caktı yemın edıyorum kaza yapıyordum anlık kör oldum korktum Şimşek çaktı sandım abartmıyorum o passat sımdı angel mı oluyor

Son düzenleme:

Üst Alt