Kaza Yapan Şahin'ler Neden İkiye Bölünür?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Özetle; vatandaşa "dayanıksız" tüketim malzemesi satan "koç" gibi bir şirket ve bu şirkete istediği gibi at oynatması için her türlü müsamaha gösteren siyaset... Vatandaş bunun neresinde?? Tabiki de; ceset torbasında... :( :(

Anekdot; Ölüm de var, hesap da var !!

.

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
dün guzu ile ilk kazamızı çok sevdiğim:mad: şahin ile yaptık:) eve dönerken mahalle arasında önümde içinde 3 tane apaçi olan şahin aheste aheste gidiyordu hadi bende nasıl olsa 50mt. sonra sağa döncem diye arkasından 20 ile gittim. şahinci köşeye 5-6 mt kala sağa cebe yanaşır gibi oldu bende sağa sinyal verip kornaya bastım ne olur ne olmaz diye tam dönüşü yarılamıştım kütt bi ses benim arabanın götü 1 metre sola attı, şahinci arkadaş son anda yanaşmamaya karar verip aynaya bile bakmadan önündeki minicik cx-5 i görmemiş, Allahtan benim sağ arka lastiğe ortadan çakmış benim jant'ta ufak tefek tampon izleri vardı pasta ile sildim çıktı. şahin'in sol çamurluk ucu ezildi,tampon,sol far,sinyal,ön ızgara yerdeydi, trafik sigortası yok,kafaları o biçim haplanmışlar, abi sende bişey yok biz başımızın çaresine bakarız dediler bende bastım gittim.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
dün guzu ile ilk kazamızı çok sevdiğim:mad: şahin ile yaptık:) eve dönerken mahalle arasında önümde içinde 3 tane apaçi olan şahin aheste aheste gidiyordu hadi bende nasıl olsa 50mt. sonra sağa döncem diye arkasından 20 ile gittim. şahinci köşeye 5-6 mt kala sağa cebe yanaşır gibi oldu bende sağa sinyal verip kornaya bastım ne olur ne olmaz diye tam dönüşü yarılamıştım kütt bi ses benim arabanın götü 1 metre sola attı, şahinci arkadaş son anda yanaşmamaya karar verip aynaya bile bakmadan önündeki minicik cx-5 i görmemiş, Allahtan benim sağ arka lastiğe ortadan çakmış benim jant'ta çizik yok şahin'in sol çamurluk ezildi,tampon,sol far,sinyal,ön ızgara yerdeydi, trafik sigortası yok,kafaları o biçim haplanmışlar, abi sende bişey yok biz başımızın çaresine bakarız dediler bende bastım gittim.
Geçmiş olsun. Pimi çekilmiş bomba gibiler valla dikkat etmek lazım :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Gecmis olsun

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
İzmir'deki kazada otomobil ikiye bölündü: 1 ölü

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde bir otomobilin ikiye bölündüğü kazada 1 kişi hayatını kaybetti.

Saat 09.30 sıralarında Ulucak kavşağında meydana gelen kazada Ulucak yönünden Kemalpaşa yönü giden İsa Çalışır yönetimindeki 35 PAT 94 plakalı otomobile, kavşakta dönüş sırasında İzmir yönüne hızla giden Yusuf Yaşar yönetimindeki otomobil sol ortadan çarptı.
OTOMOBİL İKİYE AYRILDI: 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Çarpışmanın şiddetiyle Çalışır’ın otomobili ikiye ayrıldı ve savrulan otomobiller tol kenarındaki istinat duvarına çarptı. Kazada ağır yaralanan İsa Çalışır ile Yusuf Yaşar ambulans helikopter ile Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan yaralılardan İsa Çalışır yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti, Yusuf Yaşar’ın ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kazayla ilgili polis ekipleri soruşturma başlattı.

2_842.jpg

3_2287.jpg

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Biz muayne zamanı geldiğinde hala ağır kusur geçemeyiz diye xenonları söküp normal ampul takmaya devam edelim şase ve gövdesi kırk yama bohça gibi olan şahin sürücüsü de muayneden bir kaç hafif kusurla geçiversin...

Karayollarında kullanılan tüm taşıtları muayne edip bu güvenilirdir yola çıkabilir diğer yaya ve sürücüler için tehlike arz etmez diyen kurum bence böylesi kazalardan mesul tutulmalı.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Az önce eve gelirken sol şeritte bir şahin yanlış görmediysem bir Qashqai'ye arkadan çarpmış. Sağından geçerken şahini ve öndeki aracın tamponunu gördüm. Şahinin ön taraf neredeyse motora kadar girmiş. Haliyle ne tampon ne far ne ön ızgara hiçbirşey kalmamış. Kaput da nasibini alarak ters V şeklinde iyice kıvrılmış. Öndeki aracın tamponunda izler vardı ama bir hasar göremedim. Zaten gözlemim en fazla 2 saniye sürmüştür. Trafik sağdan kısmen akıcı olduğu için fotoğraf çekemedim.

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
geçen ay bi şahinci ben sağa dönerken benim sağ arka jantın ortasına sol burnu ile max 15-20 km süratle vurdu. aşağı indiğimde tamponu ızgarası sol farı sinyali yerdeydi. benim jantta tampon izi vardı sadece. bu arabanın bana 80-90 ile vurduğunda neler olabileceğini hayal bile etmek istemiyorum.:D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
geçen ay bi şahinci ben sağa dönerken benim sağ arka jantın ortasına sol burnu ile max 15-20 km süratle vurdu. aşağı indiğimde tamponu ızgarası sol farı sinyali yerdeydi. benim jantta tampon izi vardı sadece. bu arabanın bana 80-90 ile vurduğunda neler olabileceğini hayal bile etmek istemiyorum.:D
En fazla ikiye bölünür... :p :p

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Senelerce bize bu uçan tenekeleri araba diye yutturdular. Bu kadar insanın vebalini nasıl alabiliyorlar anlamam. Önümde giden tofaşlara dikkat ediyorum, arabanin dogrultusuyla gittiği doğrultu genelde farklı. Çapraz gidiyor adamlar Allah korusun. Bizim insanımızın boya, kaza ve parça değişim takıntısı da kuş serisinden ileri geliyor bence. Çünkü düzen tutmuyor arabalar. Ama ne yazık ki bu mantatile ithal arabalarda değişeli 20 yıl olmasına ragmen bizim kafalar hala kuşlara gidiyor. Canım Ülkem in güzellikleri...

Üst Alt