Geri Görüş Sistemi veya Oto Multimedya Sistemi Tavsiyesi

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
BL kasaların cd çalarında 6 lı cd hazne desteği varmı? Var ise nasıl cd yüklenir beceremedim :)

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Bi yerlerinde "load" tuşu yoksa kurcalama... :D
O tuş varda pek bir tepki vermedi cd calar üzerinde mp3 wma yazısı var fakat bk kasada yazan 6 cd changer diye bi yazı yok :) load tuşuda süs olsun diye konmadığına göre yükleme yöntemi nasıldır aceb? :)

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Nedir bu 6 lı CD çalar muhabbeti arkadaşlar acaba? Yani 6 CD yükleyip sıra ile çalıyor mu?

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
O tuş varda pek bir tepki vermedi cd calar üzerinde mp3 wma yazısı var fakat bk kasada yazan 6 cd changer diye bi yazı yok :) load tuşuda süs olsun diye konmadığına göre yükleme yöntemi nasıldır aceb? :)

Bende olanı söyleyeyim ,load tuşuna basınca ilk cd yi içeri alır ,tekrar basarsınız 2. cd yi alır ve bu böyle 6. cd ye kadar sürer.Sonrasında uzun yolluk 6 cd lik bir müziğiniz olur her ne kadar usb mp3 girişi olmasa da fazlası ile yeterli.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bulent abi 6 cd aliyormu bizimki

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bulent abi ye gecen arka koltukdaki kilitler ne ise yariyor diye sordum hic arkaya binmedim dedi ya :-D

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Bülent abim elit insan direksiyon dışında pek yolculuk yaptığını sanmıyorum :)
Temizlik dışında aracın ne sağını ne arkasını incelediğini sanmam adam guzusuna hasta ama kullanmasına :) büyük emek para zaman harcayarak çok hoş hale getirmiş maşşallah :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bülent abim elit insan direksiyon dışında pek yolculuk yaptığını sanmıyorum :)
Temizlik dışında aracın ne sağını ne arkasını incelediğini sanmam adam guzusuna hasta ama kullanmasına :) büyük emek para zaman harcayarak çok hoş hale getirmiş maşşallah :)
Eyvallah, evet emek harcadım, sıra sende ;)

Üst Alt