Geri Görüş Sistemi veya Oto Multimedya Sistemi Tavsiyesi

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Geldi Enes. Bugün montaj yaptırdım. Gece oldu diye detaylı foto paylasmadim.

97c42ca79883375b5b11c2673f1697b4.jpg
Hani birlikte yapacaktık :) Sen halledersin diye düşünüyordum nasıl oturdumu yerine biraz anlatsana fotoları atarsın nasıl olsa...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Çok iyi olmuş mazda sanki böyle üretmiş gibi al sana orjinallik görünümü :)Hiçte korktuğun gibi değilmiş gördünmü...Açılış logosunu ayarlayabilirsen mazda logosu koyabilirsin...Biraz bahset marka model özellik vs...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hani birlikte yapacaktık :) Sen halledersin diye düşünüyordum nasıl oturdumu yerine biraz anlatsana fotoları atarsın nasıl olsa...
Öyle bir imkan olsaydı keşke. Kendim denesem mi diye düşündüm ama bir dunya kablo çıktı. Tv anteni, yükselteci, geri görüş kamera, gps anteni kablolarıni görünce gözüm korktu açıkçası

Biraz pahalıya patladı montajı ama yapacak bişey yok Urfa şartları. 60 liraya zor yaptırdım.

Montaj cok güzel oldu. Titiz çalıştı montajcı. Teyp de sanki 626 için yapılmış

Montajı izledim dikkatli sanırım bundan sonra ihtiyaç olursa kendim yaparım.

Yarın çekeceğim bir kaç foto daha paylaşırım

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Çok iyi olmuş mazda sanki böyle üretmiş gibi al sana orjinallik görünümü :)Hiçte korktuğun gibi değilmiş gördünmü...Açılış logosunu ayarlayabilirsen mazda logosu koyabilirsin...Biraz bahset marka model özellik vs...
Açılış logosu nasıl olcak araştırcam.

Yarın teybin videosunu çekip paylaşcam. İlgilenenlerin daha çok bilgi sahibi olabilmesi için

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Başarabilirsem fotosunu ekleyeyim...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Ekli dosyalar

• 4f9543a7-2431-4cf9-8fcd-746cf66a9107_TapatalkEditedImage.jpg
    4f9543a7-2431-4cf9-8fcd-746cf66a9107_TapatalkEditedImage.jpg
    115.3 KB · Görüntüleme: 22

nynpkl

Sessiz
Yardımcı olmak istiyorum da şu link açılmıyor bir türlü sabahta denedim olmadı :)

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/convex-cl-200-universal-navigasyon-multimedia-134931918

Ben bu fiyata almayacağım tabi bir arkadaştan alacağım ikinci el uygun bir fiyata. Hakan Beyle özel mesaj aracılığı ile görüştüm o bana çerçeve ile tam olur dedi ama satın alacağım kişi bana bendeki çerçeve sana uymaz dedi.

iyice kafam karıştı peki ben bu uygun çerçeveyi nereden bulabilirim? yani ürünü ankaradan alacağım için bir sorun çıkarsa elimde kalır..

CeNDeL

Katılımcı
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/convex-cl-200-universal-navigasyon-multimedia-134931918

Ben bu fiyata almayacağım tabi bir arkadaştan alacağım ikinci el uygun bir fiyata. Hakan Beyle özel mesaj aracılığı ile görüştüm o bana çerçeve ile tam olur dedi ama satın alacağım kişi bana bendeki çerçeve sana uymaz dedi.

iyice kafam karıştı peki ben bu uygun çerçeveyi nereden bulabilirim? yani ürünü ankaradan alacağım için bir sorun çıkarsa elimde kalır..
Bizim araçlarda çerçeveye gerek yok universal double din cihazların hepsi uyar hepsinin ölçüsü standart 2 teybi üst üste koymuş gibi düşün. Çerçeve, teyp paneli simetrik olmayan araçlarda gerekli oluyor mesela mazda 3 ve 6 gibi
49bf9b4ec0046c3be5862f488c2af09c.jpg

Meselada burda toplam alan cihazdan çok daha büyük bu nedenle cihazı panele oturttuktan sonra cihazın etrafında kalan boşluğu kapatmak için bu çerçeve gerekli. Ama bizim araçlardaki boşluk tam 2 teyp ölçüsünde bu nedenle başka herhangi bir çerçeveye ihtiyaç olmadan cuk diye oturuyor. Tabi yinede emin olmak için alacağınız kişiden cihazın tam ölçülerini isterseniz daha garanti olur.

nynpkl

Sessiz
çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

cihaz yarın elimde olacak cuma günü de bir oto elektrikçiye gidip taktıracağım. umarım çerçeve istemeden tam olur eğer olmazsa artık uygun bir çerçeve bulmaya çalışacağım istanbulda olmam bu konuda biraz avantaj :)

sonucu paylaşacağım

CeNDeL

Katılımcı
çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

cihaz yarın elimde olacak cuma günü de bir oto elektrikçiye gidip taktıracağım. umarım çerçeve istemeden tam olur eğer olmazsa artık uygun bir çerçeve bulmaya çalışacağım istanbulda olmam bu konuda biraz avantaj :)

sonucu paylaşacağım
Çerçeveye ihtiyaç olacağını sanmıyorum sizi uğraştırmadan olur inşallah sonucu bekliyoruz kolay gelsin. .

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Son durum nedir [member=703]nynpkl[/member] :)

nynpkl

Sessiz
her seferinde resimlerini çekicem çekicem unutuyorum ama çok güzel oldu dediğiniz gibi direk oturdu zaten oraya. Resimleri de ekleyeceğim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı olsun... Fotoğrafları da bekliyoruz.

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Üst Alt