Geri Görüş Sistemi veya Oto Multimedya Sistemi Tavsiyesi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Uzun süredir aklımda olan ve maddi sartlar olgunlaşmadığı için detaylı araştırma yapmadığım sistemi siz değerli forum üyelerine danışmaya karar verdim :)

Bulunduğum şehir itibariyle ve guzunun camları full filmli olduğu için ve de park sensörüm olmadığı için sıkıntı çekiyorum. Bu sebepten dolayı park etmeye yardımcı olacak bir sistem düşünüyorum (park sensörü hariç)

1) Geri görüş kameralı dikiz aynası

örnek: http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-sok-ayna-monitor-plusgece-gorus-kamera-plussd-plus-usb-plus-mp5-plusbluetooth-180397063/detay/

2) Multimedya teyp

örnek: http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-roadstar-rd-8410-n-navigasyonlu-in-dash-oto-dvd-teyp-131185913/detay

Not: IN-DASH model olacak. Guzunun orjinal konsolunu bozmak istemiyorum. Ve camera çıkışı olacak

3) Geri Görüş Kamerası

örnek: http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-park-sensorleri-plusgeri-gorus-kamera-plusmonitor-sistemi-indirimli-160424815/detay

Bu ürünlere benzer neleri tavsiye edersiniz...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Göğüse tam oturan geri görüş kamerası, navi, dvd player, vs, özelliği olan benim de kullandığım navitech, necvox gibi ürünler var mıdır acaba

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Göğüse tam oturan geri görüş kamerası, navi, dvd player, vs, özelliği olan benim de kullandığım navitech, necvox gibi ürünler var mıdır acaba
Senin sistem guzel abi.
Ben konsolun orjinalligini bozmak istemiyom. Kendinden içten çıkan ekranlı bişey bakıyorum

Buarada seninki kaca maal olmuştu, kamera dahil.

-Mobil uygulamadan gönderildi-

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Dışarıdan alırsan 500 tl den 1800 e kadar cihaz var, ben serviste komple paket olarak yaptırdığım için net fiyatını bilmiyorum

aytacesen

Katılımcı
En güzeli göğse komple oturan multimedya sistemleri ama orijinalliği bozmak istemiyorsun.O zaman en mantıklısı dikiz aynası muhabbeti.Ortalıkta harici bir ekran olması pek hoşuma gitmez:)Dikiz aynası tipi modellerden Aliexpress ve e-bay da baya bir çeşit var.Bir bak istersen..

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Indaslarda cin malina kacma pisman eder insani ama bana konsolun resmini gonderebilirmisin belki tablet montaji yapariz

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Indaslarda cin malina kacma pisman eder insani ama bana konsolun resmini gonderebilirmisin belki tablet montaji yapariz
@kadir

5f4dcdbf7dcecbf6d11f6e25c977040d.jpg

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bir dönem; teyp ve altındaki boşluğa komple yerleştirilmiş navigasyon ve müzik sistemi görmüştüm ama nerede gördüğümü hatırlayamadım...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bir dönem; teyp ve altındaki boşluğa komple yerleştirilmiş navigasyon ve müzik sistemi görmüştüm ama nerede gördüğümü hatırlayamadım...

Abi ben ara sıra bizim guzularda görüyorum; teybin altındaki gözü söküp multimedya dedikleri teypden koyuyolar, ben orjinallik bozulsun istemiyom

Jant kağağım düştü orjinal jant kapağı olsun diye çıkma jant kapağı aldım teki 50 TL'ye maal oldu. Piyasada 4 tane jant kapağı 30-40 TL ;D

Yakında jant kapağı bakımı konusu gelecek ;)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Çerçeve yerleştirilip oturtulabilen ekranlar var, alpin, vs bakmak lazım.

En son çare öyle bişey yapcam abi bakalım, ama buaralar yaparsam limit 450-500. Model değiştirmek isteyen az kullanılmış uygun fiyata multimedya teyp de düşünebilirim

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sahibindene baktın mı, orada kesin vardır, ama uyum için çok dikkat etmen lazım

Çok varda oradan alınan ürün tam olmazsa veya anlatıldığı gibi çıkmazsa iade etmek zor olur abi, kurumsal biyer olsa daha iyi olur yada 626'da daha önce kullanılmış bir ürün olması lazım

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Navitech, necvox vs araştır bi bak belki 626 için üretilmiş uyumlu vardır, en azından fiyat öğrenmiş oluruz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
O bölgedeki orijinallik bozulmasın diyorsan bu hayallerinden de vazgeç derim...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Öyle deme abi benimki navitech in ama birebir Mazda uyumlu olduğu için hiç sırıtmıyor, belki öyle bir şey bulur diye dedim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
In Dash benim zevkime göre değil... Ben böyle bir şey düşünseydim, o iki bölmeyi iptal eder, komple oraya bir sistem koyardım.

Hem navi, hem müzik sistemi, hem geri görüş kamerası, hem dvd oynatıcı vs.vs.

Üst Alt