Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

Oğuzhann

Katılımcı
Yine yeniden herkese selamlar...
Düğün sonrası bir araç alma fikriyle araştırmalara koyulduk ve yıllardır almak istediğim, şu ilandaki kasadan bir 323 arayışındayım. Öncelikle ilandaki araç hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Ardından önerebileceğiniz bu ayarda otomatik hatchback veya sedan, daha eski model olmayan seçenekleri de rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Yine yeniden herkese selamlar...
Düğün sonrası bir araç alma fikriyle araştırmalara koyulduk ve yıllardır almak istediğim, şu ilandaki kasadan bir 323 arayışındayım. Öncelikle ilandaki araç hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Ardından önerebileceğiniz bu ayarda otomatik hatchback veya sedan, daha eski model olmayan seçenekleri de rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Bu para verilmez...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Teşekkür ediyorum, öneriniz olursa ya da forumda bilinen bi guzu varsa görmek isterim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyvallah abi, marka model önerir misin 350 bin civarı otomatik bi şeyler...
Mitsubishi space star... :kedicik:

Bu aracı canlı gördüm 2 yıl önce temiz duruyordu, km doğruysa üçe beşe bakma seni üzmez.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

paarthurnax

Sessiz
Araç Markası
2011 -Mazda 6 GH Sport
Araç Renk ve Tip
S - Midnight Bronze
480'e bırakırsa alınır. benzer fiyat aralığındaki muadilleri ile benzer kaporta kondisyonunda hatta iyi bile denilebilir. motor-mekanik, şasi ve otomatik şanzımanda bir sorun yoksa binilebilir bir araç. Eskiden boyaya takılıyorduk, sonra macunu sorguluyorduk şimdi ise insanlar 10+ yaş otomobiller için şaside işlem olmasın yeter modunda. Bu piyasada alınmayan araç gidiyor ve bir daha alınamıyor. Dediğim konularda sıkıntı yoksa çok düşünmeye gerek yok.

Otomatik şanzımanı ya eat4 şanzımandır ya da ford-mazda grubundaki 4 ileri şanzımandır. Bakımlıysa bir problem olacağını sanmıyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
480'e bırakırsa alınır. benzer fiyat aralığındaki muadilleri ile benzer kaporta kondisyonunda hatta iyi bile denilebilir. motor-mekanik, şasi ve otomatik şanzımanda bir sorun yoksa binilebilir bir araç. Eskiden boyaya takılıyorduk, sonra macunu sorguluyorduk şimdi ise insanlar 10+ yaş otomobiller için şaside işlem olmasın yeter modunda. Bu piyasada alınmayan araç gidiyor ve bir daha alınamıyor. Dediğim konularda sıkıntı yoksa çok düşünmeye gerek yok.

Otomatik şanzımanı ya eat4 şanzımandır ya da ford-mazda grubundaki 4 ileri şanzımandır. Bakımlıysa bir problem olacağını sanmıyorum.
Biraz daha fakirleştiğimizde, "şasideki işlem önemli değil yeter ki şasisi olsun" denilecek zaten.

:acpsnr:

paarthurnax

Sessiz
Araç Markası
2011 -Mazda 6 GH Sport
Araç Renk ve Tip
S - Midnight Bronze
Benim dediğimin aksine gm-toyota grubunun bir şanzımanıymış. Yine aisin yapımı fakat eat tip değil sanırım. Güven verdi açıkçası. Hem gm grubunda hem ford grubunda olduğu için parça sıkıntısı olacağını da sanmıyorum. En fazla şanzıman yağı filtresi ve contası lazım olur zaten.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
230 bin tl ye kadar hangi mazda ?
Klimalı olsun gerisi önemli değil.

fanded

Sessiz
Araç Markası
Toyota
Arkadaşlar merhaba,
Sene başında forumdaki bir arkadaştan aldığım 2010 6mı ev alma sebebiyle satma ihtimalim oluştu.
146.000'de, lpg yok benzinli, bakımları 120.000'e kadar serviste yapılmış diğer yapılanlarda kayıtlı, bel altı boyaları var ama değişen parçası ya da önemli bir kazası yok . Araç içi kondisyonu çok iyi diyebilirim, çalışmayan herhangi bir aksamı da yok. 2-3 hafta önce Adem ustaya genel kontrol için götürdüm herhangi bir sorunu yok yağını erken değiştir 200.000'e kadar devam et sonra bir kontrol yaparız dedi. Direksiyon kutusu ve ön konsol problemi de yok.
Aracı ilana koymadım hatta satılığa da çıkarmadım sizden fiyat konusunda fikir almak istiyorum sizce aracım ne kadar eder kaça ilana koymalıyım?

İlandaki araçlar bu şekilde

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşlar merhaba,
Sene başında forumdaki bir arkadaştan aldığım 2010 6mı ev alma sebebiyle satma ihtimalim oluştu.
146.000'de, lpg yok benzinli, bakımları 120.000'e kadar serviste yapılmış diğer yapılanlarda kayıtlı, bel altı boyaları var ama değişen parçası ya da önemli bir kazası yok . Araç içi kondisyonu çok iyi diyebilirim, çalışmayan herhangi bir aksamı da yok. 2-3 hafta önce Adem ustaya genel kontrol için götürdüm herhangi bir sorunu yok yağını erken değiştir 200.000'e kadar devam et sonra bir kontrol yaparız dedi. Direksiyon kutusu ve ön konsol problemi de yok.
Aracı ilana koymadım hatta satılığa da çıkarmadım sizden fiyat konusunda fikir almak istiyorum sizce aracım ne kadar eder kaça ilana koymalıyım?

İlandaki araçlar bu şekilde
Yerinde olsam, ilanların ortalamasını alırdım... 600-750 aralığında ilanlar var 675 yazardım.

Tabi bu normal şartlardaki fiyatlandırma olur...

Alacağın ev, aracının bu fiyata gitmesine ne kadar müsaade edecek orası da ayrı bir etken.

Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Üst Alt