Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Galerici net ifadeler kullanıyor ama dediğin gibi bizde tereddütteyiz, yetkili serviste baktırsak nedir ne değildir ortaya çıkmaz mı?
İyi baktırın hocam, hem Adana, hem galeri, hem de fiyatı insanı fazlasıyla işkillendiriyor... :islik:

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Galerici net ifadeler kullanıyor ama dediğin gibi bizde tereddütteyiz, yetkili serviste baktırsak nedir ne değildir ortaya çıkmaz mı?
Servisde kayıtlı olduğunu sanmıyorum. Galerici ucuza vermez mantığıyla yola çıkarsak problem olma ihtimali %100 dür. Bence hiç bulaşmayın.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Galerici ve net ifade kullanma, kesinlikle vaziyet alın ortalık karışacak :D

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
600dan aşagısı ilgi alanıma girmiyor.
Bildiğim kadar ile 49cc yi B kullanabiliyor.

Daha detayşı bilgiler için kürsüye @süleyman46 yı davet ediyorum.
Geç gördüm kusura bakmayın. Sanırım silindir çapı büyütülüyor ama detaylı bilgim yok. Çin malı motorların parçaları inanılmaz ucuz zaten. Çoğu parça da birbirine uyuyor :harika:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Arkadaşlar şu araç için ne dersiniz? Maksimum 2-3 sene kullanma amaçlı. Telefonda 66 bin tl’ye düştü. Sol arka kapı, sol arka çamurluk ve sağ arka çamurlukta boya varmış. Başka boya hasar değişen yokmuş.

Loading site please wait...

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Arkadaşlar şu araç için ne dersiniz? Maksimum 2-3 sene kullanma amaçlı. Telefonda 66 bin tl’ye düştü. Sol arka kapı, sol arka çamurluk ve sağ arka çamurlukta boya varmış. Başka boya hasar değişen yokmuş.

2 kapı olmasına takılmadıysan Mercedes'i konuşmaya gerek yok bence :)

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
@MX9 Abim niye öyle dedin ya. Bizim neyimiz eksik. :krsn:

2 kapı olduğu için ucuz ya. :) Yalnız bir triger değişimi 5 bin tl imiş. :eek:
Sor bak 3 yılda değişim gerektirmiyor olabilir ömürlük almıyosun arabayı :D Eğer değişim gerekiyorsa değişmiş olanı alırsın :D

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Bir de xedos un yedek parçaları pahalı derler.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Mercedes orjinal olsun her zaman iyi para eder.

Şu piyasa şartlarında fiyatı da güzel. Yalnız böyle üst segment araçları olabildiğince orjinal almak gerek. Elektrikçinin yanına çıraklığa başladığımdan beri üst segment bir çok araç geldi dükkana. Gelenlerin çoğu arızası onartmak yerine örtbas ettiriyor. Çünkü parçaları pahalı ve kullanıcıları bizler gibi parça araştırmıyor. Ayrıca Alman araçları Japon araçlarına göre daha teknolojikmiş, her ne kadar tecrübeli bir usta da olsa bazen arızayı tespit edemiyor sahibide öyle kullanıyor...

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bizden bir arkadaş sattı galiba bunu.Hatta forumdada ilanı vardı. Yanılmıyor isem 30 bin gibi idi fiyatı.Baya prim yapmış 6.
6 ile ilgilendiğim sıralarda bu ve bir kaç Mazdacıdan olmayan alınası güzel 6 lar denk gelmişti.O zaman benim Almera satılmadığı için kaçırmıştım.O günden bu yana hiç ilan bakmıyordum.İyiki de bakmıyormuşum,moralim bozulmuyormuş :)
Not: Mazdacı kelimesi meclisten dışarıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt