Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hasar kaydı, plaka ile baktım;
3 kazası var, birin de 1648 yazıyor, diğer ikisinde fiyat bilgisi Yok..
O bir şey değil, galeri belli ki aracı hiç tanımıyor, en dolusu vs de yazmış saçma saçma, araştır iletişime geç, fiyatı iyi sorunlu değilse kaçırmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aklıma takılan tek şey 2008 den beri lpg liymiş...
Olsun, LPG siz kalmadı ki, durumuna bakılır, şimdiye dek neler yapılmış öğrenilir, gerekirse fiyattan düşülür.

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
bu araçlarda en çok yere yakınlığı düşündürüyor, altını çarpmak aşk acısından beter:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Loading site please wait...

Kardeşime düşünüyoruz,
100 bin bakımı yapılmamış, lpg hiç takılmamış, 2 bin hasar kaydı var.
Nasıl sizce?
Sen ilana full yazmışsın ama bu full modeli değil diye biraz daha fiyat kırın... :p Yazılanlar ışığında kaçmaz hocam, bu fiyatlara Bl Touring kalmadı... Hatta, Bk touring bile yok.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Sen ilana full yazmışsın ama bu full modeli değil diye biraz daha fiyat kırın... :p Yazılanlar ışığında kaçmaz hocam, bu fiyatlara Bl Touring kalmadı... Hatta, Bk touring bile yok.
Abi, dedim zaten de fiyat zaten çok eyi 46750, bence 46 ya verecek de bizim birader alabilecek mi :)

34 bin lirası var, faizler uygun olsa kredi çekecek ama şartlar belli.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
mazda 6 japon mucizesi
Bu bi ara forumda satilan M6 dimi

28 Bine evet diyememiştim maddi sebeplerden... 26 teklif etmiştim nasip olmamıştı... :)
Evet. Değişik bir araç bu donanım yönünden. Hiç bildiğimiz gibi değil. :p

Hafızam beni yamultmuyorsa donanımı sipariş üzerine hazırlanmış diye biliyorum... O dönemki sahibi (Gazanfer Ündüz) de forumumuz üyesi ama aktif değil...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Döşeme rengi ve karoser rengi hariç donanımda ne tür farklar varki? Elektrik koltukta yok!

Bu renkte direksiyon sağdan sola alınan bir M6 Guzuda vardı...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Döşeme rengi ve karoser rengi hariç donanımda ne tür farklar varki? Elektrik koltukta yok!

Bu renkte direksiyon sağdan sola alınan bir M6 Guzuda vardı...
Deri döşeme rengi ve iç mekan rengi bir çok M6'da görülmeyen bir tonda. Eğer ki koltuklar fabrika çıkışlı deri ise (ki diğer iç mekan renkleri onu gösteriyor) ayrıca koltuğun elektrikli olması gerekirdi. Koltuk elektrikli ise sunroof da mevcut olmalıydı. Bu üçü hep aynı paket olarak satılmış o yıllarda.
Sanki baz donanımlı M6'ya deri koltuk yaptırmışlar gibi ama o da değil, çünkü iç mekan rengi de çift renkli. Koltukların gövde rengi de iç renk ile uyumlu. Kimse sonradan bu kadar şeyi değiştirmekle uğraşır mı bilemiyorum, @MX9 Ahmet Abi hariç... :p

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

Ne diyorsunuz, 3 bin liraya yapılır mı? Arka plandaki araçlar da aynı durumda sanırım, iki aracı da parçalamışlar.
@hagakure naim abi tanıyor musun, sen bu tür araçlar denildiği göründüğü gibi çıkmaz derdin, bu da öyle midir acaba?

Boyasızmış, faşo ağa boyasız olsa 70 e giderdi beaa :) :)

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Ne diyorsunuz, 3 bin liraya yapılır mı? Arka plandaki araçlar da aynı durumda sanırım, iki aracı da parçalamışlar.
@hagakure naim abi tanıyor musun, sen bu tür araçlar denildiği göründüğü gibi çıkmaz derdin, bu da öyle midir acaba?

Boyasızmış, faşo ağa boyasız olsa 70 e giderdi beaa :):)
Ben, Naim abiyi dinlerdim hocam... Üç bin lira ile başlar o muhabbet bakmışsın On üç bin lira olmuş hesap... :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Boyasızmış, faşo ağa boyasız olsa 70 e giderdi beaa :) :)
Hastanede ufak bi isim var ama az biraz yazayım..
Sanayi esnafı 1 liralık çayı baskasına itelemeye çalışırken ederi ortalama 65 -70 bin olan bir aracı yazılan fiyattan az iindirimle 48 e bıraksa sende denildiģi gibi 2 bine maledip 50 bine mis gibi binsen bu esnaf arkadaş aradaki yaklaşık 20 bin karın üzerine soguk su mu içer ???

Guzu iyi düzeltilmiş farlar muhtemel en tutturulmus ki ayakları kırılmıştır direksiyon az biraz aşınmış ama airbag ve logo cillop gibi..
Yanına gidip altına üstüne bakmadan hasarlı oto alınmaz ...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ben, Naim abiyi dinlerdim hocam... Üç bin lira ile başlar o muhabbet bakmışsın On üç bin lira olmuş hesap... :)
Abi okudum, dinleyeceğim, yine kitabın ortasından konuşmuş..

Hastanede ufak bi isim var ama az biraz yazayım..
Sanayi esnafı 1 liralık çayı baskasına itelemeye çalışırken ederi ortalama 65 -70 bin olan bir aracı yazılan fiyattan az iindirimle 48 e bıraksa sende denildiģi gibi 2 bine maledip 50 bine mis gibi binsen bu esnaf arkadaş aradaki yaklaşık 20 bin karın üzerine soguk su mu içer ???

Guzu iyi düzeltilmiş farlar muhtemel en tutturulmus ki ayakları kırılmıştır direksiyon az biraz aşınmış ama airbag ve logo cillop gibi..
Yanına gidip altına üstüne bakmadan hasarlı oto alınmaz ...
Teşekkürler abi..

O zaman bu da sıkıntılıdır, ucuz araç sevdasından vazgeçelim :)

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Pejo 206(2000model)
Citroen saxo
Suzuki swift(2000model)
Opel corsa(1998model)
Abiler arkadaşım araç arıyor 20-25lira civarında araba kullanmayı pek bilmiyor bu yüzden otomatik hb arıyoruz. Evin 2. Arabası olucak sizce hangisi mantıklı? Görüşleriniz, bileğiniz varsa yardımcı olur musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt