Mazda Usta Tavsiyeleri

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhaba,

Bende Mersinde yasiyorum. Mazda 323 bg aldim ama dökülüyor araba en ucuza nasil adam edebiliriz.
Gözünü korkutmak gibi olmasın ama Mazda nın kurcalanmış veya hor kullanılanlarını adam etmek maddi ve manevi külfetli olabiliyor... Her konuda yardımcı olmaya forum olarak hazırız. :)

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 Bg
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
1 sayfada usta tavsiyeleri arasında Mersin den 2 usta var, parça ihtiyacınız olursa @HakanEMRE ile iletişime geçebilirsiniz :)
Gözünü korkutmak gibi olmasın ama Mazda nın kurcalanmış veya hor kullanılanlarını adam etmek maddi ve manevi külfetli olabiliyor... Her konuda yardımcı olmaya forum olarak hazırız. :)
Teşekkürler arkadaslar. Arac mahvolmus durum hatta suan calismiyor ama bir yolunu bulucaz inşallah. Cumartesi gunu sofor kapim acilmiyordu onu yaptirdim. Pazar gunu takviye yaptık itekledik akü kendine gelmedi, 0 akü aldik taktik pazartesi yine akü sifirlandi.

Aldigim adam motora %80dedi diye aldim acikcasi. Yaptigim arastirmalarda mazda motoru saglamsa uzun sure kullanilabiliyor seklindeydi. Umarim yavas yavas her seyi cozeriz.

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 Bg
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
@Kaganz iç dış foto varsa paylaşın az çok ne durumda olduğunu anlayabiliriz belki
Sevgili @HakanEMRE ,

Akü mevzusunu çözersem iç dış bolca resim atarak bir konu acacagim ve senide etiketleyecegim. Umarim her sey güzel gider.

Arkadaslardan birinin attigi resimde kapi kartonunda isiklandirma vardi. Cmts gunu ben kapiyi yaptirirken belki kablolarin yerini bozduk kacak yapiyor surekli.

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
Merhaba,

Bende Mersinde yasiyorum. Mazda 323 bg aldim ama dökülüyor araba en ucuza nasil adam edebiliriz.
Aracınız hayırlı olsun. İsmet ustama gidip danışabilirsiniz, fikir alabilirsiniz. Beni söylerseniz yardımcı olur, söylemezseniz de esnafından ödün vermez :) makul şekilde meselelere yaklaşır ve çözülecek birşeyse çözer veya siziyönlendirir. Ben senelerdir güvenirim ve yönlendirdiğim hiçbir arkadaşımdan olumsuz bir yorum almadım. elimden gelen başka bir konu varsa seve seve üstadım.

Murat26

Sessiz
Araç Markası
Mazda
şu kadar servis var bir eskişehir li olarak utanç verici bir durum..
ne yetkili servis var nede tavsiye edilen bir özel servis

Japon Center

Ali usta ( japon Ali ) ve Oğlu Halil

Telefon : 0 (222) 227 27 24
Gsm :0 (533) 487 66 13

Adres : Emek Mahallesi
Sanayi Çarşısı
Teknik Sokak No: 17 (Dorlion Arkası)

Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 Bg
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
Aracınız hayırlı olsun. İsmet ustama gidip danışabilirsiniz, fikir alabilirsiniz. Beni söylerseniz yardımcı olur, söylemezseniz de esnafından ödün vermez :) makul şekilde meselelere yaklaşır ve çözülecek birşeyse çözer veya siziyönlendirir. Ben senelerdir güvenirim ve yönlendirdiğim hiçbir arkadaşımdan olumsuz bir yorum almadım. elimden gelen başka bir konu varsa seve seve üstadım.
Sevgili Süleyman merhaba,

Desteğin için tesekkür ederim. Mersindeysen ve arabadan anliyorsan sana bir göstermek, tavsiyeni almak isterim.

İsmet ustaya da hani Süleyman demem gerekiyor

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sevgili Süleyman merhaba,

Desteğin için tesekkür ederim. Mersindeysen ve arabadan anliyorsan sana bir göstermek, tavsiyeni almak isterim.

İsmet ustaya da hani Süleyman demem gerekiyor
Merhabalar. Mersindeyim, fırsat bulabilirsek elimden geleni yaparım tabi, fakat benim pek anlayacağım birşey olacağını zannetmiyorum ustad. Süleyman hoca dersen bilir beni. Yanına bir gidip danışıver istersen

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 Bg
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar. Mersindeyim, fırsat bulabilirsek elimden geleni yaparım tabi, fakat benim pek anlayacağım birşey olacağını zannetmiyorum ustad. Süleyman hoca dersen bilir beni. Yanına bir gidip danışıver istersen
Telefon numaranizi alayim bari gitmeden bir arayayim sizi cumartesileri kaca kadar calisiyor?

Role sorununu çözdük arka silecekteymis

Narkoz

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Saygıdeğer mazda severler Tokat ilinde veya yakin illerde mazda'dan anlayan usta tanidigi olan varmıdır? ben henüz bulamadim herkesede gitmek,kaş yaparken göz çikartmamak icin mazdayi bilen ustaya ihtiyacim var.bilen varsa bilgi paylasiminda bulunursa makbule gececek.saygi ve sevgiler degerli arkadaşlar

Bayraktar

マツダ
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Saygıdeğer mazda severler Tokat ilinde veya yakin illerde mazda'dan anlayan usta tanidigi olan varmıdır? ben henüz bulamadim herkesede gitmek,kaş yaparken göz çikartmamak icin mazdayi bilen ustaya ihtiyacim var.bilen varsa bilgi paylasiminda bulunursa makbule gececek.saygi ve sevgiler degerli arkadaşlar
Mesajınızın taşındığı bölümü inceleyebilirsiniz.

Üst Alt