Mazda 626 (GD - GE - GF - GW) Jant Lastik Seçimi, Tavsiyeler Ortak Konu

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Merhaba Garaj Dostları.
Aracım için yazlık lastik arayışı devam etmekte. Gönlümden geçen ebat 195/60/15 fakat maddiyat 195/65/15 almaya zorluyor.
195/65/15 de almayı düşündüklerim;

-Debica Passio 2 Yakıt: E, Islak Zemin C, Ses: 68db
Ekli dosyayı görüntüle 33140
-Sava Perfecta Yakıt E, zemin C, Ses 70
Ekli dosyayı görüntüle 33141
-Petlas İmperium PT515 Yakıt C, Zemin B, Ses 70db
Ekli dosyayı görüntüle 33139

Üçüde 2018 üretim ve fiyat bandı 165TL.
Aynı fiyat bandı ve +- 20TL olan lastik tavsiyelerinizi bekliyorum.
Teşekkür ederim.

Nokian sever arkadaşlar ısrar etmezse sevinirim.
İlla ki bu üçünden birini alacaksanız Petlas derim.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Petlas tercih edilir. Yakınlarınızda bayisi varsa fiyat alın, sökme takma bedavaya gelir en azından ;)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Falken düşündünüz mü hiç..?

Yakın vadede değişim yapacağım ben de ve bir süre önceki araştırmalarım ile Falken 195/60R15 Ziex ZE914 Ecorun 88H lastiğe karar kalmıştım. Hem sizin bütçeye uygun hem de orjinal ebat.

Montaj olarak da sizin de yaşadığınız şehirde Lastikçi Ali Dayı diye bir firmaya önkarar vermiştim.

Millilik damarı ile bakınca Petlasa kayıyor gönlüm ancak Falken hakkında olumlu görüşler olduğu için denemek istiyorum.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Falken baktıgım ürünler içerisinde vardı, 185-190 tl bandında Ziex ZE914. tekrar listeme alabilirim.
teşekkürler.
Falken düşündünüz mü hiç..?

Yakın vadede değişim yapacağım ben de ve bir süre önceki araştırmalarım ile Falken 195/60R15 Ziex ZE914 Ecorun 88H lastiğe karar kalmıştım. Hem sizin bütçeye uygun hem de orjinal ebat.

Montaj olarak da sizin de yaşadığınız şehirde Lastikçi Ali Dayı diye bir firmaya önkarar vermiştim.

Millilik damarı ile bakınca Petlasa kayıyor gönlüm ancak Falken hakkında olumlu görüşler olduğu için denemek istiyorum.