Mazda 6 GH (2007-2013) Tablet Montajı

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben oyumu; aşağıdan yana kullanıyorum hocam... Fakat; "Asus" yazısı insanın gözünü tırmalıyor mu, yoksa bana mı öyle geldi. :)

Eyvallah abi. O logonun olayı kolay. 2-3cm'lik siyah folyoya bakar :) Aşağıda olması, ulaşılabilirliği açısından çok iyi de, klima kumandalarına erişimi engelliyor. yukarıda biraz uzak kalıyor ama engel olma durumu yok. Bıyık-sakal misali gibi kararızım:D

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Bence de aşağı si da klima tuşları nasıl olacak nasıl kullanacak siniz o takıli iken kullanmak istediğiniz de?

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Yukarıda daha işlevsel olur, başınızı aşağı eğmek zorunda kalmazsınız, nispeten yoldan daha az ayırmış olursunuz gözünüzü, hiçbir orijinal ekranı olan araçta o kadar aşağıda olmuyor, benim şahsi fikrim :)

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Bunlar nasıl o_O:ssrtcbya::cool::D

Ekli dosyalar

• 20170402_162251_HDR.jpg
    20170402_162251_HDR.jpg
    92.2 KB · Görüntüleme: 53
  • 20170402_162854_HDR.jpg
    20170402_162854_HDR.jpg
    75.4 KB · Görüntüleme: 51
  • 20170402_162928_HDR.jpg
    20170402_162928_HDR.jpg
    83.9 KB · Görüntüleme: 51

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
2. ve 3. resimler hoş bence. Ben de aynı olayı yapmayı planlıyorum. Neyle tutturdun abi? Cd yuvasına giren aparatla mı?

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
@MutluTEKİRR kardeşim aparat degil de binalarda kablo kalabalığını koydukları pvclerden gecti elime. Köşeli olduğu icin ucunu eva köpüklü bantla kapattim ve cd yuvasina geçmeli yaptim. Şimdi telefondan giriyorum, fotoğrafını atarım Ilk fırsatta. Pvc üzerinde mıknatıs, tablette de karşılığı metal plaka var

Son düzenleme:
Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Ben olsam oradaki orijinalliği bozmazdım herhalde, her hali ile biraz eğreti duruyor hocam..

Tablete ne gibi durumlarda ihtiyaç duyuyorsunuz? Navigasyon ve varsa geri görüş kamerası dışında şoför için nasıl faydaları oluyor..?

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Ben olsam oradaki orijinalliği bozmazdım herhalde, her hali ile biraz eğreti duruyor hocam..

Tablete ne gibi durumlarda ihtiyaç duyuyorsunuz? Navigasyon ve varsa geri görüş kamerası dışında şoför için nasıl faydaları oluyor..?
Hocam tablet benim için multimedya. Navigasyonu ve müzik çaları yoğun kullanıyorum zaten. Android sistemden ne beklerseniz onu alabilirsiniz. Sırf torque uygulaması bile tablet kullanma için bir sebep bana göre. Dvr bile yapılabilir. Bu tabletin kalite ve fonksiyonlarını karşılayan multimedyalar 4-5bin lira. biraz da bu duruma eleştirel bir inat bendeki bu tablet arzusu :)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Evet "işleve takılmama" prensibine göre multimedya fonksiyonlarını kullanmak için orada illaki bir multimedya cihazı olması gerekmiyor, böyle bir harcama gerekmeden de bu iş yapılabilir (bkz. siz :) )

Ben daha düz bir kullanıcıyım ve diyorum ne istiyorlar bu adamlar bu guzulardan.. Ancak daha fonksiyonlu bir araç için çok makul bir uygulama olacaktır elbette tablet.. Göze güzel gelen şekli neyse o şekile keyfine varın inşaAllah..:)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Torque uygulamasını tabletten kullanmanın ne gibi bir avantajı var?

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Torque uygulamasını tabletten kullanmanın ne gibi bir avantajı var?

Anlık yakıt tüketimini detaylı görme, dijital hız görme, anlık ve uzun dönem yakıt trimlerini görüp aracın hangi durumlarda zengin mi karışım mı görme, dashboard olarak kullanma, vs. vs.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Anlık yakıt tüketimini detaylı görme, dijital hız görme, anlık ve uzun dönem yakıt trimlerini görüp aracın hangi durumlarda zengin mi karışım mı görme, dashboard olarak kullanma, vs. vs.
Bu durumda benim bakış açıma göre gerek yok :)

Üst Alt