Mazda 3 BL (2009-13) Lastik Basıncı

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bülent'in yazdığı gibi hocam, 32 de olur 34 de Yaz geliyor sen 32 yap bence...
ınsallah lastıklerdendır bu sarsıntı..yarın yapıp denıcem...ya arabama 110 kıloluk okul mudurum bındı,yıne hala sarsıntı vardı...eskıden çukurda sarsmıyordu,tıssık tıssık gıdıyordu :-\ kışlıkları sokturdum sorun oldu

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
ınsallah lastıklerdendır bu sarsıntı..yarın yapıp denıcem...ya arabama 110 kıloluk okul mudurum bındı,yıne hala sarsıntı vardı...eskıden çukurda sarsmıyordu,tıssık tıssık gıdıyordu :- kışlıkları sokturdum sorun oldu
Sarsıntı nasıl bir sarsıntı bilmiyorum ama lastik havasından olduğunu sanmıyorum neticede lastik patlak felan değil, biraz değerinin düşük olması öyle bir sarsıntı yapmaz kanımca.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Sarsıntı nasıl bir sarsıntı bilmiyorum ama lastik havasından olduğunu sanmıyorum neticede lastik patlak felan değil, biraz değerinin düşük olması öyle bir sarsıntı yapmaz kanımca.
en ufak çukurda araba sallanıyor...bu kışlıkları degıstırdıgım günden berı devam edıyor...ayrıca aynı gun davlumbazı kırdım...onunda etkısı olabılır...kıs lastıklerınde bu kadar sarsıntı ve gurultu yoktu...tekerın ustundekı yaylarda sağlam..bagaj kapağına basınca güzel yaylanıyor araba...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Güzel yaylanıyorsa senin amortisör patlak olabilir bak. Davlumbaz gürültü yapabilir ama sarsıntı yapmaz.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yrın bursa dönüşü araç yüklü olacak kapıdakı etiket değerini deneyimmi
Ön 38
Arka 45

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Touringde yokmu bu lastik basınç sensöru hiç denk gelmedim yandigina.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
tourıng boşline koltuk ısıtma, sunrof, cruıse, kor nokta uyarı, lastık basınc sensoru, far yıkama hatta yagmur far sensoru de yok galıba

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
tourıng boşline koltuk ısıtma, sunrof, cruıse, kor nokta uyarı, lastık basınc sensoru, far yıkama hatta yagmur far sensoru de yok galıba
Touring donanım impressive göre boş denilebilir ancak. Muadil marka ve donanımlara iki tur bindirir. :)

Mazda da boşline denilebilecek donanım Comfort tur.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
golf conforlıne gore mazda tourıng golf hıghlıne gıbı. mazdanın kendı ıcınde boslıne tourıng :D

Yok artık direksiyon da yok :D :D :D

Far ve yağmur sensörü var. Cc kolayca takılıyor, sunroof eksikliği büyük handikap, diğerleri benim için olmazsa olmaz değil :)
sunrof onemlı sahılde denız kıyısında açcan sunroofu, roadster tadında gezıncen :D kızların kalbını çalcan. kalp hırzısı dıyebılırsınız

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Çok yük olmadı 3 kişi bagaj dolu ama çok değil ferıbota binerken sürter belki diye
Ön 35
Arka 40 yaptım

Tam çapraz girdim feribota arka paçalıklaar sürttü.

Üst Alt