Mazda 3 BL (2009-13) Bakım Ve Fiyatları

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yani mükemmel bir iş çıktı akşam akşam. Tekrar yorumuna sağlık,
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir çok konuyu buraya yazdım,kusuruma bakmayın lütfen.
Benim aslan parçasının ön sağ kapı kolundaki anahtar kısmı alanı yok,bu küçük parçayı nereden temin edebilirim acaba.internette 4 lü takım halinde krom satışı var. Tekli bulamadım
Orjınal parçanın mı eksik.

Araç Markası
2011 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan

tam olarak şu parça.
1533619069201.png

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
10 bin km bakımı için filtre takımını Trabzon Mazda’dan kargo ile satın aldım. Toplam 320₺ ödedim.

c95b2d23658550b7c4c624b3e03e298d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
300 mü 20 mi tele :eek: baya pahalıymış ya. komple bakımı o fiyatlara çıkarmaya çalışıyorum ben :(

Son düzenleme:

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Filtre seti orjinal olsun dedim. Yağ motul 8100 eco nergy 5-30 aldım. Fren yağı da motul.

Şanzıman yağ filtresi de alacağım ama servis 420₺ dedi Onun yerine orjinal Focus 2002-2009 yağ filtresi almaya karar verdim. Daha ucuz.

İşçilik ne tutar bilmiyorum yarın inşallah bakımlarını yaptırınca yazacağım burda.

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
300 mü 20 mi tele :eek: baya pahalıymış ya. komple bakımı o fiyatlara çıkarmaya çalışıyorum ben :(

Kardeşim sanırım hayat pahalandı. Bosch filtre seyi 160₺ civarıydı sanıyorum. Geçtiğimiz aylarda kardeşim corollasını ilk 5000 km ilk bakım için yetkili servise gitmişti 500₺ civarı para ödedi.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Kardeşim sanırım hayat pahalandı. Bosch filtre seyi 160₺ civarıydı sanıyorum. Geçtiğimiz aylarda kardeşim corollasını ilk 5000 km ilk bakım için yetkili servise gitmişti 500₺ civarı para ödedi.

Ben bosch taktırdım seti 120 liraya geldi REM'de şimdilik bi sıkıntı bi problemini görmedim ama tercih meselesi tabii Kadir de orjinalden yana :)

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Ben kesinlikle hava yağ orjinal derim yağ zaten Castrol 5-30 polen Bosch almıştım 50 TL ye 4 ay önce onu taktım .işçilik 40 lira verdim 250 ye patladı idi işçilik dahil.

Üst Alt