Mazda 3 BK (2003-09) Tecrübe ve İzlenimlerim, Mazda 3 Nasıldır Merak Edenlere, Almayı Düşünenlere...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkür ederim. Twitter kolon da yok dimi orijinalinde
Ses sistemi ortalama bir kullanıcı için gayet yeterli... 2003 yılında çıkmış C segment aracı irdelediğinizi unutmayın... Çıktığı yıla göre çağının çok ötesindedir Bk'lar.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Ses sistemi ortalama bir kullanıcı için gayet yeterli... 2003 yılında çıkmış C segment aracı irdelediğinizi unutmayın... Çıktığı yıla göre çağının çok ötesindedir Bk'lar.
İnfiniti ve maximaları unutmayalım lütfen :huhuu:
Eğer böyle Bi araca binmeseydim mermiyi sattığıma çok ama çok pişman olurdum.

tgykya

Sessiz
Bizim işyerinde araçlara bakan floya sordum mazda 3 araç güzel sorunsuz ama yedek parçaları biraz pahalıdır dikkat et dedi bu doğrumu

Ilgaz-p

Katılımcı
toplamda 2,5 yıl otomatiğini 2,5 yılda manuel vitesi kullanan biri olarak lpg' montajın iyi olursa subap sorununu geç yaşarsınız, ancak şu anda piyasa allak bullak olmuş ben şu an manuel kullanıyorum ancak otomatiğe geçmeyi düşünüyorum, otomatik 4 ileri olması seni korkutmasın vites geçişleri şehir içinde gayet yeterli ve atak ,

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bizim işyerinde araçlara bakan floya sordum mazda 3 araç güzel sorunsuz ama yedek parçaları biraz pahalıdır dikkat et dedi bu doğrumu
Orijinal servis parçalarının fiyatları diğer japon grubu (honda, toyota) markalar ile aynıdır. Yan sanayi parçaları diğer japonlara göre biraz pahalı ve az bulunur.
Mazda biraz gönül işi, arabam olsun diye araba almaktan farklı bir boyutta. Mazda alacaksanız parça, piyasa, usta gibi faktörlerin diğer japon grupları ile aynı şartlarda olmadığınıda göz önünde bulundurmak lazım.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Accent blue ile bl nın tamponları ayı fiyattı
Accent blue 17 jantı mazda mirai 17 jantından pahalı
Megan3 turbo hortumu mazda 3 turbo hortumdan pahalı.
Megan 2 debriyajı seti mazda 3 debriyajı seti ile aynı para.
Fluence mercekli farı mazda 3 bl farından pahalı.

2012 cıvıc balata mazda 3 bl balatasında. Pahalı.

2006 clio sis farı kapağı bl makyajlının 2 katı , makyajsızın 7 katı falan pahalı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Arkadaşlar örnekleme yapmışlar, yanlış veya olumsuz bilgi verilmediğine göre, bu durumda senin inanacağın mercii neresi olacak?

Ticari iş yapan birileri mi, Mazda sahibi olmuş, içini dışını bilenler mi?

Mazda sahibi olmak isteyenlerin olayı araştırmasını anlıyorum ama doğru sorular ile araştırmadığını görünce üzülüyorum. Bu noktada da, Mazda herkese nasip olmaz mottosu devreye giriyor... :)

Misalen, bana da Mazda nasip olmadı iki yıldır. :hhhhhh:

Üst Alt