Mazda 626 GE (1991-97) Kumanda İle Bagaj Açma Montajı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ben senin arka sislerini yirin... :p :D Benim guzu da sislerin yeri olmasına rağmen ne ampulü vardı ne de takılabilecek duyu...:komik:

K.B.
K.B.
Bayraktar

Bayraktar

ve Cemşid, bi' de Mavi
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Ben senin arka sislerini yirin... :p :D Benim guzu da sislerin yeri olmasına rağmen ne ampulü vardı ne de takılabilecek duyu...:komik:
Çakma sis abi onlar, parklara bağlı. Guzuyu ilk aldığımda merkezi kilit ile birlikte yaptırmıştım elektrikçiye. Şimdi olsa kendim yapardım gerçi de o zamanlar toydum işte. :)
Can'a da yaparsak konu halinde detaylandırırız. ;)

Araç Markası
Tabanway
Çakma sis abi onlar, parklara bağlı. Guzuyu ilk aldığımda merkezi kilit ile birlikte yaptırmıştım elektrikçiye. Şimdi olsa kendim yapardım gerçi de o zamanlar toydum işte. :)
Can'a da yaparsak konu halinde detaylandırırız. ;)
İlk müsait pazarda yapalım. :)

Bu arada videoya bittim. Hachiko'yu izliyordum, bitti, gözlerim yaşlı yaşlı senin video denk geldi o halde güldüm ya la. :kptmya:

K.B.
K.B.
Bayraktar

Bayraktar

ve Cemşid, bi' de Mavi
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
videonun sonunda geri kapanmasını bekledim :D güzel olmuş abi güle güle kullan geçen sordugumda buydu araçta amortisor varmı diye :)
Amortisör yok yay var onun yerine işte. Geri kapanmasını yapmak çok daha zor. Bir motor ile kapağı kapatmaya ayarlasak bile, kapaktaki dilin tampon tarafındaki demire geçmesi için biraz fazla kuvvet gerekiyor. Yani çarptırmak gerek. Bunun için de çok hızlı kapanması lazım. ;)

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Amortisör yok yay var onun yerine işte. Geri kapanmasını yapmak çok daha zor. Bir motor ile kapağı kapatmaya ayarlasak bile, kapaktaki dilin tampon tarafındaki demire geçmesi için biraz fazla kuvvet gerekiyor. Yani çarptırmak gerek. Bunun için de çok hızlı kapanması lazım. ;)
Aslında hızlı kapanmasına gerek yok, vakumlu kapı diye lanse edilen sistem uygulanabilir belki.
SlamStop Türkiye Buradan fikir edinilebilir

Üst Alt