Far Bakım Onarım Temizlik ve Modifiye

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hakan Lantis farı yaptınız mı hiç? Farla ilgili çok şikayet okudum aydınlatmasının kötü olduğuna dair. İyileştirmeyle ilgili fikir çıkar mı?

Lantis farına hiç işlem yapmadık abi. Şikayet edenlerin farı büyük ihtimalle Depo markadır. Depo farların yükseklik ayarı sıkıntılı, istenilen seviyeye yükselmiyor dolayısla aydınlatma yere doğru oluyor.
TYC marka farlara Depo'ya göre biraz daha iyi ayar verilebiliyor
Far orijinal (Koito) olupta şikayet eden varsa ya merceği kirlenmiştir yada merceğin kromu dökülmüştür.
Şimdi çoğu kullanıcı Xenon ve led kullanıyor. Bunlar orijinal ampule göre daha fazla yer kapladığı için montaj bittikten sonra farın arka ampul kapaklarını takamıyorlar, ordan da toz toprak zamanla girip merceği kirletiyor.
Led ampüllerde soğutucu fan var o çalıştıkca fan tozu toprağı daha fazla çekiyor yine far içi kısa sürede kirleniyor.

İyileştirme için güzel bir far ayarı yapıp kaliteli ampül takılırsa memnun kalınır diye düşünüyorum.

Hakan ustam Allah işlerinde kolaylık ve bereketli bol rızık versin inşaAllah. Böyle böyle yakın zamanda mekanik işine de girip Urfa Mazda Özel Servis'e hayırlı olsun diyeceğiz herhalde :)

Sağolasın Allah razı olsun Selçuk hocam. Düşüncelerim arasında kendi oto elektrik dükkanımı açmak eğer büyük bir dükkan ve kafa dengi motor mekanikçi bir usta bulursam ortak olarak bir işyeri açmak. Tabi ülkemizde 3 ay sonrasının hesabı bile tutamazken benim bu düşüncem 2 yıl sonra. Bakalım hayırlısı neyse o olsun :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Satılmıştır

--------------------------------------------------------------

Profesyonel far bakımı bizim işimiz

Honda CR-V Farları İç Temizlik ve Parlatma
aff290585830da9e4a9e32255a36ccf8.jpg
7c1a938b38a846e031e30beb25080dd3.jpg
2667fb008224d5de998930893a8a9a2e.jpg
e209c462116ff5f4b9766adc2fcd7a8c.jpg

7c86197779a6d99328c65a93402c2dc7.jpg

1-1.5 yıl sonra Bolu'da da hizmet vermeye başlayacağız Allah'ın izniyle

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hakan; Alaaddin'in sihirli lambasından cin çıkmadığına göre; camı ayna gibi yapan zımbırtı nedir? :krnz:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Kardeşim hayırlı olur inşallah. Bu arada airbag, torpido tamiri, plastik tamiri işlerine de girersin sen yakında. ;) (umarım)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Kardeşim hayırlı olur inşallah. Bu arada airbag, torpido tamiri, plastik tamiri işlerine de girersin sen yakında. ;) (umarım)
Tam üzerine bastın :) düşünce var araştırma yapıyorum iç mekân yenileme, soft kaplama vs gibi. Hatta balans ve lastik değiştirme işinede el attım onuda yavaş yavaş vakit buldukça öğreniyorum :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Tam üzerine bastın :) düşünce var araştırma yapıyorum iç mekân yenileme, soft kaplama vs gibi. Hatta balans ve lastik değiştirme işinede el attım onuda yavaş yavaş vakit buldukça öğreniyorum :)
Bugün biraz baktım da, güzel iş. Hele iyi kıvırırsan diğer şehirlerden de çıkıp çıkıp gelirler. Hatta sen başla, direkt basıp geleceğim yanına Bolu'da. ;) Kapıda yapılacak 2 işlem var.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bugün biraz baktım da, güzel iş. Hele iyi kıvırırsan diğer şehirlerden de çıkıp çıkıp gelirler. Hatta sen başla, direkt basıp geleceğim yanına Bolu'da. ;) Kapıda yapılacak 2 işlem var.
Kurumsal bir firma ile görüştüm eğitimde veriyorlar ama bayilik şartlarını ve bayilik fiyatlarını söylemiyorlar Ankara'ya gelmeniz lazım diyorlar. Sigortacı İbo birara gerekli bilgileri yerinde öğrenecek bakalım, şartları uygun gelirse o işede girerim

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bir Lantis farı daha hayata döndü...
Aynı zamanda satılıktır
İlgili kişi @farukdumlu 0532 520 52 87
Fiyat 250
Sağ Ön Far
DEPO marka
Benim referansımla talip olan olursa fiyatta indirim olacaktır

42663
42664
42665
42666
42667
42668
42669
42670

Buarada farında problem olan varsa iç dış kirlenme, ufak tefek tadilat, cam veya kasa değişimi gibi işlemleri forum üyelerine şimdilik ücretsiz yapabilirim, bilginize :srnsml:

Son düzenleme:

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Eline sağlık Hakan, çalışmaları beğeniyle takip ediyorum.

Çıraklık, kalfalık, ustalık hadi bakalım yol uzun Allah kolaylık versin

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Eline sağlık Hakan, çalışmaları beğeniyle takip ediyorum.

Çıraklık, kalfalık, ustalık hadi bakalım yol uzun Allah kolaylık versin
Sağolasın Yakup abi Allah razı olsun çıraklık seviyesini aştık çok şükür kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz bakalım

Üst Alt