• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Dizel Mazda 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Düğüne tüm garaj üyeleri davetli mi ? Bi çeyrekle gelelim :D

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Beyler ne oluyor burda :) millet benim rakam belirtmemi bekliyormuş meğer...
Accord değilde aile için hayal olan mazda cx 5 gerçekçi olan ise subaru forester... Her ikisinide bulamazsam yada gücüm yetmez ise en azından otomatik bir mazda 6... İhtiyaçlarıma karşılık gelen ise artık suv segment bir araba... Gönlüm hep cx5 ten yana ama zaten borç ödüyorum işin içinden çıkamam sanırım forester denk getirmek gerek subaru4ever ı ziyaret etmeye başlasam iyi olacak emmimin niyet fenaa... Hakkımızda hayırlısı olsun... Düğün kimin bu arada?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Beyler ne oluyor burda :) millet benim rakam belirtmemi bekliyormuş meğer...
Accord değilde aile için hayal olan mazda cx 5 gerçekçi olan ise subaru forester... Her ikisinide bulamazsam yada gücüm yetmez ise en azından otomatik bir mazda 6... İhtiyaçlarıma karşılık gelen ise artık suv segment bir araba... Gönlüm hep cx5 ten yana ama zaten borç ödüyorum işin içinden çıkamam sanırım forester denk getirmek gerek subaru4ever ı ziyaret etmeye başlasam iyi olacak emmimin niyet fenaa... Hakkımızda hayırlısı olsun... Düğün kimin bu arada?

Nişanı kim taktıysa, düğün de nasipse onun olur herhalde... :D

Amca

Sessiz
Araç Markası
1999- Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Sedefli Yeşil- HB
Kusrabakmayın, yazdık kaçtık gibi oldu ama yoğun bir gündü benim için. Tabi ki söz nişan işin şakası, zaten biraz kız kaçırma gibi oldu bizimkisi :) Enes arabayı ilk foruma koyduğunda, ben aracın hasar kaydına ve değişen parçalarına bakmıştım. Değişen en ufak klipsine kadar yazmışlar. Aracı veli abi aldırdığı ve şuan da alınmasını tavsiye ettiği için zaten bu hasar mevzusu hiç gündemimde olmadı. Evet, fiyat belki beklediğimin biraz üstü söylendi ama problem değil o kısım da. Bize nasipse onu hallederiz her türlü diye düşünüyorum. Ha, aybayraktar hocamızın söylediği bir şeye katılıyorum. Satmak isteyen bu hasar zımbırtısı yüzünden zorlanabilir, doğrudur. Ancak benim gibi "satarsam" diye düşünmeyen, aldı mı 15-20 yıl kullanacak adamlar için bir anlam ifade etmiyor bu. Kaldı ki yarına çıkmamızın garantisi olmayan bir dünya, uzun vadeli tedbirler almak için bence çok kısa. Bunları niye anlattım? Benim Enes'in guzuyu ilk foruma koyduğu anda da, şuanda da çekincem ne hasar, ne fiyatın söylenmemesi değildi. Onu da kısaca anlatayım. Eşim bir tekstil firmasının ihracat planlama sorumlusu. Normal ücretinin biraz altında başlamıştı işe. Sizden memnun kalırsak kesinlikle iyi bir artış olacaktır sözü aldık. İşte o artış zamanı bu ocak ayının ortaları veya sonu belli olacak. Eğer eşim yapılandan memnun kalmazsa ayrılmak istiyor. Benim de elimde yeterli nakit olmadığı için istemeye istemeye de olsa kalan miktar için kredi çekeceğim. Eşim çalışırsa ne âlâ. Ama bırakırsa bu sefer kredi beni biraz gerer. Bu yüzden onun iş durumu kesinleşmeden bir araç almak istemedim. Ama baktım aradan zaman geçti, ocak ayı geldi çattı, Enes'in guzudan da ses yok, bi sorayım bakayım ne oldu, dedim kendi kendime. Şimdi tee o zaman desek "beni ocağa kadar bekle kardeş" diye, gülerler adama :) Yani benim mevzu budur dostlar. Yoksa kimse karışmasın, söz kestik nikah kıydık elbette ki işin şakası. Almak isteyen olursa hayırlı olsun derim. Zaten bize nasipse, istemesek bile gelir kapıya. Nasip öyle bir şey. Böyle işte forum milletinin insanları :) Olursa nikah, bekleriz araç kokusu :D ahahah uymadı :)

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
İlanı verdim malum siteye hadi hayırlısı....

Amca

Sessiz
Araç Markası
1999- Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Sedefli Yeşil- HB
Benim durumum halen netleşmedi Veli abi. Netleşmediği içinde birşey demedim. Nasipse eğer, kimse almaz onu, beni bekler :)

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Nişan işi evliliğe ulaşmadı mı?
abi beni arayan soran olmadı dün kesin kararımı verdim...Hatun ve kızkardeşim avm ye gitmişler ben işteyken...Puset 3 aylık bebek 3 yaşında yaramaz yasir :) ile tramvaya bin in hava soğuk...Eve geldim üst baş iş kıyafeti gidip almasam içim rahat etmeyecek....Velhasıl araba sadce benim tekelim haline gelmiş durumda hani bende olmasam doktora gitmek bile sıkıntı...Tamam araba tertemiz manuel vites çok keyifli turbo dizel güçlü...Kişisel eklemeler de yaptım yıllarca bineceğim diye ama ama ama işte....Artık nakite çevirip otomatik bir mazda 6 almak durumundayım...LPG ye turbosuzluğa daha fazla yakıt tüketimi ve daha fazla vergi ödemeyede razı gelmek durumundayım....Suv şuan sadece hayal ötesi kalıyor...Garajdan çıkacak alıcılar için ben gene sözümdeyim...Zaten uzun bir süredir burada satma ihtimalim olduğu duyuruldu...Elindekini nakite çevirmedikçede yeni bir maceraya atılamıyorsun...O yüzden süreci hızlandırmak adına ilanı düzenledim...Ben hayrını gördüm alanda görür inşallah...Tekrar teşekkürler Veli abi bu aracın sahibi olmamda vermiş olduğun emek için....

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Otomatik Şanzıman almayacak kişilerin en Başında gelirdim, bu koşulsuz ön yargım kullanana kadarmış... :)

Bu yüzden, Forever automatic...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Çek senet sepet arsa spor otomobil takas teklifleri gelmeye başladı :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Çek senet sepet arsa spor otomobil takas teklifleri gelmeye başladı :)
2016 Land Cruiser 4.7 V8 takas???

:D
1ac1d1b404118ddd56da8a88a70130ad.jpg

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
2016 Land Cruiser 4.7 V8 takas???

:D
1ac1d1b404118ddd56da8a88a70130ad.jpg
Hakan sen kilo mu aldın :) fotodaki sen misin?
Bu aractan afganistan da kullandım tam bir cannavarodur... Hayvanat

@Maytalman bırak 6'yı accord bulalım sana ;)

Mesajı kapat, aramaya yüzleri olmuyor bu tiplerin. 50 binlik araç alacak kişide arasın bi zahmet
Önce satalım sonra bombayı patlatırız... Mesaj açık kalsın komedi oluyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt