• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Dizel Mazda 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Amca

Sessiz
Araç Markası
1999- Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Sedefli Yeşil- HB
Evet, geç oldu ama benim durum netleşti. Maalesef yeni bir mazda hayallerimi ertelemem gerekiyor :( ileride belki ucızlarsa skyactiv sahibi oluruz. Sağlık olsun, vardır bir hayır diyorum. Niyetlenmesi bile güzeldi, hayırlı satışlar :(

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet, geç oldu ama benim durum netleşti. Maalesef yeni bir mazda hayallerimi ertelemem gerekiyor :( ileride belki ucızlarsa skyactiv sahibi oluruz. Sağlık olsun, vardır bir hayır diyorum. Niyetlenmesi bile güzeldi, hayırlı satışlar :(

Ucuzlamak mı? :D Güzel espriydi... ;)

Geçenlerde gözüme takılmıştı, Nisan 2014 te ülkemize giren en boş Skyactiv Mazda 3 modeli (Soul) 53 bin liradan satışa sunulmuştu, şimdi ise aynı donanım araç 93 bin lira. 4 yılda araba fiyatını ikiye katlamış, fakat dört yılda benim ücretim yarı oranında artmış... Hakikaten ehonomi coh eyi de biz nankörlük ediyoruz... ;)

Amca

Sessiz
Araç Markası
1999- Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Sedefli Yeşil- HB
Sıfır değil de belki ikinci elleri düşer veya en kötü ihtimal aynı fiyatta kalırsa, en azından biraz birikim yapıp alabilirim belki Veli abi. Umut fakirin ekmeğidir, elleşme ekmeğimize Veli abi :)

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bende skyactiv icin ayni tahminleri yapmistim 2.0 sky 6 tutmaz 65 lere kadar iner diyordum.en fazla 75 bin tl ye gorebilmistim...Suan mümkün bile değil...mevcut rakamlar birkere kesinlikle asagi inmeyecek inmeyecegi gibi nerelere cikacaktir piyasa belli bile degil...Elinizdekinin kıymetini iyi bilin satıyorsanizda hakkina satilirsa satin çünkü alacaginiz ile satacaginiz arasinda ciddi bir makas var... Satıcı durumunda yufka yürekliyimdir daima ama hic aynı yaklaşım ile arabasıni satana denk.gelmedim istisnalar haric... Sakat bir piyasa sakat bir zaman alim satim için...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Evet bir hikayenin daha sonuna geldik... Ben hayrını gördüm Ahmet Çelebi Abimizde hayrını görsün... Rabbim herkese gönlüne göre versin.... Yapımda ve yayında emeği geçen Veli Abime tekrar teşekkür ederim...
IMG_20180223_122123.jpg

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Alana da satana da hayırlı olsun, Allah kaza bela nazar vermesin... Güzel araba, Enes'e sıfır gibi nasip olmuştu ve öyle baktığına da inanıyorum, alan arkadaşımız da bakımlarını aksatmazsa aynı kondisyonda devam eder inşallah. :)

Amca

Sessiz
Araç Markası
1999- Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Sedefli Yeşil- HB
Her iki taraf için de hayırlı olsun. Alan arkadaşa Allah kazasız belasız yolculuk nasip etsin. Allah sana da gönlüne göre versin Enes.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Sağolun yalnız araba öyle bi zamanda gittiki Miralp bronşit 5 günlük tedavisi var... Otomobil gerçekten büyük ihtiyaç hastaneye gitgel problem....

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
iki tarafa da hayırlı olsun jantlarıyla marspıyelıyle cok guzel aractı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt