Bu Araca Dikkat Edelim Lütfen

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
Bu araç yedek parça çok fahiş birde lpg takma şansı yok, bence bu araçların yakıtın pahalı olduğu ülkemizde hiç şansı yok.

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Araca 18 adet foto gönderdiler. Kolpa bi ilan değilmiş :)

Ben dizel sandım ama benzinliymiş. Nedendir bilmiyorum bu araçlar LPG ye uyumlu değilmiş. Diğer Toyota motorlarından farkı ne acaba?
Onu ben de merak ettim :kötü:
Hararet falan mı yaptırıyor acaba? Aynı teknoloji motorda, büyük olana niye takılamasın ki

Güneş

Katılımcı
Araç Markası
İtalyan Manita :)
Araç Renk ve Tip
Gri At...
Lpg takılıyor hocam ama verim tam olarak alınamıyor.
Dediğim gibi işini bilen birisi el atarsa sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin.
Bu işi genelde Subaru tarzında araçlara işlem yapan ustalar daha iyi biliyorlar.
Ara bir aparat yöntemi kullanılıyordu sanırım. Tam hatırlayamıyorum.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Küçük bir ihtimal ama forumdan belki biri bu fiyata bu guzuyu almayı düşünüyordur diye yazmak istedim. :cool:

Mazda 626 2.0 1996 Model 23.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 448363849

"Aracımız güneş yanığından dolayı komple boyanmıştır."
"Araçmız orjinal bir araç olup büyük kazası yoktur"

İşte bunlar hep güneş yanığı: Yersen... :confused:

Ekli dosyayı görüntüle 19100 Ekli dosyayı görüntüle 19101 Ekli dosyayı görüntüle 19099
Bilgiler için teşekkür ler abi.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Konu hortlamışken bende uyarı yapayım. :) 34CFS38 plakalı Mazda satılık ilanlarına düşerse işinizi sağlam yapın, kapora vs. Göndermeyin. Araç hacizli ve borcu var satış yapılamıyor. Araç sahibi sözünün eri değil maalesef.

Bilgilerinize...
Bence bu konuyu çok daha sık kullanmalıyız. İlla ki hepimiz uygunsuz, yalan dolan dolu ilanlara; yanarlı, dönerli satıcılara denk geliyoruzdur. Her seferinde buradan ifşa etmek, en azından kendi çevremizi korumamız adına yerinde ve faydalı bir paylaşım olur. ;)

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Konu hortlamışken bende uyarı yapayım. :) 34CFS38 plakalı Mazda satılık ilanlarına düşerse işinizi sağlam yapın, kapora vs. Göndermeyin. Araç hacizli ve borcu var satış yapılamıyor. Araç sahibi sözünün eri değil maalesef.

Bilgilerinize...
Bu araç premacy değil mı Veli abi. Satan kişi bence satma taraftarı değil heralde.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bu araç premacy değil mı Veli abi. Satan kişi bence satma taraftarı değil heralde.
Detayları çok farklı olayın, fazla detaya gerek yok şimdilik; plaka ve uyarımı dikkate alan, başkalarının acı tecrübelerini yaşayarak öğrenmemiş olur hocam. Şunu öğrenmiş oldum, bir kesim insan verdiği sözün ne anlama geldiğinin ya farkında değil ya da omurgasız... :cool:

Üst Alt