Bu Araca Dikkat Edelim Lütfen

Bayraktar

マツダ
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-emsalsiz-otomatik-626-354095943/detay

Arkadaş lar bunu yazsam mi yazmasam mi diye çok düşündüm ama sonra dan olur da bir arkadaşımz alır ve aldığına pişman olur diye kendi mi sorumlu hissedip yazma kararı aldım.

Bu araca iki ay önce Ben de bakmıştim.gene bursadaydi.belki zorlasaydk 9 milyara ala bilirdik ama altından ne kadar masraf çıkacağını bilmediğimiz için uzak durduk.arabayi yakından gördüm sıkıntı li araçti ve sahibi o zaman km geri alınmış demiş ti hatta ne kadar geri alındığı ben de var di ama şu an yanım da yok dedi.
Daha sonra dan aracı ankara da bir galeri almış ve araca tamamen boya yaptırip ilana koymuştu orda görmüştüm.
Şimdi de tekrar araç bursa ya geçmiş ve sahibi 17 750 yazmış ve km orjinal demiş.bu araca dikkat edelim .
Bir de kazalardan hiç bahsedilmemiş temizlik amaçlı komple boya yazılmış, haydaaa
Sanırım 9 bine verebilecek olan sahibi ile şuanki sahibi aynı kişi değil. Cesaret ister bu araca 18 bin çekmek. Ya da bilip de bunu söylemiyorsa da fazlasıyla (buraya bir çok kelime yazıp sildim forum kuralları gereği) ister. :mad:

badilcan

Katılımcı
En azından sahibinden.com da satıcılara yapılan yorumlar ve puanlama sisteme olsa , insanlar daha çok dikkatli olur .
Mesela A satıcı 10 adet araç satmış ve bu satıcılardan araç alanlar şikayet ve memnuniyetlerini paylaşabilseler bir çok sıkıntının önüne geçilebilir.
Ama sanırım sahibinden.com bunu özellikle yapmıyor diye düşünüyorum .

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
En azından sahibinden.com da satıcılara yapılan yorumlar ve puanlama sisteme olsa , insanlar daha çok dikkatli olur .
Mesela A satıcı 10 adet araç satmış ve bu satıcılardan araç alanlar şikayet ve memnuniyetlerini paylaşabilseler bir çok sıkıntının önüne geçilebilir.
Ama sanırım sahibinden.com bunu özellikle yapmıyor diye düşünüyorum .
Güzel düşüce fakat kimlik numarasıyla kayıt yapılsa dahi bizim insanımız niyetini bozduktan sonra bir yolunu bulur, buluyor da..

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
2003 ÇIKIŞLI.161 BİNDE TEK 626
İlan No: 357475760
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2003-cikisli.161-binde-tek-626-357475760/detay

Dikkat edelim, bu aracın arkası tavana kadar komple darbeli. Daha önce de yazmıştım başka bir konu içinde. Sanırım o sıralar alan şimdi satıyor.
Bu aracın eski sahibini biliyorum, 1,5 sene önce 135.000 km ile en düşük km'li 626 benim diye seviniyordu hatta foruma üye.
Arkadan darbesi olduğunu bilmiyordum. Bu aracın öndende orta dereceli kazası var :)

huseyin akg

Katılımcı
Araç Markası
Terios
Araç Renk ve Tip
Füme
vay üçkağatcılar vay...bunlar egıtım sisteminin çürük meyveleri....bunları ıyı egıtememişiz ki insanları dolandırıyorlar...
Süte su karıştıranı % kaç kar ettiğini soran zihniyet bu yolu açtığını düşünmeden vyaya bilerek yapıyorsa sonuç elbet kaçınılmaz şekilde buraya çıkıyor.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Toyota Avensis 2.0 D-4D Elegant 2003 Model 35.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 403759234

Dün 40 binden ilana girdi 3-4 saat önce 37 bine şimdi de 35'e düştü.

37 iken mesaj attım. Hac kurası çıktı ondan düştüm dedi.

3 sene önce benzer şekilde fiyat düşen bir ilana kapora göndererek dolandırılmıştım.

Bu araç çok fazla ilgimi çekmesede favorime almıştım bu şekilde fiyat düşünce kıllandım. Umarım dini duygularla yapılan bir aldatma olmaz.

Isparta'da bu araca bakacak üye varsa yoklamak lazım aslında.

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Toyota Avensis 2.0 D-4D Elegant 2003 Model 35.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 403759234

3 sene önce benzer şekilde fiyat düşen bir ilana kapora göndererek dolandırılmıştım.

Bu araç çok fazla ilgimi çekmesede favorime almıştım bu şekilde fiyat düşünce kıllandım. Umarım dini duygularla yapılan bir aldatma olmaz.

Hac Kurası çıktı deme si ve bu olayın iki gün için de olması adamn az çok doğru söylediğine kanaat getiriyor abi.kayıtlar iki gün önce açıklandi.ama dediğin gibi öyle bir şey yoksa dini duyguları da bu işe alet ediyorsa vebali boynuna.

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı

Bide 2.0 bu LPG takilamayan modeli

Üst Alt