Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Tabanway
Araç Renk ve Tip
Ten Rengi 41 Numara

Arkadaş kaza yaptı, servisten çıkması uzun sürecek, bayram önü topladığı borç harçla idareten ufak bir şey almak istiyor. linkteki araç için gören gözleriniz, dimağınızdaki bilgiler nelerdir?
Rengi dışında araca bir şey diyecek bilgim yok, fakat fiyatı açısından çoğu tenekeden iyidir derim.

Ozanihat

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Mevcut aracım 2018 Sky benzinli ev takasına gidiyor.
Günün sonunda elimde kalanla araç bakarken Elantra dikkatimi çekti ama hiç bilgim yok bu araçlar hakkında, olumlu ya da olumsuz en küçük yönlendirmeleriniz bile çok değerli olacak yani.
İlk Elantra ilanı da bu oldu aradığım;

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda MPV LWEW
Araç Renk ve Tip
Siyah-MPV
Günün sonunda elimde kalanla araç bakarken Elantra dikkatimi çekti ama hiç bilgim yok bu araçlar hakkında, olumlu ya da olumsuz en küçük yönlendirmeleriniz bile çok değerli olacak yani.

2006nın 1400 liralık hasarı kücümsenemez. şimdinin 100 150 bini desek abartmış olmayız. hem dolu hasarlı bu araca o parayı vermektense daha ucuza tertemiz bi 626 almak daha mantıklı. Eviniz hayırlı olsun bu arada.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Tabanway
Araç Renk ve Tip
Ten Rengi 41 Numara

İlandaki araç için yorumum, uzak durun... Temizliğini dolu hasarı alıp götürmüş.

2017'de Bu kasa elantra sahibi çiğ çıkınca bana nasip olmamıştı, temiz ve bakımlısı üzmez.

Ozanihat

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bence de evet çok güzel duruyor ve yerinde dursun lütfen, ben bununla km yapamam başkanım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlandaki araç için yorumum, uzak durun... Temizliğini dolu hasarı alıp götürmüş.

2017'de Bu kasa elantra sahibi çiğ çıkınca bana nasip olmamıştı, temiz ve bakımlısı üzmez.
Bir arkadaş Maraş'ın Elantra cenneti olduğunu söyledi oraya bakıyorum şimdi, genelde bakımlı oluyormuş sevdikleri için.

Ozanihat

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Çok yakar düşüncesiyle mi yoksa km yüksek diye mi, motor sıfırlanmış, km bir rakamdir lütfen :)
Yakıt tüketimi konusunda ciddi endişelerim var, Sky benzinli ile 6 litre yakıyoruz hiç düşünmüyorum bile. 1 şubatta 79 binde aldım 1 ağustosta 91 binde verdim. Yıllık ortalama 25-30 bin yapıyoruz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Tabanway
Araç Renk ve Tip
Ten Rengi 41 Numara
Yakıt tüketimi konusunda ciddi endişelerim var, Sky benzinli ile 6 litre yakıyoruz hiç düşünmüyorum bile. 1 şubatta 79 binde aldım 1 ağustosta 91 binde verdim. Yıllık ortalama 25-30 bin yapıyoruz.
1,3 multijet aveo mazutlu
Şehir dışı 3-4
Şehir içi 6 litre.

;)

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda MPV LWEW
Araç Renk ve Tip
Siyah-MPV

Ozanihat

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ağır hasar işi bozuyor, takıldığım nokta orası asıl.
Adamın dediği;
Göğüs hatalı teyp montajının sebep olduğu şaseden ötürü yanıyor ve araba perte çıkıyor. Bu da ihale ile alıp çıkma göğüs takıyor. Sol arka kapı hariç kaportada şasede vs. en ufak işlem yok diyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Tabanway
Araç Renk ve Tip
Ten Rengi 41 Numara
Adamın dediği;
Göğüs hatalı teyp montajının sebep olduğu şaseden ötürü yanıyor ve araba perte çıkıyor. Bu da ihale ile alıp çıkma göğüs takıyor. Sol arka kapı hariç kaportada şasede vs. en ufak işlem yok diyor.
Cazibesi olmalı ki pert kaydını tolere etsin, senin için böyle bir şey varsa, olabilir.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Adamın dediği;
Göğüste çıkan yangının içerideki kıablo demetine ne kadar zarar verdiği hep bir soru işareti olarak kalacak ve olası arızalar sürekli çıkacaktır. Bence o focus olduğu yerde kalsın.

Üst Alt