Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Piyasaya göre yine uygun kalmış fiyatı, gerçi boşline modeli ama millet kuş serisine, Fransız tenekesine bu fiyatları istiyor.

Klimalı ,ufak tefek şehir içi koştur dur :)
Kayınçoya lazım olacak Bursa'ya gidip gelmesi gerekiyor o yüzden bakınıyorum biraz , malum Mazda' nın her serisi bir kese altın taşırcasına fiyat arttırıp alınabilir özelliğini yitirdi artık.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Klimalı ,ufak tefek şehir içi koştur dur :)
Kayınçoya lazım olacak Bursa'ya gidip gelmesi gerekiyor o yüzden bakınıyorum biraz , malum Mazda' nın her serisi bir kese altın taşırcasına fiyat arttırıp alınabilir özelliğini yitirdi artık.
Atılgan işi senin uzmanlık alanın abi, inşallah denk gelir. :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Vala öyle olacak gibi, hani ufak tefek 323 falan bakayım dedim ama onlarda 20-30 bin arası olunca 626 lar 50 bine dayanıp benim guzu neredeyse 80 bini görünce yok kalsın Mazda aşkı dedim.
Zaten kendim için düşündüğüm 80-100 bin arası Pickup arkasına 80 bine sıfır çekme karavan sen sağ ben selamet :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Vala öyle olacak gibi, hani ufak tefek 323 falan bakayım dedim ama onlarda 20-30 bin arası olunca 626 lar 50 bine dayanıp benim guzu neredeyse 80 bini görünce yok kalsın Mazda aşkı dedim.
Zaten kendim için düşündüğüm 80-100 bin arası Pickup arkasına 80 bine sıfır çekme karavan sen sağ ben selamet :)
Abi hazır müşteri de varken... :koptum: Sen bilin gari :huhuu:

Arkadaşlar selamlar, malum fiyatlar çok yüksek, hedefimi 2008 model altı Mazda 6 olarak değiştirmeliyim. Temiz bakımlı önerilerinize açığım, teşekkürler

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6