Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

serhatsalam

Sessiz
Araç Markası
Mazda Premacy
Araç Renk ve Tip
MPV
formda premacy kullanıcısı varsa tecrübelerini bizimle paylaşabilir mi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
formda premacy kullanıcısı varsa tecrübelerini bizimle paylaşabilir mi

Tekrara düşmeye gerek yok ki... :hhhhhh:

Ayrıca, forumun arama bölümüne "premacy" yazınca bir çok bilgi ve tecrübeye ulaşabilirsin. Premacy gibi uç bir modelde bile forumda yeterli bilgiler mevcut. Kolay gelsin.

ramorotti

Sessiz
Araç Markası
Citroen C5 - 2011
Araç Renk ve Tip
Sedan - Beyaz
değerli forum sakinleri yardımlarınıza ve görüşlerinize ihtiyacım var. Mazda 3 Dizel aracımı yaklaşık olarak 1 ay önce sattım ve ertesi gün Dizel otomatik Fluence aldım. Fluence benim geçiş aracımdı. Kısmetse yarın onu yeni sahibine satacağım. Otomatik BL kasa Mazda 3 olmak istiyorum. İlanları araştırdım fotoğraflardan bakabildiğim kadar torpido kısmına dikkat ediyorum çoğu pütür pütür dökülmüş ya da açılmış. Bu sorun olmayanlardan da açıkçası çok yüksek fiyatlar talep ediliyor. Bir ilan paylaşıyorum rengi kırmızı hatchback bir araç ön 3 parça değişmiş kaporta kısmı benim için çok problem değil şasede bagaj havuzunda hasar olmadığı sürece. Bu araç hakkında yorumlarınızı rica ederim.
Mazda / 3 / 1.6 / Impressive / ACIL SATILIK 2010 model Mazda 3 sahibinden.comda - 849036580

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Önden darbe alıp hava yastık açmış ise, torpido tamir görmüş olabilir. Hasar kayıtları ve diğer boya, değişen içinize siniyorsa alabilirsiniz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
değerli forum sakinleri yardımlarınıza ve görüşlerinize ihtiyacım var. Mazda 3 Dizel aracımı yaklaşık olarak 1 ay önce sattım ve ertesi gün Dizel otomatik Fluence aldım. Fluence benim geçiş aracımdı. Kısmetse yarın onu yeni sahibine satacağım. Otomatik BL kasa Mazda 3 olmak istiyorum. İlanları araştırdım fotoğraflardan bakabildiğim kadar torpido kısmına dikkat ediyorum çoğu pütür pütür dökülmüş ya da açılmış. Bu sorun olmayanlardan da açıkçası çok yüksek fiyatlar talep ediliyor. Bir ilan paylaşıyorum rengi kırmızı hatchback bir araç ön 3 parça değişmiş kaporta kısmı benim için çok problem değil şasede bagaj havuzunda hasar olmadığı sürece. Bu araç hakkında yorumlarınızı rica ederim.
Mazda / 3 / 1.6 / Impressive / ACIL SATILIK 2010 model Mazda 3 sahibinden.comda - 849036580
İlanda yazılanlar doğru ise fiyatı ile doğru orantılı bir araç, yaptığı kazayı, hasar kaydını ve fazla kullanılmış hissini tolere edebiliyorsanız, alınmaması için hiç bir sebep kalmıyor bana göre.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
24 bin TL'lik hasarın onarım faturasını ya da servis kaydını görmeden alınır demek zor, malûm değişenler ile o fiyata çıkmak zor, hava yastıkları açmış olabilir.

ramorotti

Sessiz
Araç Markası
Citroen C5 - 2011
Araç Renk ve Tip
Sedan - Beyaz
24 bin TL'lik hasarın onarım faturasını ya da servis kaydını görmeden alınır demek zor, malûm değişenler ile o fiyata çıkmak zor, hava yastıkları açmış olabilir.
Evet söylediğiniz mantıklı. Benim diğer mazdamda airbaglar açılmıştı ama orjinalleri ile değiştirilmişti emniyet kemerleri dahil. Eğer bu araçta öyleyse fiyata göre mantıklı bir araç olabilir gibi duruyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet söylediğiniz mantıklı. Benim diğer mazdamda airbaglar açılmıştı ama orjinalleri ile değiştirilmişti emniyet kemerleri dahil. Eğer bu araçta öyleyse fiyata göre mantıklı bir araç olabilir gibi duruyor.
Bende bu açıdan alınır diye yazdım... :harika: aracın, kazasız temiz olanları 120-130 bin aralığında... :rolleyes:

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Bir arkadaşın tandığı tombak kasa bakıyormuş. Bu aralar gözünüze çarpan guzular var mı?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bir arkadaşın tandığı tombak kasa bakıyormuş. Bu aralar gözünüze çarpan guzular var mı?
Face de, Mazda alım satım gurubunda görmüştüm ama incelemedim duruyor mu bi bak ayrıca bütçe Yetiyorsa Baykal'ın aracını forumcak şiddetle tavsiye ederiz... :hhhhhh:

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi spacestara pek sıcak bakmadı, premacyi beğendi. Aslında premacy tarzı bir araç arıyor. Temiz astina veya diğer 323 ler de olabilir. Chewrolet de hangi modeller var? Lacettiler var sanırım
Chewrolet de Fiyatı uyanlara bakın piyasa ve modelleri hakkında çok bilgim yok. Şahsen, premacy yerine space star derim... Lpg konusunda sıfır sıkıntı, motor ve yürüyen aksam parçaları sudan ucuz...

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Sürücü kapı döşemesindeki sigara yanıklarını önceki sahipleri yapmış diyebilirmiyiz ?? bu arkadaşlar sigara içmedik diyor ama anlamadım..
Valla abi araç arama süresinde insanlara olan güvenim bir kez daha sarsıldı. Yani koca koca adamlar illa bir yalan ihtiyacı duyuyor. Yav arkadaş alt tarafı bir avuç cıvata,neyse o,ne diye gizlenip saklanır ki,sanki onu alan eşek, aldıktan sonra fark etmeyecek. Sonra ne diyecek sana? Ha burda en azından gözle görünen ufak bir sorun ama neler neler var. 3-5 bin masrafı gizlemek için atmadık takla birakmiyan adam 3-5 daha versen demek istedigin herşeyi yapacak. Şunu bir türlü anlamıyorlar. Az buçuk haysiyet cokmu şey istiyoruz anlamadım.
Tabi araç sahibi fark etmemiştir,dikkatini cekmemistir o tür kusurlar hariç.

Üst Alt