Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
İki araçta olmasın diyecektim sonra vazgeçtim , o fiyatlar ne olmuş öyle 60 bin den başlayıp 150 bin tl ye kadar çıkıyor.
aynen abi geçen ay tertemizleri bile bu fiyatlardan daha aşağıydı..bu araçların kronik bi sorunu çıkar mı acaba beni üzecek çünkü son kurşunumu kullanıp alacağım veya almaya yelteneceğim..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Basit bir sıralama yapalım ;
Öncelikle bu araçlar yazılan bedellerin yarısı ve daha düşük fiyatlardaydı yalnız piyasa öylesine uçmuş ki SATILIK gördüğüm anda alayım yoksa iki saate o fiyata yok durumuna gelmişiz.
Araçların kendine göre ufak tefek kusurları var yine de bizlere fikir verebilir.
( 1-2 sene öncesinin fiyatları hala aklımdayken bu fiyatları paylaşmak beni fazlası ile üzüyor )

1. Audi A4 1.6

2. BMW 520i standart ,

3. Honda Accord 1.8 LS,

4. Nissan Maxima 2.0 QX,

5. Mitsubishi Space Star 1.6 ( Veli bak fiyatlar nerelere gelmiş )

6. Opel Zafira 1.8 ( Farklı bir araçtır sevebilir veya nefret edilebilir )

7. Peugeot 406 2.0 SV ( Bu fiyatlar ah ah korkunç yalnız ikinci sahibi olması avantaj gibi)

8. Toyota Avensis 2.0

9. Toyota Camry 3.0 ( Camry biraz uç nokta olsa da neden olmasın dedirtecek bir model )

10. Volvo S40 1.6 ve 1.8

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Öncelikle bu araçlar yazılan bedellerin yarısı ve daha düşük fiyatlardaydı yalnız piyasa öylesine uçmuş ki SATILIK gördüğüm anda alayım yoksa iki saate o fiyata yok durumuna gelmişiz.
Araçların kendine göre ufak tefek kusurları var yine de bizlere fikir verebilir.
( 1-2 sene öncesinin fiyatları hala aklımdayken bu fiyatları paylaşmak beni fazlası ile üzüyor )

1. Audi A4 1.6

2. BMW 520i standart ,

3. Honda Accord 1.8 LS,

4. Nissan Maxima 2.0 QX,

7. Peugeot 406 2.0 SV ( Bu fiyatlar ah ah korkunç yalnız ikinci sahibi olması avantaj gibi)

8. Toyota Avensis 2.0

9. Toyota Camry 3.0 ( Camry biraz uç nokta olsa da neden olmasın dedirtecek bir model )

10. Volvo S40 1.6 ve 1.8

De gidi deee.
:ssrtcbya:

*Zafira hep ilgimi çekmiştir.
*Atılganlara bak sen nerelere gelmiş.
*Audi ve volvo güzel seçenek

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah

1. Audi A4 1.6

2. BMW 520i standart ,

3. Honda Accord 1.8 LS,

4. Nissan Maxima 2.0 QX,

8. Toyota Avensis 2.0

10. Volvo S40 1.6 ve 1.8

Eline emeğine sağlık Naim abi.. Hepsi değerli güzel arabalar.. hanıma yeni ehliyet aldik araçları ona da gösterdim o da çok beğendi lakin ben bunları nasıl park edeceğim biraz büyük araçlar değil mi diye başladı konuya.. eski Polo maceramizdan dolayı Almanlardan biraz korkmuslugumuz var..

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Eline emeğine sağlık Naim abi.. Hepsi değerli güzel arabalar.. hanıma yeni ehliyet aldik araçları ona da gösterdim o da çok beğendi lakin ben bunları nasıl park edeceğim biraz büyük araçlar değil mi diye başladı konuya.. eski Polo maceramizdan dolayı Almanlardan biraz korkmuslugumuz var..
Anladım :) o zaman hb 5 kapı daha rahat bir araç aranıyor diyelim B+ veya C segment.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Düşük bütçe ile Bu araç alınabilir mi? Ayağımızı yerden kessin aracı olur mu? Alınsa kaporta çürükleri adam olur mu?
Bu tür atraksiyona şöyle bakarım hep...

Bunu 35'e alıp 15'te harcayıp adam edeceğime, 50'lik araç alırım, sanayide cebelleşmem cebime kar kalır...

* * *

Sanayide çevren vardır 3 liralık işi 1 liraya yaptırma imkanın vardır o zaman cebelleşilir.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Eyvallah sağolasın Murat bey..
Bu tür atraksiyona şöyle bakarım hep...

Bunu 35'e alıp 15'te harcayıp adam edeceğime, 50'lik araç alırım, sanayide cebelleşmem cebime kar kalır...

* * *

Sanayide çevren vardır 3 liralık işi 1 liraya yaptırma imkanın vardır o zaman cebelleşilir.
Durumun özetinin özeti olmuş ağzına sağlık abi..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşük bütçe ile Bu araç alınabilir mi? Ayağımızı yerden kessin aracı olur mu? Alınsa kaporta çürükleri adam olur mu?
Alternatif olarak tercih edilebilir mi?
Bu da başka bi Fransız

Son düzenleme:

Üst Alt