Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Hayırlı olsun.
Geçmişe dair kayıt yoksa yağ soğutucusunu değiştirin.
Genleşme kabı su seviyesi sensörü(öyle bi adı vardı) şimdiden alın torpidoda kalsın.
yıkama sırasında ön kapılara bolca su tutun fitil ayna kısmı vs sonra içerden bakın su almışmı.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
2013 1.3 linea da 7.5 in altına hiç inemedim abi valla bilgi ekranına göre. Bunda da 800 km lik veriye göre ortalama 6 gösteriyor. Zaman geçtikce görücez valla umarım dediğin gibi olur. 2.0 dan 1.3 e bininde arkadan iple çekiyorlar zannediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muhtemelen o lineada problem vardır. Linea ile istanbul içi 6 litre bile olmuyor.

polat1989

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 323 GLX
Araç Renk ve Tip
A.Füme / 1.6 Sedan
Hayırlı olsun.
Genleşme kabı su seviyesi sensörü(öyle bi adı vardı) şimdiden alın torpidoda kalsın.
yıkama sırasında ön kapılara bolca su tutun fitil ayna kısmı vs sonra içerden bakın su almışmı.

Tşk ederim tavsiyenize uyucamdan emin olabilirsin

polat1989

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 323 GLX
Araç Renk ve Tip
A.Füme / 1.6 Sedan
Hayırlı olsun.

Tşk ederim tavsiyenize uyucamdan emin olabilirsin

Oğuzhann

Katılımcı
Abiler hayırlı akşamlar
Nissan primera aklıma takıldı bi süredir araştırıyorum, kayışsız zincirli motorluymuş birkaç yerde öyle okudum, bir de akıllı motor dedikleri bir şey var, bu konuda beni aydınlatabilir misiniz, detaylı bir bilgiye ulaşamadım hiçbir şekilde

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abiler hayırlı akşamlar
Nissan primera aklıma takıldı bi süredir araştırıyorum, kayışsız zincirli motorluymuş birkaç yerde öyle okudum, bir de akıllı motor dedikleri bir şey var, bu konuda beni aydınlatabilir misiniz, detaylı bir bilgiye ulaşamadım hiçbir şekilde
Ya zincirli ya kayış olacak egzantrikleri çeviren sistem... Zincir ise ses yapmamalı, kayışlı ise ne zaman değiştiği bilinmeli.

Yazılım ile yönetilen her motor yurdum insanına göre Akıllı motor olarak bilinir... :hhhhhh:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Abiler hayırlı akşamlar

Triger zincir , ilk kasa P10 sersisi 1990-96 Tr ye geldi mi bilemiyorum , en yaygın bulunan P11 serisi 1995-2002 . 2000 -2002 arasında kasa komple makyajlandı ( 2001-2002 Mazda 626 gibi) sonrasında P 12 kodlu yeni kasa nedense çok tutulmadı ki en büyük etken gösterge tablosunun göğsün orta kısmında konumlanmış olmasıydı.
1997 -00 arası gerek 1.6 motor gerekse 2.0 motor gayet güzel yürüyen makinalar olup donananım olarak iyidir. O dönem yayınlanan Deli Yürek dizisinde yanlış hatırlamıyorsam hem Pathfinder hem de 150 hp lik GT versiyonu kullanılmıştı. Temiz bulunursa bence alınır ve hatta gösterge konumuna alışırım denilirse 2003 sonrası Tekna paket te alınabilir.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
O dönem yayınlanan Deli Yürek dizisinde yanlış hatırlamıyorsam hem Pathfinder hem de 150 hp lik GT versiyonu kullanılmıştı.
Savaş Doğan karakterinde böyle kırmızı vardı bitane hâlâ aklımda

58134
58135

Üst Alt