Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
  • Sol arka çamurluk tekerlek üstünde "video da görünen " bir beyazlık var sanki rötüş yapılmış gibi,
  • Işık yansıması gibi olsa da ön tampon sağ sol minik sinyallerin rengi farklı,
  • Bu bir şahin olsa tamam diyeceğim ama prestij bir otomobilde arka bagajda sağlı sollu yağ ve antifriz bidonları olmamalı,
  • Ön emniyet kemerleri yine bu aracın nasıl kullanıldığını anlatır ki o kemerler çamur rengi gibi,
  • Ön sağ havalandırma ızgarası kırık,
  • Şoför sol ayak tarafındaki halıda su gelmiş de kurumuş gibi koyu renkli izler var, sunroof dan su almış olabilir.
  • Far düğmesinin olduğu bölümde yapıştırıcı izi var sanki orada bir şeyler yapıştırırken işler kontrolden çıkmış gibi,
  • Dörtlü cam düğmesinin plastik bölümü ayna kontrol kısmında iki taraflı kırık,
  • Hava filtresinin oralardan çıkan bir kablo var ve motorun üst kısmındaki çiftli boruya girişi var o girişte sanki jak kırılmışta yapıştırılmış gibi görünüyor.
  • Son olarak arka tampon çeki demir kapağı yok

Uzaktan görünen bunlar.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Sol arka çamurluk tekerlek üstünde "video da görünen " bir beyazlık var sanki rötüş yapılmış gibi,
  • Işık yansıması gibi olsa da ön tampon sağ sol minik sinyallerin rengi farklı,
  • Bu bir şahin olsa tamam diyeceğim ama prestij bir otomobilde arka bagajda sağlı sollu yağ ve antifriz bidonları olmamalı,
  • Ön emniyet kemerleri yine bu aracın nasıl kullanıldığını anlatır ki o kemerler çamur rengi gibi,
  • Ön sağ havalandırma ızgarası kırık,
  • Şoför sol ayak tarafındaki halıda su gelmiş de kurumuş gibi koyu renkli izler var, sunroof dan su almış olabilir.
  • Far düğmesinin olduğu bölümde yapıştırıcı izi var sanki orada bir şeyler yapıştırırken işler kontrolden çıkmış gibi,
  • Dörtlü cam düğmesinin plastik bölümü ayna kontrol kısmında iki taraflı kırık,
  • Hava filtresinin oralardan çıkan bir kablo var ve motorun üst kısmındaki çiftli boruya girişi var o girişte sanki jak kırılmışta yapıştırılmış gibi görünüyor.
  • Son olarak arka tampon çeki demir kapağı yok
Uzaktan görünen bunlar.

Sağol abi :)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan

Abiler bi değerlendirmenizi rica ediyorum, ne dersiniz araç için...
İlan kalkmış galiba. Fiyatı vs göremedim lalin Sonatalar ile bunlar arasında uçurum var. Konfor vs olarak. Fiyatları ise aynı seviyede. Bana göre Hyundai diye bir marka yok,Sonata var.
Ha illa C olsun diyorsanız D den dönme Lacettilerede bakabilirsiniz.

Oğuzhann

Katılımcı
İlan kalkmış galiba. Fiyatı vs göremedim lalin Sonatalar ile bunlar arasında uçurum var. Konfor vs olarak. Fiyatları ise aynı seviyede. Bana göre Hyundai diye bir marka yok,Sonata var.
Ha illa C olsun diyorsanız D den dönme Lacettilerede bakabilirsiniz.
Lacettiye marka olarak uzağım hocam yani Chevrolet markasına, opelle olan benzerliği dolayısıyla ısınamadım
Sonata konusunda katılıyorum o ayrı bi dünya tabi

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Fayda fiyat değerlendirmesi aslında benim en çok önem verdiğim kriterlerden birisi Veli abi, çok ince eleyip sık dokumam lazım bi Chevrolet almak için

İnanın hiç korkulacak gibi değil. 3 yıl kadar önceydi galiba kalos aldık. Parçası hem orijinal, hem yan sanayi zibil gibi ve çok ucuz.

Oğuzhann

Katılımcı
İnanın hiç korkulacak gibi değil. 3 yıl kadar önceydi galiba kalos aldık. Parçası hem orijinal, hem yan sanayi zibil gibi ve çok ucuz.
Mazda 3 kullanıyosunuz hocam, tabi karşılaştırılmaz ama o araca binince verdiği güven, kalite hissi, sürüş keyfi nasıl, ben hiç kullanmadım ama merak ettirdiniz şimdi, opel kullandığım için ve gittiğim servis Chevrolet ile beraber olduğu için biraz muhabbetten sonra zaten uzak durduğum markadan biraz daha soğudum açıkçası

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Mazda 3 kullanıyosunuz hocam, tabi karşılaştırılmaz ama o araca binince verdiği güven, kalite hissi, sürüş keyfi nasıl, ben hiç kullanmadım ama merak ettirdiniz şimdi, opel kullandığım için ve gittiğim servis Chevrolet ile beraber olduğu için biraz muhabbetten sonra zaten uzak durduğum markadan biraz daha soğudum açıkçası

B sınıfı araç olmasına rağmen bizim 3'lerden çok daha ferah ve geniş içi :) 1.90 metrelik @ahmetdag bile arka koltukta rahatlıkla oturmuştu :)
Güvenlik kısmı ise benden olumlu not aldı :)

Oğuzhann

Katılımcı

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Ne gibi muhabbet olduda Chevrolet ten uzaklastin hocam? Hemde servisi ile. Merak ettim şimdi.

Üst Alt