Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Loading site please wait...
Bizden bir arkadaş sattı galiba bunu.Hatta forumdada ilanı vardı. Yanılmıyor isem 30 bin gibi idi fiyatı.Baya prim yapmış 6.
6 ile ilgilendiğim sıralarda bu ve bir kaç Mazdacıdan olmayan alınası güzel 6 lar denk gelmişti.O zaman benim Almera satılmadığı için kaçırmıştım.O günden bu yana hiç ilan bakmıyordum.İyiki de bakmıyormuşum,moralim bozulmuyormuş :)
Not: Mazdacı kelimesi meclisten dışarıdır.
:oops::rolleyes:

Bir buçuk yıl oldu olmadı 26 teklifime 28 demişti nasip olmamıştı...

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Malum sitedeki bu Mazda MPV çok hoşuma gitti açıkcası.
31.500 fiyat biçilmiş.
6 ve7. koltukların ordaki kalorifer ayarları, cepler ve bardaklar gerçekten ayrı bir hava katmış.
Piyasasının olmaması üzücü. Nitekim dengi bir 2000 üstü bir araç bu fiyatlara çok zor.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Malum sitedeki bu Mazda MPV çok hoşuma gitti açıkcası.
31.500 fiyat biçilmiş.
6 ve7. koltukların ordaki kalorifer ayarları, cepler ve bardaklar gerçekten ayrı bir hava katmış.
Piyasasının olmaması üzücü. Nitekim dengi bir 2000 üstü bir araç bu fiyatlara çok zor.

Bu araç uzun bir süre İstanbul Kadıköy'den satılıktı. Hatırladığım kadarı ile boyalı parçaları vardı. İlandan kayboldu ve Osmaniye'ye gitmiş. Kalabalık aileler için bulunmaz fırsat tabi arızası ve sağlamlığı yerinde ise.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Çok kullanışlı ve sempatik geldi bana. Alabilecegimizden de degilde işte.
Bu araç uzun bir süre İstanbul Kadıköy'den satılıktı. Hatırladığım kadarı ile boyalı parçaları vardı. İlandan kayboldu ve Osmaniye'ye gitmiş. Kalabalık aileler için bulunmaz fırsat tabi arızası ve sağlamlığı yerinde ise.

Daha resimlere bakarken sol kapılarda işlem ya da değişen var dedim ki öyleymiş.
Bal köpügü renkte ton uyuşmazlıgı kader gibi bişey heralde. Benim broadway.de de bi türlü tutmadıydı renk.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@drakyuz
hocam arabanın bir tane bile fotoğrafı yok bilgi yok airbagli mi değilmi belli değil işaretli değil bu durumda fiyata yorum yapmak zor ama 1.5 düz versiyon ise şimdiden fiyat yüksek.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Sahibinden Mazda Xedos 9 1999 Model Adana 275.000 km - - 9592074 | Arabam.com
bu gün sahibi ile görüştüm motor arızalı (klape vuruyormuş ) kaportanın boya istediğini büyük kazasının olmadığını parça bulamadıkları için aracın yattığını söyledi Ciddi alıcı olunsa daha da aşağı alınabilir
Allah yardım etsin. Lakin 2. El motor bulunabiliyormuş diye duyuyoruz arada ama ona da ne kadar güvenilir bilinmez. Şans işi bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klape vurması ne ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt