Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Bu araçları gerçekten beğeniyorum ve merak ettiğim, kullanmak istediğim araçlar arasında. O yüzden biraz detaylı bakmak gerekir diye soruyorum ya sizlere. Sadece kendim için de veya bu araç için değil tabi, genel bilgilerimiz artsın diye. :p
Benim "ya Allah" diyerek bir şey almam için sarhoş falan olmam lazım kardeş o kadar cesaretim olmadı hiç bir zaman. :)

3 ay veya 3 yıl ilanda durabilir , bu tür araçlar için ekstra cesaret gerektiğinden süre önemsizdir ..
Parça ve usta konusunda sıkıntı yaşamam dersen ( kaporta parçaları dahil) yan gitsin :)
Sağ ön çamurlukta yuvarlak bir şey var nedir o ??

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
3 ay veya 3 yıl ilanda durabilir , bu tür araçlar için ekstra cesaret gerektiğinden süre önemsizdir ..
Parça ve usta konusunda sıkıntı yaşamam dersen ( kaporta parçaları dahil) yan gitsin :)
Sağ ön çamurlukta yuvarlak bir şey var nedir o ??

Fors varmış abi araçta ;) ilanda belirtmiş ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Senin de bahsetmiş olduğun gibi, ön görüntüsü hariç bu fiyata bu donanım zor bulunur gibi. :) Fazla düşünme diycek gibi oldum ama 3 aydır satılmaması beni de kıllandırdı. :) Ayrıca; makam aracı olarak kullanılmış aracın bu kilometrede olması hiç inandırıcı değil...

Araba iyi duruyor da; bu vakte kadar satılmaması ve hasar kaydının ne olduğu muamma. Yakından incelemek gerek hocam.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
favori listemin en başında beğendiğimiz bir araç :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Tical

Katılımcı
Ankarada bulunan arac icin bakabilecek uyemiz varmi.Arac Canakkalden Ankaraya astsubay yegeninden gelmis.Cok temiz sifir gibi arac diyor telefondaki kisi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ankarada bulunan arac icin bakabilecek uyemiz varmi.Arac Canakkalden Ankaraya astsubay yegeninden gelmis.Cok temiz sifir gibi arac diyor telefondaki kisi.

Sen bakabilecek kişi bulana kadar araç satılır, ayrıca bakacak kişi de sana aynı şeyleri söyleyecek belki... Yerinde olsam, niyetim ciddi ise, söylenenlere istinaden atlar gider kafama yatarsa alır dönerim... Son dört aracımı böyle aldım ve beni hiç pişman etmediler... Birisinin sahibi biraz pimpirikliydi o kadar... Ya sabır çeke çeke aldım geldim arabayı. :)

Tical

Katılımcı
Sen bakabilecek kişi bulana kadar araç satılır, ayrıca bakacak kişi de sana aynı şeyleri söyleyecek belki... Yerinde olsam, niyetim ciddi ise, söylenenlere istinaden atlar gider kafama yatarsa alır dönerim... Son dört aracımı böyle aldım ve beni hiç pişman etmediler... Birisinin sahibi biraz pimpirikliydi o kadar... Ya sabır çeke çeke aldım geldim arabayı. :)
Veli abi niyetim ciddi.Daha once bir kere araba aldim oda tanidiktandi.Ne yapmam lazim expertiz yeterli olurmu yetkili servisemi goturmeliyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt