Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Takipteyim abi, araç güzel ama kriterime uymayan sadece otomatik oluşu.

Eğer exclusive paket olursa otomatik olacak harici manuel.
Vay arkadaş... Sanki adım başı bulunan bi araç arıyorsun da, kriterin de kriterini koyuyorsun... :D :D

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Abi ilk açtığım konuda alacağım araç kriterlerini yazmıştım şu anda da aynen gidiyorum.

Nasibimizde olursa olur, olmaz ise paramız cebimizde keyfimiz yerinde olsun.

Daha önce para ile nasıl rezil olunuyor yaşadım, bir daha Allah göstermesin.

İçime sinmeyecek hiçbir araca girmem...

isler.ramazan

Katılımcı
Sahibi askeri personel ucuz yazdım diye herkes killaniyor diyo 2008-2010 mazda6 alacam diyo değişen ve boya bilgisi net değil arkadaşım dan aldım değişeni yok dedi diyor baskı balata yeni değişmiş serviste. faturası var 2250tl falan şanzuman bakımında yaptıydım diyor 1050tl demişti yanlış hatırlamıyorsam. Baktirilip alınabilir kisaca

DieseL

Toyota Racing Development
Araç Markası
Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Avangard Bronz Sedan

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Murat'a katılıyorum, kurcalanmamış bir araca verin bu parayı bence, 1.8 şartı yoksa forumda da satılık var belki düşünürsünüz.

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
2007 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...inden-temiz-mazda-323-familia-584983326/detay

Bir araçta varex egzoz bir de yaylar son demine kadar kesik ise bana hep itici gelmiştir. Bu arkadaşlar için genelde motor yağı, suyu, triger seti,bakımları vs çok bir şey ifade etmez.
Varsa yoksa sis lambası ve egzozdan daha ne kadar ses alabilirim mantığı. Sizin içinde egzoz sesi motor bakımlarından daha önemli ise alınabilir..

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...inden-temiz-mazda-323-familia-584983326/detay

Bir araçta varex egzoz bir de yaylar son demine kadar kesik ise bana hep itici gelmiştir. Bu arkadaşlar için genelde motor yağı, suyu, triger seti,bakımları vs çok bir şey ifade etmez.
Varsa yoksa sis lambası ve egzozdan daha ne kadar ses alabilirim mantığı. Sizin içinde egzoz sesi motor bakımlarından daha önemli ise alınabilir..

Haklısınız, ilanda da göründüğü üzere dış görünüş harici hiçbir fotoğraf yok, ayrıca bakımı vb. bir bilgi yok.

Mazda kurcalanmış ise kaçacaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt