Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
Şuan ilan aktif değil zaten, satılmış da olabilir.
Yerinizde olsam makyajlılara bakardım. Yani eğer ki bu rakamları çıkabiliyorsanız tabi. ;)

km takimtim var biraz. Yıllık en az 25 bin km yapiyorum. O rakamlarada çıkamam gibi. Yada yokmu forumda bedelli yapacak.
Benim guzu bedelliye gitmişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

@mustafayk hocam aracın durumu nedir. Satilikmi ver bi fiyatta ortalık bi şenlensin

Son düzenleme:

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Mazda Ozan'ın en güzel yanı boya takıntılılar sevmese de sağlam temiz Mazda'ları alıp tavan harici boyayıp bebek gibi yapıp satıyorlar.

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
Mazda Ozan'ın en güzel yanı boya takıntılılar sevmese de sağlam temiz Mazda'ları alıp tavan harici boyayıp bebek gibi yapıp satıyorlar.

ah işte Turkiye piyasası. Adamlar mazdaya sicak bakmiyorlar. Bide boyali mazda deyince hiç yanașmazlar

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Sunroofsuz araç alacak olsak skyactive alırdık :p
Hiçbir eksikliğini hissetmedim, hissetmiyorum. Benim için klimanın verimliliği önemli. Skylarda en düşük fanda bile derin dondurucu gibi oluyor. Yok bozuldu, yok toz oldu vs vs..kafam daha rahat :cool:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Durumu hiç iyi görünmesede @Bayraktar Hamdi bir bakıver :)
Mazda / Xedos / 9 / 19 750 tl mazda sahibinden.comda - 590641795

Evet durumu içler acısı abi. Yakın zamanda yine satılığa çıkarılmıştı, açıklamalarındaki "solaryum" kelimesinden de hatırlıyorum. :D
Yedek parça olarak düşünürsek belki değerlendirilebilir de o da var çok şükür, @incirinaltı Mustafa Abi'nin mahzeni dolu. :)

Bu arada çok gariptir ki 10 adet Xedos9 ilanı var anlık olarak. İlk defa bu kadar yüksek sayıyı aynı anda gördüm. :rolleyes:
https://www.sahibinden.com/mazda-xedos?sorting=date_desc

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Evet durumu içler acısı abi. Yakın zamanda yine satılığa çıkarılmıştı, açıklamalarındaki "solaryum" kelimesinden de hatırlıyorum. :D
Yedek parça olarak düşünürsek belki değerlendirilebilir de o da var çok şükür, @incirinaltı Mustafa Abi'nin mahzeni dolu. :)

Bu arada çok gariptir ki 10 adet Xedos9 ilanı var anlık olarak. İlk defa bu kadar yüksek sayıyı aynı anda gördüm. :rolleyes:
https://www.sahibinden.com/mazda-xedos?sorting=date_desc
2014 den beri bu şahıs ara ara ilana koyuyor.
İlk gördüğümde 14.000 gibi rakam vardı. Ayrıca ilk defa bu kadar çok fotoğraf koymuş. Daha önce 2 yada 3 fotoğraf ekliyordu ilanına.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt