Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Pilot garage expertiz var heryerde subesi var buradaki ordakini arayacak( kemarayla bile bakılıyor) expere girecek sorun cikmazsa gidilecek.

Evet bu şekilde ekspertiz yapan işletmeler var, fakat konu Mazda olunca bakılacak, dikkat edilecek yerleri bilen ekspertiz firmaları yok denecek kadar az bence... Kaç tanesi soğuk çalıştırma yaparak aracı kontrol ediyor? Kaç tanesi Mazda'nın kendi model ve segmentlerine göre kronik sorunlarını biliyor?

Bence çoğu bilmiyor... Hal böyle iken uzaktan yaptırılacak ekspertiz ücretini yol masrafı yaparak, kendi gözümle görmeyi tercih ederim/ediyorum... :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi gozum almıyor inan okadar yolu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatundan vetoyu yedik zaten
Nasip bu işler hocam... Kimisi koşturmadan ulaşır kimileri koşturarak. Her şeyin hayırlısı olsun. Önemli olan bu zaten.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Sunroof ve deri, elektrikli koltuk yok bu araçta.

Ama durumu ve fiyatı gayet tatmin edici...

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Şansa bak her şey 10 numara ama nerede bu aracın damı? İnsan bu güzelliğe dam koymaz mı?

Sen bankacısın böyle bir aracı damsız nasıl alırsın? o_O

Sunroof olmadığı için maalesef elendin...

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ibinden-temiz-mazda-6-satilik-586390209/detay

Sanroof tamamen bir aldatmaca. Açık gezsen far far rüzgar gürültüsü, kapalı gezsen "ee o kadar para verdik". İç mekan ferahlığını katkısı yok gibi birşey.
Eğer araçta cam tavan yoksa damsız olması no problemo. Gerçi cam tavanında iç mekan gürültüsünü artırması var ama en azından ferahlık için değer.

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Şansa bak her şey 10 numara ama nerede bu aracın damı? İnsan bu güzelliğe dam koymaz mı?

Sen bankacısın böyle bir aracı damsız nasıl alırsın? o_O

Sunroof olmadığı için maalesef elendin...

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ibinden-temiz-mazda-6-satilik-586390209/detay
SAHIBINDEN 2011 MAZDA 6 2.0 SPORT OV (155 BG)
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...1-mazda-6-2.0-sport-ov-155-bg-586119488/detay
Bu nasil Yakup hasar kaydi biraz fazla gibi ama temiz duruyor

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Sanroof tamamen bir aldatmaca. Açık gezsen far far rüzgar gürültüsü, kapalı gezsen "ee o kadar para verdik". İç mekan ferahlığını katkısı yok gibi birşey.
Eğer araçta cam tavan yoksa damsız olması no problemo. Gerçi cam tavanında iç mekan gürültüsünü artırması var ama en azından ferahlık için değer.

O kadar para verdimi sunroofsuz almak olmaz ve benim içinde olmazsa olmaz bir özellik. Bizim bölge için sunroof klimadan daha önemli. Geçmişteki deneyimlerim ile hep bunu gördüm.

SAHIBINDEN 2011 MAZDA 6 2.0 SPORT OV (155 BG)
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...1-mazda-6-2.0-sport-ov-155-bg-586119488/detay
Bu nasil Yakup hasar kaydi biraz fazla gibi ama temiz duruyor

Yücel hocam lpgnin 10bin TLye takıldığı ve uyumu ile ilgili tereddütler olduğu, renginin siyah olduğu, çok sayıda boya ve hasar kaydı olduğu bir araç benim için olumsuz.

Fiyat bu kriterler için normal.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
"O kadar para verdim" klişesinde benim de olmazsa olmaz diyebileceğim donanımların en başında sunroof ve dijital klima gelir...

Kullanmaya başlayınca büyük kolaylık olduğunu anlıyorsun, tek dezavantajı, tilt (sunroof müptelası olanlar bilir :p) konumunda park edilirse ön konsol tozlanabiliyor. :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Sunroof candır... Özellikle sigara içerken davlumbaz gibi çekiş etkisi yapması çok güzel. :cool:
Araçlar eski olunca bir yerden sonra sızıntı vs. yapma gibi risklerini de düşünmek gerek tabi ki... ;)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Sahibiyle görüştüm, tavan ve bagaj hariç boyalı. Sol arka kapı değişmiş. Hasar kaydı yok. LPG eni takılmış Atiker.

Aracı galeriden almış, şimdide satıyormuş...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt