Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
Ooo fung_hu beyimiz teşrif etmiş :D

Bu sarı bizim meşhur sarı değil dimi, km hariç çok benzettim :utan:

uzun zaman oldu valla özlemişim seni. Mazdadan daha çok şu garajın ortamı özledim. Doblom varken okuyup çıkıyordum. Meşhur sarıyı ben bilmiyorum fakat bu değil deniliyor. Çok temiz geldi gözüme şuan kararsızım

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
uzun zaman oldu valla özlemişim seni. Mazdadan daha çok şu garajın ortamı özledim. Doblom varken okuyup çıkıyordum. Meşhur sarıyı ben bilmiyorum fakat bu değil deniliyor. Çok temiz geldi gözüme şuan kararsızım
Aracın sürüşünden, konforundan, arızasından yana sıkıntı olmaz. Senin içine sindiyse yapıştır, önemli olan senin içine sinmesi hocam. Tabi fiyatta pazarlığı sıkı yap :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Napsakki acaba? Manuel, beyaz, lpgsiz, ikinci sahibinden :rolleyes:

Plaka yeni seriden 2-3 ay içerisinde alınmış bir araç ve neden hemen satılsınki? Ön ve arka tampon ile bir farın değişimi 12 bin TL tutarmı?

Tam bir kapalı kutu araç...

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...etkili-servis-bakimli-full-m6-566866517/detay

Araç servis kayıtlarının incelenmesi sonucu Garaja yaramayacağı bilgisi ile takipten çıkartılmıştır.

İlanlar ile gerçekler arasında dünyalar var...

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bende de Mazda yok, bunu da dert etmene gerek yok. :) Ortam ilk günkü heyecanı, hızı ve sıcaklığı ile devam ediyor çok şükür. :)

Durmak yok yola devam... :p

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
Aracın sürüşünden, konforundan, arızasından yana sıkıntı olmaz. Senin içine sindiyse yapıştır, önemli olan senin içine sinmesi hocam. Tabi fiyatta pazarlığı sıkı yap :)

Mazdaya açık bu aralar belki boşluğumada gelebilir ama komutanım ben o sarıyı istiyorum. :D:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de Mazda yok, bunu da dert etmene gerek yok. :) Ortam ilk günkü heyecanı, hızı ve sıcaklığı ile devam ediyor çok şükür. :)

Durmak yok yola devam... :p

Veli abi ben mazdadan sonra başka arabalara binemiyom arabadan düşerim diye korkarak biniyorum abi durumlar vahim. :D
Ortam gerçekten kıymet bilinmesi gereken ortam bu dışarıdan izlerken daha belli oluyor. Allah birliğimizi daim etsin. seviyorum garajı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bakabilecek kimse varmi

Fotoğraflar ve açıklamalar gayet net hocam, bakacak kimse, burada yazılanlardan çok fazlasını söylemeyecektir. Fiyat ve araba bir birini dengeliyor bence, telefonda sahibi ile görüşülür, pozitif şeyler elde ediliyorsa, bir gece yolculuğuna bakar... En kötü ihtimalle motor yaptırsan bile, fiyatı değerini bulur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt