Yeni Mazda 3 Hatchback

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hepsinde mi yoksa Power veya Sense'lerde mi var acaba sadece
Konu hakkında şuan için bilgim yok, ABD satış paketlerini bir incelemeye çalışırım. Tr'de bakalım aynı paketler olur mu yoksa isimleri değişir mi merak ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsinde mi yoksa Power veya Sense'lerde mi var acaba sadece
Baktım şimdi, önden çekişte 4 paket, Awd de 3 paket var (giriş paketi yok). Paketlere sırasıyla eklenen donanımlarda hayalet ekrandan bahsedilmiyor, sanırım standart hepsinde var. Bütün donanım paketlerinde şu geçiyor

• Yol bilgisayarı bulunan 7 inç LCD Çoklu Bilgi Ekranı

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Konu hakkında şuan için bilgim yok, ABD satış paketlerini bir incelemeye çalışırım. Tr'de bakalım aynı paketler olur mu yoksa isimleri değişir mi merak ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktım şimdi, önden çekişte 4 paket, Awd de 3 paket var (giriş paketi yok). Paketlere sırasıyla eklenen donanımlarda hayalet ekrandan bahsedilmiyor, sanırım standart hepsinde var. Bütün donanım paketlerinde şu geçiyor

• Yol bilgisayarı bulunan 7 inç LCD Çoklu Bilgi Ekranı

4x4 de mi varmış yeni Mazda 3'lerde. TR'ye gelirmi acaba.

Bu arada son model Passatlarda hayalet gösterge ya opsiyonel yada sadece ful modellerinde (highline) var. Japonlar Almanlar kadar donanımlı araç yapmıyor ama donanımdan hiç çalmıyorlar benim anladığım.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Bu arada son model Passatlarda hayalet gösterge ya opsiyonel yada sadece ful modellerinde (highline) var. Japonlar Almanlar kadar donanımlı araç yapmıyor ama donanımdan hiç çalmıyorlar benim anladığım.
ABD ye gidiyor Awd evet, bize gelir mi, hiç sanmam.

Donanım konusunda Japonlar son yıllarda Almanlar'a ezilmez hatta ezerler belki de, ve paketlerde daha çok donanım veriyorlar, az paraya çok donanım, Almanlar genelde giriş paketlerde teneke satarlar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Büyük ihtimalle, hali hazırda CX-3'lerde kullanılan "gerektiğinde" 4*4 olan sistem yeni kasa Mazda 3'te kullanılıyor... Daimi olarak 4 çeker değildir diye tahmin ediyorum... :rolleyes:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Büyük ihtimalle, hali hazırda CX-3'lerde kullanılan "gerektiğinde" 4*4 olan sistem yeni kasa Mazda 3'te kullanılıyor... Daimi olarak 4 çeker değildir diye tahmin ediyorum... :rolleyes:
Evet abi öyle, gerektiğinde aktif olanlar Awd, daimi 4 çeker olanlar 4wd diye geçiyor sanırım.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
43498

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Gözüm mü alışmadı, ön yargılı mıyım nedir bana önceki kasa daha güzel geliyor... :bsmagryr:

Üst Alt