Yeni Honda Civic Tavan Eğilme-Bükülme Sorunu

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Bizim on konsol olayına döndü ya birsürü kişi şikayetçi 60bine ulaşmış sayı heryerde şikayetleri var tvye bile çıkmışlar hatta ama servisler kullanıcı hatası diyormuş bu kadar duyarsız bir anlayış olamaz. Gecen ay arkadaşım araştırmadan almis 109bine full civic suan bir sorun yok olursa 60bin veririm aklinda bulunsun dedim:)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bizim on konsol olayına döndü ya birsürü kişi şikayetçi 60bine ulaşmış sayı heryerde şikayetleri var tvye bile çıkmışlar hatta ama servisler kullanıcı hatası diyormuş bu kadar duyarsız bir anlayış olamaz. Gecen ay arkadaşım araştırmadan almis 109bine full civic suan bir sorun yok olursa 60bin veririm aklinda bulunsun dedim:)
Siz ölüçüler yokmusunuz :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bu kadar kullanıcının sorununu nasıl giderecekler bilmiyorum çözümü zor gibi. Kullanıcılarına değer kaybı diye üç beş bişey veriler diye tahmin ediyorum ben.

Şuan eski modellere ait (sanırım 2004+) Hondalarda yolcu airbag şişirici bir parçada sorun varmış. Benim Accord'da da varmış, servis ile görüştük şaşe nodan sorgulattım gelin ücretsiz değiştirelim dediler.
Bu sorunu Honda değil airbag tedarikçisi firmada üstlenmiş olabilir

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Bu kadar kullanıcının sorununu nasıl giderecekler bilmiyorum çözümü zor gibi. Kullanıcılarına değer kaybı diye üç beş bişey veriler diye tahmin ediyorum ben.

Şuan eski modellere ait (sanırım 2004+) Hondalarda yolcu airbag şişirici bir parçada sorun varmış. Benim Accord'da da varmış, servis ile görüştük şaşe nodan sorgulattım gelin ücretsiz değiştirelim dediler.
Bu sorunu Honda değil airbag tedarikçisi firmada üstlenmiş olabilir

Aynen öyle markayı unuttum, o yıllarda takılan tüm airbagler değişiyordu. Benim aracı aldığımda değişmişti.

Recep DEMİRCİ

Katılımcı
Son kasa civic çok görüyorum ucubemi desem marjinalmi desem ilginç bir tasarımı var lakin öyle yakından gidip bakmadım göçük gamze varmı diye. Hondanın ülkemizde tutulmasını göz önünde bulundurursak ciddi yara alır.Güven tazelemesi zaman alabilir.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Son kasa civic çok görüyorum ucubemi desem marjinalmi desem ilginç bir tasarımı var lakin öyle yakından gidip bakmadım göçük gamze varmı diye. Hondanın ülkemizde tutulmasını göz önünde bulundurursak ciddi yara alır.Güven tazelemesi zaman alabilir.

Valla ben de hiç bir şeye benzetemedim :D :D :D şekilsiz şemalsiz bir şey :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Hiç bi şey olmaz. :) :)

Emisyon skandalı varken, dsg cortlaması varken bu ne ki? :) Küçük birer gamze. İstesen yaptıramazsın.

Recep DEMİRCİ

Katılımcı
Hiç bi şey olmaz. :) :)

Emisyon skandalı varken, dsg cortlaması varken bu ne ki? :) Küçük birer gamze. İstesen yaptıramazsın.
Abi DSGnin eskisine göre bir hayli geliştiğini ve sorunsuz kullananların söylemelerini arzetiği yorumlar okuyorum. Özellikle TSI motorlarda ciddi memnuniyet elde ettiğini beyan edenlerde var. Hondada mutlaka müşteri etkileme olayında bir adım atar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi DSGnin eskisine göre bir hayli geliştiğini ve sorunsuz kullananların söylemelerini arzetiği yorumlar okuyorum. Özellikle TSI motorlarda ciddi memnuniyet elde ettiğini beyan edenlerde var. Hondada mutlaka müşteri etkileme olayında bir adım atar.
İnşallah... İstemeyenin kedisi ölsün. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Videoyu izlerken "sorunun" oluştuğu bölgenin genel olarak aynı yer olması ve kapılar ile bagajın orantısız şekilde durması nedeniyle aklıma; tasarımı yaparak üretime koyan ve satışa kadar varan süreçteki sorumluların "kör" olmasıdır... :D

İşaretlediğim alanı muhtemelen olması gerektiği gibi tasarlamışlar ama üretimini yapamamışlar... ;)

2017-Honda-Civic-hatchback-artik-resmi86382_3.jpg

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
+140da kaput dans ediyormuş
+Pas var
Elini basiyon saç iceriye giriyor 2 mm mi bunun sacı
Gecen gün detailingciye gittim fiyat almak icin adam dedi ki aracin Hondaysa polisaj yapmicam saci ince başıma bela alamam dedi, yok dedim Mazda, iyi o zaman dedi

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Elini basiyon saç iceriye giriyor 2 mm mi bunun sacı
Gecen gün detailingciye gittim fiyat almak icin adam dedi ki aracin Hondaysa polisaj yapmicam saci ince başıma bela alamam dedi, yok dedim Mazda, iyi o zaman dedi
O zamam bu seferde 70den tekrar ilana koy :)

Üst Alt