Ücretsiz Verilecek Eşyalar

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Monitör,
LG W1934S model olan monitörüm kısa zaman önce ani bir ekran kararması ile hayata veda ettim dese de yakın bir dostumuz "ben öldü demeden ölemez " deyip içinden neyi değiştirdi bilmiyorum ama monitör bir ay kadar daha yaşadı. Geçenlerde ekran pır pır edip tekrar karanlığa gömüldü..

Şu an görüntü yok, ben bunu alır onarırım olmadı çay tepsisi yaparım diyen olursa Anadolu yakası elden teslim yapabilirim, Avrupa yakası derseniz valla bu sıcakta çook zor :D
Hafta sonu oy kullandıktan sonra tatile çıkıyorum o zamana kadar elimde kalırsa gidecek tek yer evin önündeki çöp konteynırı..

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Monitör,
LG W1934S model olan monitörüm kısa zaman önce ani bir ekran kararması ile hayata veda ettim dese de yakın bir dostumuz "ben öldü demeden ölemez " deyip içinden neyi değiştirdi bilmiyorum ama monitör bir ay kadar daha yaşadı. Geçenlerde ekran pır pır edip tekrar karanlığa gömüldü..

Şu an görüntü yok, ben bunu alır onarırım olmadı çay tepsisi yaparım diyen olursa Anadolu yakası elden teslim yapabilirim, Avrupa yakası derseniz valla bu sıcakta çook zor :D
Hafta sonu oy kullandıktan sonra tatile çıkıyorum o zamana kadar elimde kalırsa gidecek tek yer evin önündeki çöp konteynırı..

@Murat Yılmaz alır onu halledip 1 yıl daha kullanır, zaten LG ve ekran kararma ilişkisine hayatı boyunca tanıklık ettiği için yabancılık çekmez :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
İçindeki kondansatörlerden bazıları şişmiştir değişince düzelir muhtemelen

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İçindeki kondansatörlerden bazıları şişmiştir değişince düzelir muhtemelen

Belki olur belki olmaz ama ben onunla uğraşamam, herşeyin başında gözden çıkarmıştım da hadi olur mu ki dedim ama zorlamaya gerek yok, tatil dönüşü yeni bir şey bakacağız artık.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
LG kullanmazsanız bile dolaylı yollardan kullanıyorsunuz aslında :D bir çok markanın panelini lg üretiyor :D başta ayfon ve şaomi olmak üzere :D
Bir çok Lg üretimi ekranda hayalet ekran sorunu var maalesef...

barış ata

Sessiz
Araç Markası
Mitsubishi Outlander
Araç Renk ve Tip
Siyah Suv
52345
52346
52347
52348
52349

Selamlar arkadaşlar kazadan sonra farlarımı değiştirmiştim geçen farları buldum açtım içindekiler sağlam çıktı ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilir hayırlı akşamlar olsun

Araç Mazda 6 GG

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Bugün depodaki malzemeleri karıştırırken 2 farklı arkadaşımın aracından söktüğü xenon kitlerine baktım. Kendim takmayı düşünmüyorum,en fazla sislere takarım ilerleyen zamanlarda. Xenon kitlerden pek anlamıyorum. Sizce iş görür mü bunlar?

5701257013

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugün depodaki malzemeleri karıştırırken 2 farklı arkadaşımın aracından söktüğü xenon kitlerine baktım. Kendim takmayı düşünmüyorum,en fazla sislere takarım ilerleyen zamanlarda. Xenon kitlerden pek anlamıyorum. Sizce iş görür mü bunlar?

Ekli dosyayı görüntüle 57012Ekli dosyayı görüntüle 57013
Led ampuller, Xenon kitleri öldürdü... Kitler muayeneden de geçmiyor zaten.

Kullanacak kişi için çok efektif bir atraksiyon olmaz bence.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Ekli dosyayı görüntüle 57012Ekli dosyayı görüntüle 57013
Çalışıyorsa iş görür ama Veli abinin dediği gibi devirleri kapandı gibi, mercek yoksa zaten sıkıntı.. Yine de isteyen olabilir

Üst Alt