Mazda 323 BG (1989-94) Restorasyon Projesi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dört ay önceki hali ile şimdiki halini görmek insanda hayranlık bırakan duygular oluşturuyor.

Canlı olarak bu gün görme fırsatı buldum, ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen kırmızı şimşek dehşet verici değişim geçirmiş. Tamamen hazır olunca çok canlar yakacağı kesin gibi.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Dört ay önceki hali ile şimdiki halini görmek insanda hayranlık bırakan duygular oluşturuyor.

Canlı olarak bu gün görme fırsatı buldum, ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen kırmızı şimşek dehşet verici değişim geçirmiş. Tamamen hazır olunca çok canlar yakacağı kesin gibi.
Araca atılan boya metalik değil dimi?

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Veli abinin dediği gibi konsol İzmir'de kaplanıp orijinal rengine boyandı. Gösterge çerçevesi servisten alındı. Gösterge camı serviste var 80 TL.
26 yaşındaki aracın parçaları hala servisten alınabiliyor. Hani her yerde parçası bulunan markalar varya 26 yaşındaki araçları için servisten parça isteyin bakın ne diyorlar :)

Son düzenleme:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Araç toplandı yürür hale geldi. Alt kısımdaki siyah kısımlar aslına uygun olarak boyandı cam çıtaları boyandı. Çıtalar aynalar vs dış aksamdaki her şey takıldı sol direkteki parça eksik fiber yan sanayi satılıyor ama orijinal olarak araştırıyoruz olmadı servisten alacağız. İç kısımda da bir çok şey takıldı fakat tam olarak hazır değil kapı döşemeleri takılacak orta havalandırma kısmında kırıklar var parça arıyoruz. Kapı lastiklerinin klipslerini yeniledik. Aslında çok fazla iş yapılıyor ama ben aklımda kalanları yazıyorum.
Farlar otomatik kalkıyor ama inmiyor tahminimiz far açıp kapatma rölesinde problem var. Merkezi kilit sisteminde bazı sorunlar var. Yavaş yavaş çözülecek sorunlar. Jantlar boyanacak, dört lastik değişecek.
Araç gerçekten çok güzel oldu. Kullanması çok eğlenceli çok zevkli otomatik şanzıman oldukça güzel çalışıyor :)

WP_20170908_17_39_04_Pro.jpg WP_20170908_11_35_38_Pro.jpg WP_20170908_11_35_55_Pro.jpg WP_20170908_11_36_13_Pro.jpg WP_20170908_15_24_02_Pro.jpg WP_20170908_17_38_24_Pro.jpg WP_20170908_17_38_33_Pro.jpg WP_20170908_17_38_46_Pro.jpg WP_20170908_17_38_57_Pro.jpg

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Maşallah çok güzel görünüyor, jantlar da tamamlanınca mükemmel olacak :asik:
Araca gerçekten çok emek harcandı şuan kullanılıyor aktif olarak fakat ufak tefek eksikler var. Servis kampanya dönemi için liste hazırlanacak aşağı yukarı servisten 1000 TL ye yakın parça alımı daha yapılacak gibi duruyor. Aracın aslından şaşmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün biraz kullandım aracı sürüşü çok farklı yüzümde anlamsız bir tebessüm oldu çok keyifli :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Canlı canlı görmeyi çok isterdim. Ben de içini çok merak ediyorum.

SemihC

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Mükemmel eline koluna sağlık yapan ustanın bu kadar güzel yapılabilirdi ancak.
allah kaza bela vermesin işçilik çok başarılı...

Üst Alt