Mitsubishi Attrage

aday

Sessiz
Araç Markası
2013 Lancer
mitsu, artık motor üretmiyor deniyor, ama net bilgim yok, general motors tan alıyor olabilir

Dünyanın en iyi atmosferik motorlarından birisi olan, Skyactive gelinceye kadar rakibi bile olmayan MIVEC (Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control system) Mitsubishi'nin kendi motoru değil mi yani?

mesut taşdemir

Katılımcı
Dünyanın en iyi atmosferik motorlarından birisi olan, Skyactive gelinceye kadar rakibi bile olmayan MIVEC (Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control system) Mitsubishi'nin kendi motoru değil mi yani?
Mitsubishi'nin kendi motoru sadece kapasite yetersizliğinden dolayı 1.6 motorlar avrupada Almanyada Daimler fabrikasında imal ediliyor.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Mitsubishi Attrage'ı test etmek isteyenler 21-22 Mart günlerinde Mitsubishi yetkili satıcılarına bekleniyorlar.

Temsa Motorlu Araçlar, otomobil dünyasında B segmentine yeni bir soluk getiren modeli Mitsubishi Attrage’ı deneyimlemek isteyenler için 21-22 Mart tarihleri arasında tüm yetkili satıcılarında ‘Test Günleri’ düzenliyor.

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bartın, Bursa, Diyarbakır, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mardin, Mersin, Muğla, Niğde, Rize, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Şanlıurfa ve Van şehirlerindeki tüm Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Satıcılarında 21-22 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek test etkinlikleri, sabah saat 10.00’da başlayacak. Attrage’ın farkını deneyerek görmek isteyen tüm sürücülere açık olarak düzenlenecek etkinlikler, gün boyunca devam edecek.

1,2 Intense MT ve CVT modelleriyle Türkiye pazarına sunulan Mitsubishi Attrage, özellikle genç ve orta yaş grubundaki otomobil meraklılarının ilgisini çekiyor.

Mitsubishi Attrage hafifletilmiş gövdesi, aerodinamik yapısı, geniş iç hacmi, yüksek donanım özelliklerinin yanı sıra düşük yakıt tüketimi ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Anahtarsız giriş sistemi ve çalıştırma, yağmur ve far sensörü, kumandalı aynalar, deri direksiyon ve vites, alüminyum alaşımlı jantlar gibi iç ve dış donanımları bulunan Attrage’da bu özelliklere ek olarak; EBD destekli ABS ve BA fren destek sistemi, ASTC aktif denge kontrolü ve kaymayı önleyici çekiş sistemi, 6 hava yastığı ayrıcalıkları da standart olarak sunuluyor. B segmentinde yer alan Attrage farklı motor seçenekleri, 100 kilometrede ortalama 4,9 litre yakıt tüketimi ve ortalama 113 g/km CO2 salınımıyla fark yaratıyor.

Attrage’ın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 42.900 TL’den başlarken, Mitsubishi Motors’un sağladığı ödeme kolaylıkları ve taksitlendirme seçenekleri de Attrage’ın cazibesini artırıyor.

Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Mitsubishi Motors, yeni satılacak araçlarını 3 yıl yerine 5 yıl/100.000 km boyunca garanti altına alıyor.

ersinnsahin

Sessiz
" Mitsubishi Attrage, özellikle genç ve orta yaş grubundaki otomobil meraklılarının ilgisini çekiyor."

Bir mitsubishi hayranı olarak bu tanımlamaya gülüp geçiyorum. Orta ve üst yaş grubu deseler daha inandırıcı olurdu. Hangi genç bu tasarım ve 3 silindirli motoru tercih eder. Sadece bütçesi bu aracı almaya müsait olan kişiler alır. Gerçekçi olmak lazım.

Ben daha buralarda hiç görmedim.
45000 fiyat bandında 301 Symbol Linea varken..
Araç hız sabitleyici hariç özellik olarak yeterli seviyede B segmenti sedan için, sağlamlık tartışılmaz ölçüde olacaktır..
Gel gelelim bizim tüketicimiz genellikle piyasada çok olanı alır..
Herkesin bindiği eşeğe bin derlermiş zamanında.. Mantık bu..
Velhasıl göz aşınalığı seviyesine çıkacaktır, hakkı daha iyi yer olsa da..

st4lk3r

Katılımcı
Sanıyorum bu forumda Mitsbishi test günü var diye bir haber görmüştüm.

Geçen pazar gittim aracı test ettim. Donanım bazında gerçekten yeterli bir araç. Yakıt tüketimide oldukça iyi biraz abandım 7 litreye falan çıktı, resetledim 5'e falan düşürdüm. Kullandığım CVT'idi.

Ancak aracın yol tutuşu facia gibi geldi. Rüzgarlı bir yokuşta denidim rüzgar arabayı savuruyordu. Yol tutuşu biraz daha iyi, daha boş donanım olsa bile fiyatı düşük olsaydı aracı ciddi ciddi düşünürdüm. Böyle bir araca 42.000 çok fazla.

Kaptanın uzay günlüğü gibi bir yazı oldu :)

Üst Alt