Mitsubishi Attrage

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

tutulmayan güzel markalardan mitsubishi
mazda gibi
bizim milletin aklına hayranım zaten :D
gönle ne hoş geliyorsa alınır binilir 8)

Ben bu durumdan çok memnunum, donanım, konfor, sağlamlık bakımından 20.000 olması gereken aracı 12.000 liraya alıyoruz. :)

Aynı şeklide Toyota, Honda'nın 45-50 binlik aracını Mazda'da aynı özelliklerine sahip aracını 35-40 binliraya alabiliyoruz ;)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Skoda Rapid bu yazdıklarının hepsinden bir gömlek üstün.
skoda grubunu ben de beğeniyorum, detaylı incelememekle birlikte rapidin donanımlı modeli elegance modelidir, onun fiyatı da 53 bin den başlıyor, bir de iç malzeme kalitesi attrage dan düşüktür
ancak rapidin en düşük elegance modeli 1.2 motor 105 beygir, daha güçlü bir motor var
rapid spaceback de güzel bir seçenek olabilir

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Rapid in tasarımı yeter bence, donanım, malzeme kalitesi felan da kötü değil. Boyutlar da C segment hemen hemen.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Rapid in tasarımı yeter bence, donanım, malzeme kalitesi felan da kötü değil. Boyutlar da C segment hemen hemen.
tabi dış tasarım gayet başarılı rapidde, katılıyorum size
yalnız otomatik almak isteyen kişi dsg şanzumana şüpheyle bakabiliir, cvt daha güven veriyor her ne kadar konfor olarak dsg yi tutmasa da,dsg ler için sorunlu deniliyor
tabi manuel almak isteyen için sıkıntı yok

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Mitsu dan soğudum nerde honda city mazda 2 sedan nerde bu

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
İsminde bile meymenet yok...Mitsu mesut taşdemir ne düşünüyorsun bu konu hakkında beğendin mi bu aracı

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Tasarım 10 üzerinden 3.5, geri kalan her şey bu fiyata Göre çok iyi
Mesut geçen hafta Reklamlarda gördüm mitsu logosunu görünce beynimden vurulmuşa döndüm ticari filolar satın alabilir satış rakamlarıda yükselebilir ama görünen o ki mitsubishi den safkan japonluğunu hızla yitirmeye doğru gidiyor...Yeni lancer nasıl olur diye konuşurken buyur burdan yak...

mesut taşdemir

Katılımcı
Mesut geçen hafta Reklamlarda gördüm mitsu logosunu görünce beynimden vurulmuşa döndüm ticari filolar satın alabilir satış rakamlarıda yükselebilir ama görünen o ki mitsubishi den safkan japonluğunu hızla yitirmeye doğru gidiyor...Yeni lancer nasıl olur diye konuşurken buyur burdan yak...
Tek dileğim benzinli motorunu kendisini yapsın

aday

Sessiz
Araç Markası
2013 Lancer
Bu araç saf kan Japon değil mi?

Üst Alt