Mazda Xedos Efsanesi

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Ben kagıt/sunger gibi olan polen filtresini kompresor ile temizledim o bile 0 kondisyonuna geldi :)
o işte biraz imkansız :D
dışındaki tozları içeriye gönderdiğin için dışı tertemiz kalıyor ama sen sıfır kondisyona geldi diyorsan gelmiştir :D :koptum:
hava tut ama inanma ben öyle yapıyorum :koptum::koptum:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
o işte biraz imkansız :D
dışındaki tozları içeriye gönderdiğin için dışı tertemiz kalıyor ama sen sıfır kondisyona geldi diyorsan gelmiştir :D :koptum:
hava tut ama inanma ben öyle yapıyorum :koptum::koptum:
İki yönlü olarak güçlü bir kompresör ile temizledim, çok temiz oldu ama en kısa sürede yenisi alacam zaten :)

@incirinaltı Mustafa abi filtreyi istersen birde buraya sor. İşleri şanzıman tamiri ama yedek parca nerden temin edilir yönlendirme yapabilirler

www.otomatikvites.com

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
abi bir cihaza bağlayın dropping resistör diye bir direnç var tek işi 1-2 vites geçişlerini falan ayarlıyor otomatikçi bilir bir cihaza bağlasın derim

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

Ekli dosyalar

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Sabah fazla yağ olayını çözmek ustaya (!) gittim. Düzde baktık,çizgiyi 1-2 ml geçmiş. Dedi ki yarım lt de fazla olsa bişey olmaz. Dedim nasıl olmaz, usta benim burda 20 yıllık ustayım dedi, p......k benden küçük,15 yıla düşürdü ustalığını sonra, donla gezerken usta olmuş.
Tartışmanın sonu yok,baktım iş kötüye gidiyor kolay gelsin dedim çıktım...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Sabah fazla yağ olayını çözmek ustaya (!) gittim. Düzde baktık,çizgiyi 1-2 ml geçmiş. Dedi ki yarım lt de fazla olsa bişey olmaz. Dedim nasıl olmaz, usta benim burda 20 yıllık ustayım dedi, p......k benden küçük,15 yıla düşürdü ustalığını sonra, donla gezerken usta olmuş.
Tartışmanın sonu yok,baktım iş kötüye gidiyor kolay gelsin dedim çıktım...
Koşarak uzaklaş bir daha da uğrama :) Çok az fazlaysa bir şey olmaz, yeni yağ değişimine az varsa beklersin hocam.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
@incirinaltı abi yeni bir konu "adı" ile gelsin artık
Konuyu açıyorum sonra altını dolduramıyoruz :) :) :)

Koşarak uzaklaş bir daha da uğrama :) Çok az fazlaysa bir şey olmaz, yeni yağ değişimine az varsa beklersin hocam.
Yağı daha yeni değiştirmişler, şu an ancak 200 ml fazladır,çok bir zarar vereceğini sanmıyorum.
BMW de çalışmış, beyin yetenek olmadıktan sonra istediğin yerde çalış..

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Son düzenleme:

Üst Alt