Mazda Lantis Reflektör Kaplama

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
mualesef 4 kapı direksiz olunca rüzgarlık olmuyor veli baba ama senin araca olabilir :)

Ustam bu durumu biliyorum ama espri konusu olmuştu o yüzden hatırlayanlar için yazdım...

[member=237]ali-gb[/member] arkadaşımız Lantis'e cam rüzgarlığı takma konusunda epey iddialıydı da o yüzden.

Yoksa; direksiz araca cam rüzgarlığı, eğer olursa; 12 bin kilometredeki yağın sap sarı kalması kadar olur... :p

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
[member=10]emytoget[/member] Şu an satışta 6000 Euro :D

[member=5]Hakan_Emre[/member] Zenonlar çok pahalı, ucuz olanları çok kötü. Netten 2 takım osram night breaker unlimited sipariş verdim, muhtemelen ucuz zenonlardan daha faydalı olur bana. Aslında yapılan araçlarda çok güzel duruyor ama iyi bir zenon 500 tl civarı.
Nasıl nasıl abi. Ben ero mero bilmem:) 6000 tl artı junior veririm :)

S.Taykara

Sessiz
Murat Bey Lantis'i bir takım 5'lik yada 3.5-4'lük Spor Helezon ile 16" yada 17" jant ve janta uygun olacak şekilde ince yanaklı lastik takarak bambaşka bir araba haline getirebilirsiniz. Bu biraz konfordan fedakarlık etmeniz anlamına gelecek ama değer.
Mazda_323_F_2_06e.jpg

dsc08k25q.jpg

*Düzeltme: İmla

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şu anda bile bana aşırı konforsuz geliyor, o haliyle hiç binemem :D Daha önceden bu fikir aklıma gelmişti ama biraz araştırınca vazgeçtim.

[member=543]S.Taykara[/member]

S.Taykara

Sessiz
Şu anda bile bana aşırı konforsuz geliyor, o haliyle hiç binemem :D Daha önceden bu fikir aklıma gelmişti ama biraz araştırınca vazgeçtim.

[member=543]S.Taykara[/member]
Coilover uygulaması gibi konforu da bir miktar ön planda tutan alternatif çözümler mevcut fakat biraz pahalı.

Üst Alt