Satılık Mazda Çıkma ve Sıfır Yedek Parça

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@Forlan @Bayraktar @Murat Yılmaz @kadir @mustafayk @Domestos @yucelcayir @özer @ezmocesteri @aurora @saridoan @hagakure @MetinU @yakup @incirinaltı @universitely76 @gececi abiler teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun.

Çok şükür çevremde, köyümde, mezun olduğum okullarımda, son çalıştığım kurumda hangi ortamda bulunduysam geride güzel bir profil bıraktım bu forumda aynı profili oluşturduğumu düşünüyorum.

Yeni işimi her kadar hayatımızı idame etmek, para kazanmak için yapıyor olsamda esas amacım itibar kazanmak olacaktır. Para bir şekilde kazanılır ama itibar kazanmak kolay değil.
Şu sözüde aklımdan hiç çıkarmam, zaman zaman hep anarım; "Yüce Allah, ilmi isteyene parayı istediğime veririm" demiş. İnşallah bizede helalinden rızık verir.
Herkese tekrardan kazasız belasız arızasız sürüşler, keyifli forumlar olsun

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hayırlı olsun Hakan abi Allah utandırmasın ilk stoğu ben sorayım o zaman 94 626 distribütör var mıdır varsa ne kadardır
Sağolasın kardeşim distribütör Kyoto marka 375 TL. Yalnız ürün Çin malı. Mazda'larda elektronik yan sanayi uzun ömürlü olmuyor tabi birazda şans işi. Yarın çıkma orjinal varmı stok kontrol edip fiyatı ile birlikte dönüş yaparım.
Abi hayırlı olsun. Benim bu iç aks körüğü yırtılmış mı yerinden mi çıkmış? Senin elinde mevcut mu?
Mevcut, yarın bakıp fiyat bilgisi paylaşayım. Haftasonu olduğu için tedarikçilere ulaşamıyorum.
@HakanEMRE Dolarları saymaya bi' ara ver bak soru soruyor dostlar? :D
2336, 2337, 2338 derken bildirim yolladın, işin yoksa şimdi yeniden say.
Bir, ki

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Üstad hayırlı uğurlu olsun. Umarım herşey yolunda gider. Bol kazançlar, hayırlı işler.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
@MAZDA626 orjinal çıkma distribütör yokmuş.
0 Japon malı 1000 TL
0 Tayvan malı 650 TL olarak mevcut, bilgi.

@UmitSerbest iç aks körüğü 30 TL, bilgi.
@HakanEMRE hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar.
Üstad hayırlı uğurlu olsun. Umarım herşey yolunda gider. Bol kazançlar, hayırlı işler.
Sağolun abiler Allah razı olsun
Hayırlı olsun Hakan, bir de xedos parçalarına el atarsan cümle xedoscuları sevindirirsin kardeşim.
Sağolasın Ahmet abi senin tecrübelerin varken Xedoscuların parça sorunu olmaz :)

Bizimde elimizden gelen bişey olursa her zaman yardımcı olmaya çalışırız

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hakan abi hesap günü geldiğinde yüzlerine haykıracağımız çok şey var, alacaklı olmak güzel. İşlerinde başarılar bol kazançlar dilerim. Bu süreçte her daim yanında olduğumuzu bilmeni isterim.
Sağolasın Oğuzhan, çok şükür forumdan hep destek gördük, Allah herkesten razı olsun, Allah doğru yoldan ayırmasın. Tüm alacaklılara sabırlar diliyorum

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Araç Markası
1996 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Hatchback
FB_IMG_1504720717041.jpg

1996 model mazda 626 aracımın sunroof bacağıdır çıkma olur sıfır olur elinde olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt