Mazda 626 Çamurluk ve Arka Bagaj Kapağı Yazıları

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sağolasın Oğuzhan. @bayraktar, Hamdi acaba siyah mı yoksa Veli Abi'nin yeni guzusundaki gibi füme mi güzel gider bizimkilere? Gerçi tam anlayamadım Veli Abi, füme mi yoksa gri mi? @domestos.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bugün çıkartmaları kestirttim. Krem kalmamıştı, koyu gri ile vinil seçtim. Bence hoş oldu hatta kendiminkileri de değiştireceğim bu gri ile. Hem açık renk hem koyu renk araçlara uyar diye düşündüm.

IMG_1452.JPG

@hakan_emre nin twingoları da hazır. Alizeler biraz ince olduğundan bazılarında sorun oldu. Çok küçük yazılar problem çıkarabiliyormuş. @domestos Veli Abimden ve @mustafayk tan kargo için özelden açık adres yazmalarını ve fazladan kalan 3 takım çıkartma için de isteyen arkadaşların adreslerini yollamalarını rica ederim. @aurora seninkini de ayırdım. Haftasonu görüşürüz inşallah.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Can, ikimiz aynı anda yazmışız. Füme ve koyu gri çok yakın hatta aynı renkler denilebilir. Rastgele de olsa içinden geçen rengi tutturmuşum desene... :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Can, ikimiz aynı anda yazmışız. Füme ve koyu gri çok yakın hatta aynı renkler denilebilir. Rastgele de olsa içinden geçen rengi tutturmuşum desene... :)

Bu kadar denk gelebilir ancak. :D Aynı anda hem de aynı konuda. :D Ellerine sağlık şimdiden. Pazar günü kuzenimin bebeğinin mevlüdü var ama çok durmayacağım zaten. Plan değişikliği olmazsa ve sana da uyarsa akşama doğru çaylar/kahveler benden. :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Koyu renk araçlarda gri beyazdan çok daha güzel duruyor. Güzel çalışmalar olmuş, tebrikler.

Atenza yapan yok bende aliexpressten sipariş verem bari :)

Yardımcı olamaya çalışayım ama logonun araç üstünde orijinaline baktım da sanırım plastik kabartma olanlardan. Bizimkiler gibi çıkartma isterseniz onu da yapabilirim.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Yardımcı olamaya çalışayım ama logonun araç üstünde orijinaline baktım da sanırım plastik kabartma olanlardan. Bizimkiler gibi çıkartma isterseniz onu da yapabilirim.

Çok teşekkür ederim. Sol taraftaki mazda 6 yazısı kabartma olduğu için atenza yazısı aynı şekilde olursa daha iyi olur, düşünmeniz bile yeter.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bugün @hakan_emre nin isteği üzerine yarı şeffaf açık gri renk vinillerden de kestirdim. Gerçekten de bunlar daha güzel oldular. Hava erken kararmasaydı iş çıkışı guzuya yapıştırıp nispet yapacaktım size ama olmadı. :) Kalbiniz temizmiş.
@domestos , @mustafayk ve @hakan_emre paketleriniz yolda, fazla fazla koydum iki renkten de benim gibi yamuk yapıştırma ihtimaline karşı. İnşallah siz de beğenirsiniz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugün @hakan_emre nin isteği üzerine yarı şeffaf açık gri renk vinillerden de kestirdim. Gerçekten de bunlar daha güzel oldular. Hava erken kararmasaydı iş çıkışı guzuya yapıştırıp nispet yapacaktım size ama olmadı. :) Kalbiniz temizmiş.
@domestos , @mustafayk ve @hakan_emre paketleriniz yolda, fazla fazla koydum iki renkten de benim gibi yamuk yapıştırma ihtimaline karşı. İnşallah siz de beğenirsiniz.
Sen bu kadar emek verip, güzellik yapıp gönderdikten sonra beğenmeme ihtimalimiz yok denecek kadar az... Tekrar tekrar ellerine emeklerine sağlık. :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben de sanıyorum ilk benimkini takarız. :D Fotoğrafları heyecanla bekliyorum. :D

Üst Alt