Mazda 3 Ses Sistemi

Murat Yılmaz

Seçkin Üye
Araç Markası
2012 Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Füme
Biz 220 ye araba satalım, sen ses sistemi yap :utan:

Arabalarda kredi kartı geçmiyor :D bunlar da geçiyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakir gözlerim 16.600 olarak gördü, bu kadar şey bu fiyata iyiymiş derken uyandım.

:bsmagryr:

Abi rakamlar aldı başını gitti... Ses sistemcilerin paket sistem dedikleri şeyler bile 15-20 bin artık. Artık rakam gerçekliğimiz kalmadı.
Ama şöyle bir avantajımız var; Audison markalı ürünler ülkemizde avrupaya göre çok daha uygun fiyata satılıyor.
Mesela stereo amfimiz almanyada 1300 euro, amerikada 2000 dölar, burada 35000 tl
Normal şartlarda avrupada 1300 euro olan şey vergilerle burada en az 2000 euro olması gerekir diye düşünüyorum. Audison distribütörü Abdullah beyin kişisel çabaları sayesinde bu rakamlara alabiliyoruz galiba.

Son düzenleme:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
BL kasa için ön derinlik mesafesine ilave ben 20mm kasnakla montajını yaptım döşemede sorun olmadı alacağınız hoparlörü buna göre derinliğine balabilirsiniz.

Resim cam cam açıkken metre uçu cama dayalı ilen çekişmiştir

Messenger_creation_b6b03068-ea28-4a7c-985a-39991e9bda9a.jpeg

ilkernalbant

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
arkadaşlar selam aracımda 400 rms jbl mono amfi ve heii marka 1800 w stereo amfi var 4adet 350watt toplamda 1400 w bas olarak ta hazırda jbl 250 rms 1000 w bas var kapasitör almak istiyorum ileri yönelik fakat hangi marka ve kaç farat almam gerekiyor bilgisi dahilinde olanlar yanıtlayabilir mi rica etsem

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Tabanway
Araç Renk ve Tip
Ten Rengi 41 Numara
arkadaşlar selam aracımda 400 rms jbl mono amfi ve heii marka 1800 w stereo amfi var 4adet 350watt toplamda 1400 w bas olarak ta hazırda jbl 250 rms 1000 w bas var kapasitör almak istiyorum ileri yönelik fakat hangi marka ve kaç farat almam gerekiyor bilgisi dahilinde olanlar yanıtlayabilir mi rica etsem
@kadir bey müsait olduğunuzda yardımcı olur musunuz?

:hhhhhh:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Toplam gücün 1000rms üstünde ise 1 farad öneriliyor.
Kesinlikle piyasa mallarından uzak durun , markalı ürün tercih etdin.
Connection , stinger gibi markaları kullanabilirsin.

Son düzenleme:
Üst Alt